domáci počítačová sít win 10

Problematika připojení - hardware i software.

Moderátor: Don

Odpovědět
achiles
Nováček
Nováček
Registrován: 07. čer 2017

domáci počítačová sít win 10

Příspěvek od achiles »

Zdravím,
mam propojený desktop přes ethernet do routeru a z routeru přes WIFI do notebooku.
Mam vytvořenou domácí skupinu, na obou počítačích se stejným heslem. Na notebooku jsem nasdílel disk C a disk D. z desktopu disky vidím, ale nemohu se do nich dostat, ještě vidím složku Users kde jsou veřejné složky bez problému přístupné. Potřebuji přístup do D a C, poradíte?
ffooxxik
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. lis 2013
Bydliště: nmnm,zr-vysočina

Re: domáci počítačová sít win 10

Příspěvek od ffooxxik »

Zdravím,
mě v Domácí skupině na W10 funguje pouze sdílení adresářů, nasdílet celý disk (třeba D:) se mě nepodařilo, a později jsem to nezkoušel. Vytvořit "klasickou" síť jako na W7 se mě nějak nezdařilo, Domácí skupina byla pro mě snadnější.
Někdo znalejší? Také bych se poučil.

PS: a teď mě asi aktualizace shodila Domácí skupinu a trvalo mě než jsem tam založil novou :D
NTB: i7-7700HQ, 24GB, 1060, M.2 Crucial MX300 525GB, HDD 1TB, DVD, W10, MSI GE62VR7RF ApachePro,
Weslo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 19. pro 2005
Bydliště: Nan Curunír

Re: domáci počítačová sít win 10

Příspěvek od Weslo »

nedá se tam dostat protože nemáte oprávnění, nastavte oprávnění.
Ale jednoduší je nstavit jen adresáře, viz. výše...

https://support.microsoft.com/cs-cz/hel ... -to-finish
AMD Ryzen 5 3600 | Arctic Cooling Liquid Freezer II 120mm | ASUS TUF GAMING B550M PLUS |16GB A-DATA XPG DDR4 3000Mhz | Gigabyte Radeon RX 6600 Eagle 8G | Samsung 980PRO 512GB | CoolerMaster Q300L | Corsair SF-450 | 32" Dell S3222DGM | Synology DS220j + 2x6TB WD Red RAID1 | MAZDA enthusiast
Odpovědět

Zpět na „Sítě, modemy a Internet“