Anketa - technický problém

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
randomofamber
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. črc 2004

Anketa - technický problém

Příspěvek od randomofamber »

Dobrý den,
mám technický problém u anket. Pokud hlasuji v anketě, tak jsem po hlasování přesměrován na hlavní stránku PCTuning. Pokud jsem například v nějakém článku vyskočím hlasováním ze článku. To je velmi nepříjemné, protože pak se zase musím vracet do daného článku a pak ještě do kapitoly a hledat, kde jsem přestal číst. Jedná se o obecnou věc, kdy ať je člověk na webu PCT kde je, pokud odhlasuje, je přesměrován na hlavní stránku. Prosím o opravu, aby po odhlasování zůstal člověk na stránce a místě kde právě je.

Děkuji.
CPU: i7-3770K (Noctua NH-D14), MB: ASUS MAXIMUS V FORMULA, RAM: 2x8GB Crucial 1600MHz CL9 Ballistix Sport,
VGA: ASUS Radeon DUAL-RX580-O8G, SSD: Kingston HyperX 3K 240GB, HDD: 2xWD6400AAKS(RAID1), DVD: Samsung SH-S224BB,
Case: CoolerMaster HAF XM 922, Zdroj: Seasonic X-750 750W, Monitor: ASUS PB238Q,
Klávesnice: Logitech G15 CZ blue, Myš: ZOWIE BY BENQ FK2,
OS: Win 7 x64 Cz
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - technický problém

Příspěvek od Exp »

Neříkám, že to nemají vyřešený špatně, ale...Ty neznáš tlačítko zpět?
randomofamber
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. črc 2004

Re: Anketa - technický problém

Příspěvek od randomofamber »

Tlačítko zpět je pěkné, ale proč proboha používat i to...? Vždyť když to mají vyřešené u komentářů článků (palce nahoru a dolu), proč to neaplikují i pro anketu? I s tlačítkem zpět je to prostě špatně...
CPU: i7-3770K (Noctua NH-D14), MB: ASUS MAXIMUS V FORMULA, RAM: 2x8GB Crucial 1600MHz CL9 Ballistix Sport,
VGA: ASUS Radeon DUAL-RX580-O8G, SSD: Kingston HyperX 3K 240GB, HDD: 2xWD6400AAKS(RAID1), DVD: Samsung SH-S224BB,
Case: CoolerMaster HAF XM 922, Zdroj: Seasonic X-750 750W, Monitor: ASUS PB238Q,
Klávesnice: Logitech G15 CZ blue, Myš: ZOWIE BY BENQ FK2,
OS: Win 7 x64 Cz
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - technický problém

Příspěvek od Exp »

Pro mě je totiž jednodušší použít tlačítko zpět (zabere cca 0.4s času navíc), než zakládat téma a čekat na odpověď a pak čekat na vyřešení problému (pokud se vůbec bude řešit).
randomofamber
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. črc 2004

Re: Anketa - technický problém

Příspěvek od randomofamber »

Exp píše:Pro mě je totiž jednodušší použít tlačítko zpět (zabere cca 0.4s času navíc), než zakládat téma a čekat na odpověď a pak čekat na vyřešení problému (pokud se vůbec bude řešit).
S takovým přístupem bychom ovšem pořád lezli po stromech a o nějakých Anketách na PCTuning by se nám ani nezdálo...
CPU: i7-3770K (Noctua NH-D14), MB: ASUS MAXIMUS V FORMULA, RAM: 2x8GB Crucial 1600MHz CL9 Ballistix Sport,
VGA: ASUS Radeon DUAL-RX580-O8G, SSD: Kingston HyperX 3K 240GB, HDD: 2xWD6400AAKS(RAID1), DVD: Samsung SH-S224BB,
Case: CoolerMaster HAF XM 922, Zdroj: Seasonic X-750 750W, Monitor: ASUS PB238Q,
Klávesnice: Logitech G15 CZ blue, Myš: ZOWIE BY BENQ FK2,
OS: Win 7 x64 Cz
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - technický problém

Příspěvek od Exp »

Jo no, to je argument jak noha. Gratuluju. S tvým přístupem by si zase sám nikdo ani neutřel prdel, protože by potřeboval, aby to za něj dělal záchod.

Stejná logika.
N_o_c_l_a_f
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2005

Re: Anketa - technický problém

Příspěvek od N_o_c_l_a_f »

@Exp. Zajimavy, ze to je podle tebe pozadavek na hovno, ktery je akorat plytvanim casu, ale ten cas tu travis diskuzi uplne stejne jako randomo... :roll:

BTW, pokud Zpet trva 0.4s a v ankete hlasuje 1000 lidi, tak na kazde ankete by oprava mohla usetrit necelych 7 minut casu.
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - technický problém

Příspěvek od Exp »

Jo, pro mě je fakt jednodušší jednou za půl roku, kdy v anketě hlasuju, zmáčknout "zpět", než tu zakládat dred a prosit o nápravu, že takhle je to moc složitý... :roll:

To víš, sem zvyklej, že za mě nikdo nic nevyřeší, takže pokud sem schopnej přijít s přijatelnym řešením sám, tak mě to moc netlakuje...

Autorovi sem odpovídal spíš na to, že hledat znovu ten samej článek a pak kapitolu, kterou čet, vůbec nemusí, ale stačí dát zpět...Což mu asi uniklo, jinak si nedovedu vysvětlit proč by se vracel zpátky tak složitě.
randomofamber
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. črc 2004

Re: Anketa - technický problém

Příspěvek od randomofamber »

To je teda diskuze.....

Ano, Exp má pravdu. Nechá se stalčit tlačítko Zpět, ale to není systémové řešení. Řešením je provést to správně, tj. jak již jsem napsal stejnou funkcí, která je u komentářů. Metodou COPY, PAST & proove by to snad neměl být až zas takový problém...

Ne, nesouhlasím s nějakými kalkulacemi kolik hypotetických minut se ušetří... o to přeci nejde. Jde o princip. Proč dělat něco polovičatě, když to lze dělat správně.

Nejvíc mě mrzí, že se k tomuto vyjadřují osoby, kteří absolutně nejsou kompetentní místo reakce ze strany PCT...
CPU: i7-3770K (Noctua NH-D14), MB: ASUS MAXIMUS V FORMULA, RAM: 2x8GB Crucial 1600MHz CL9 Ballistix Sport,
VGA: ASUS Radeon DUAL-RX580-O8G, SSD: Kingston HyperX 3K 240GB, HDD: 2xWD6400AAKS(RAID1), DVD: Samsung SH-S224BB,
Case: CoolerMaster HAF XM 922, Zdroj: Seasonic X-750 750W, Monitor: ASUS PB238Q,
Klávesnice: Logitech G15 CZ blue, Myš: ZOWIE BY BENQ FK2,
OS: Win 7 x64 Cz
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - technický problém

Příspěvek od Exp »

Tak třeba se na to někdo podívá, když je tu teď víc příspěvků... :)
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“