AP Edimax BR-6204Wg poděl

Problematika připojení - hardware i software.

Moderátor: Don

Odpovědět
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

AP Edimax BR-6204Wg poděl

Příspěvek od Aros »

Zdravím,
věřím, že konkrétní typ AP je k ničemu ale tento problém je určitě známý... Takže - Připojím se přes LAN, nastavím všechny parametry(většina je už standartně v pořádku), a kabel odpojím. V tomto okamžiku na notebooku internet funguje i bezdrátově. Jakmile jej ale vypnu či jinak odpojím, a znovu zapnu/připojím, připojí se k síti jen "s omezeným přístupem," což je, jako bych se nepřipojil vůbec. Nic nefunguje. Kontroloval jsem v Access control MAC adresu už x-krát - ta je dobře, ale nefunguje to ani když kontrolu deaktivuji. Šifrování zatím nastavené vůbec není. Kdysi už jsem podobný problém měl, ale jak jsem ho vyřešil schválně nenapíšu, zejména tedy proto, že už si to nepamatuju, dále proto , že to byla úplně jiná značka(Airlive), a taky abych neovlivnil ničí soud. Jinak notebookem ani ničím jiným to není - ten jsem ověřil na již zmíněném AirLive. Tam funguje bez problémů.

Díky za případnou radu.
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

Příspěvek od Aros »

Prosím... :(
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
tnema
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2004
Bydliště: Pustiměř

AP Edimax BR-6204Wg jako AP

Příspěvek od tnema »

Nech ci zakladat nove vlakno tak to prdnu sem.

potrebuji br-6204g nastavit jako AP asi dělám něco blbě, uz jsem z toho za ty roky vyšel.

Do br-6204g privedu zdroj signálu (ten mám z LTE modemu), čili kabel dám do WAN ?
A pak z tohoto zarizeni chci přes LAN porty valit net do jednotlivych PC.
Jak tedy nastavit br-6204g jako AP

Obrázek
Obrázek
ntb lenovo i5/1660Ti
zsdx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. srp 2017
Bydliště: na Pankraci

Re: AP Edimax BR-6204Wg poděl

Příspěvek od zsdx »

Bud Dynamic/Ethernet nebo vypnout DHCP server a kabel do LAN.
tnema
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2004
Bydliště: Pustiměř

Re: AP Edimax BR-6204Wg poděl

Příspěvek od tnema »

jj uz to jede,
dynamic, ethernet a privod netu do LAN portu.
ntb lenovo i5/1660Ti
Odpovědět

Zpět na „Sítě, modemy a Internet“