PROBLEM S DROPMI V MULTIPLAYERI

Problematika připojení - hardware i software.

Moderátor: Don

Odpovědět
smht
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2013

PROBLEM S DROPMI V MULTIPLAYERI

Příspěvek od smht »

Zdravim vas, mam taky problem, bol som teraz u kamarata s mojim pocitacom vsetky hry mi uneho isli bez akychkolvek dropov, akonahle som dosiel domov tak zase pri multiplayeri ci BF1,BF4 dropujem a mam hrozne prepady FPS, riesil som to uz aj s poskytovatelom internetu ze mi bol zmeneny profil aby mal router svoju rezervu ale hrozne mi LAGUJEM, a uz si neviem rady, niekde som cital ze je mozne ze mi SIET zere vela RAM ale nikde som nevedel najst navod ako to zistit lebo deje sa mi to uz dlhsie, uz som preinstaloval aj hry, a aj WIN a stale to iste, pritom u kamarata mi VSETKO ISLO BEZ TRHNUTIA. MAM WIN10, sietovu kartu KILLER E2200, a pocitac myslim si ze je v poriadku graficka kartka GTX760 a procesor FX8300. Linka mi ide 25mb/s takze fakt si uz neviem rady. Prosim poradte nieco.

Dakujem
froxic
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. čer 2003
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: PROBLEM S DROPMI V MULTIPLAYERI

Příspěvek od froxic »

Během hraní si nech puštěný ping se seznam a jak to začne zlobit, tak se podívej do konzole jestli tam náhodou neskáče ping. Nicméně i pokud by to lagovalo, tak nevidím moc důvod proč by to mělo snižovat FPS.

Kód: Vybrat vše

cmd > ping www.seznam.cz -t 
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: PROBLEM S DROPMI V MULTIPLAYERI

Příspěvek od PKBO »

Killer E2200 často způsobuje tyhle problémy, respektive jejich systém..
Ve spojení s googlem toho najdeš dost, jeden z prvních odkazů https://forum-en.msi.com/index.php?topic=178063.0

Třeba najdeš lepší návod...

Q: Nemá náhodou kamarád doma větší zimu, než ty doma ? To by také ledacos objasnilo.
smht
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2013

Re: PROBLEM S DROPMI V MULTIPLAYERI

Příspěvek od smht »

Tentok prispevok pisal moj kamarat v mojom mene,co sa bytovej teplooty tyka je to rovnake...u mna mu slo 5dni vsetko ok a u neho doma mu to stale dropuje...ja mam 50mb linku on 25mb linku tusim.odkazem mu info co ste pisali a dam vediet.
Mr_Trollfan
Červená karta
Červená karta
Registrován: 28. lis 2016

Re: PROBLEM S DROPMI V MULTIPLAYERI

Příspěvek od Mr_Trollfan »

smht píše:mam hrozne prepady FPS, riesil som to uz aj s poskytovatelom internetu ze mi bol zmeneny profil aby mal router svoju rezervu ale hrozne mi LAGUJEM, a uz si neviem rady, niekde som cital ze je mozne ze mi SIET zere vela RAM ale nikde som nevedel najst navod ako to zistit
Seems legit. :|

Kamarat ma doma asi klimu a tebe sa prehrieva pc.
Odpovědět

Zpět na „Sítě, modemy a Internet“