viaGIA

Problematika připojení - hardware i software.

Moderátor: Don

Odpovědět
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

viaGIA

Příspěvek od junglist »

Ahoj. Mate nekdo zkusenosti s internetem od viaGIA ? Jak to chodi, nejaky vypadky atd..

Dal by me zajimalo, jestli je moznost nechat si od nich nasmerovat na sebe port, abych mohl bejt aktiv na torrentech a nemusel kvuli tomu platit verejnou IP.

diky za postrehy ;)
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: viaGIA

Příspěvek od junglist »

Stale nikdo z Prahy v novym byte, kam se cpe tenhle poskytovatel? :)
http://viahome.cz/
JJ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. dub 2005

Re: viaGIA

Příspěvek od JJ »

Mám toto připojení a jsem naprosto spokojen. Platím 439 Kč za 25MBit, běhá to 55-60Mbit obousměrně. Výpadky jsem nepozoroval, ale mám to zatím jen asi 3 měsíce. Nenapadá mě moc lepších řešení za ty peníze.
CPU: Core i7-6700K ; MB: Gigabyte Z170X Gaming 5; RAM: Corsair Vengeance LPX Red 16GB (2x8GB) DDR4 3000; Chladič: Noctua NH-U12F with ULNA; GK: Zotac GT 430 ZONE Edition 1GB, PCI-E; SSD: Samsung 850 Pro 256GB; HDD: 2x Samsung SP2504C, 250GB, 8MB, SATA + 1x WD caviar black 640GB; DVD-RW Samsung DVD-RW; Case: Apluscase X-Blade; Zdroj: Corsair RM550x; Fan: 2x Noctua NF-S12 with ULNA; Čtečka karet: Enermax ECR301CU3E Monitor: EIZO L997-K; Repro: Homemade Hi-Fi speakers (Seas, Vifa)
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: viaGIA

Příspěvek od junglist »

Ahoj. Diky za odpoved. Konecne nekdo, po takovy dobe :) Ja stale cekam na prestehovani, takze i ted si rad poctu nejaky zkusenosti, nez do toho pujdu. Koukam, ale v jejich ceniku nevidim 25Mbit. Pouzivas i televizi od nich? O tu asi zajem mit nebudu, ale jen tak pro zajimavost.. A mas tuseni, jestli je u nich nejaka sance na presmerovani jenom jednoho portu? Do verejny IP se mi nechce..
JJ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. dub 2005

Re: viaGIA

Příspěvek od JJ »

Aha, máš pravdu. Tak to asi došlo k nějaký změně (původní nabídka, kterou jsem dostal měla 25Mbit a teď je tam za tu cenu 50, tak to asi upravili). Takže můžu jen konstatovat, že těch 50 to skutečně běží (resp. běží to i přes 60, pod 50 jsem nenaměřil nikdy). Televizi od nich nemám ani neplánuju, co se týče přesměrování portu, tak nemám tušení. Zkus jim zavolat nebo napsat a zeptat se, za to nic nedáš.
CPU: Core i7-6700K ; MB: Gigabyte Z170X Gaming 5; RAM: Corsair Vengeance LPX Red 16GB (2x8GB) DDR4 3000; Chladič: Noctua NH-U12F with ULNA; GK: Zotac GT 430 ZONE Edition 1GB, PCI-E; SSD: Samsung 850 Pro 256GB; HDD: 2x Samsung SP2504C, 250GB, 8MB, SATA + 1x WD caviar black 640GB; DVD-RW Samsung DVD-RW; Case: Apluscase X-Blade; Zdroj: Corsair RM550x; Fan: 2x Noctua NF-S12 with ULNA; Čtečka karet: Enermax ECR301CU3E Monitor: EIZO L997-K; Repro: Homemade Hi-Fi speakers (Seas, Vifa)
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: viaGIA

Příspěvek od junglist »

Jasne.. budu to resit az to bude nejak funkcni. Jen me zajimalo, na co se mam pripravit :)
Odpovědět

Zpět na „Sítě, modemy a Internet“