Připojení k domácí wifi síti cca 25m

Problematika připojení - hardware i software.

Moderátor: Don

Odpovědět
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Připojení k domácí wifi síti cca 25m

Příspěvek od serizovatel »

Mám router od O2 router Zyxel a jede mi z něj wifi kolem baráku. Mám prosbu o radu a to, že chci na mojí domácí sít připojit PC v sousedním baráku cca 25m, zatím jsem zkoušel pouze na Samsung S3 kde se dalo k wifi připojit ale signál je velice slabý a rychlost pomalá.
Nechci kupovat nic naslepo, myslíte že když si koupí wifi anténu npř NETIS WF2119S že bude připojení i rychlost v pohodě? Lze zajistit připojení na mojí domací sit s rozumným pingem?
Předem děkuji za info a doporučení co koupit..
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
Salamander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2008
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení k domácí wifi síti cca 25m

Příspěvek od Salamander »

25m uz je na wifi fakt moc daleko.

Myslim ze ve vysledku resis hodne podobnou vec jako se probirala here:
http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=136&t=246627

Zkus procist, treba ti to pomuze.
Tak dlouho se chodí s Acerem do práce, až mu víko upadne.
Acer wiki || Acer servis || Zkušenosti by Intri
Weslo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 19. pro 2005
Bydliště: Nan Curunír

Re: Připojení k domácí wifi síti cca 25m

Příspěvek od Weslo »

natáhni si kabel, 25m je OK a spolehlivost bude násobná...
AMD Ryzen 5 3600 | Arctic Cooling Liquid Freezer II 120mm | ASUS TUF GAMING B550M PLUS |16GB A-DATA XPG DDR4 3000Mhz | Gigabyte Radeon RX 6600 Eagle 8G | Samsung 980PRO 512GB | CoolerMaster Q300L | Corsair SF-450 | 32" Dell S3222DGM | Synology DS220j + 2x6TB WD Red RAID1 | MAZDA enthusiast
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení k domácí wifi síti cca 25m

Příspěvek od serizovatel »

Kluci děkuji, zkusím asi koupit anténu co jsem zmiňoval a uvidím jak na tom budu.
Včera jsem zkoušel několik metrů, cca max 8 od místa kde bude pc v sousedním domě rychlost na mobilu a signál byl slušný a rychlost ještě 10Mbits
Router od O2 je v patře, uprostřed místností v kumbálu. Jsem velice překvapený, na to kde schovaný že pokreje spolehlivě celý dům a zahradu min 10m na všechny strany a přes několik zdí.
Natažení kabelu by bylo super a neváhal bych, ale jen vyvést kabel od routru ven z domu by byl porod.
Ještě zvážím tu směrovou anténu přidělat na zeď v kumbálu kde je router a namířit na sousední dům přes zdi.
A vedle to samé, určitě to nebude ideální ale třeba lepší než signál co je teď.
Není to pro nějakého souseda apd. aby jsme se dělili o net apd.
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
Odpovědět

Zpět na „Sítě, modemy a Internet“