autoplay videa

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

autoplay videa

Příspěvek od Atapi »

Nešlo by se vyvarovat pro příště videí s autoplay v novinkách? Rozkliknu si novinky a pokaždý (dokud to nezmizí z první strany, už aby to bylo) na mě začne houkat konference o xboxu. :roll:
Obrázek
cameroncz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2012

Re: autoplay videa

Příspěvek od cameroncz »

Naprosto souhlasím, právě jsem chtěl založit vlastní Thread.

Chci si přečíst novinku, poslouchám hudbu a najednou mi do toho začnou žvatlat ty videa dole, a já musím scrollovat jak troll abych je oboje vypnul. Kdyby na ně šlo třeba jen odkázat, bylo by to mnohem lepší. Náhled neni důležitý.
CPU: 9900k @ 5Ghz @ D15 GPU: EVGA 980ti SC+ MB:ASUS ROG STRIX Z390-H RAM: 32GB HDD: WD Red 2TB SSD: 970 EVO 500GB, 850 PRO 1TB CASE: CM Storm Stryker Monitor: 27" PG279Q PSU: Corsair RM750i
matysbrno
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2004
Bydliště: Brno

Re: autoplay videa

Příspěvek od matysbrno »

Taky se připojuji k apelu, ještě bych dodal, abyste videi nenahrazovali fotky, tak jak je to na živě. Nebaví mě čumět 10 minut na video, abych se dozvěděl potřebné za 10 vteřin z fotek. Děkuji
Koky
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 17. kvě 2009
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Re: autoplay videa

Příspěvek od Koky »

Za video se dodatečně omlouvám, ale stačilo ho jednou ztlumit a pak už jste ho nikdy neslyšeli. Bohužel byl takto nastavený stream od MS a nešlo s tím nic udělat, jedině ho přesunout do odkazu. Fotografie vkládáme v 90 % případů. Je výjimečně jen video.
MB: Asus Strix X99 Gaming | CPU: Intel Xeon E5-1660 v3 QS @ 4 GHz | GPU: Gainward RTX 3060 Ti Ghost
RAM: Crucial Ballistix Sport LT 4× 8 GB DDR4 3200 MHz | SSD: Crucial M550, 128 GB | HDD1: WD Black, 500 GB | HDD2: WD Blue, 1 TB | HDD3: WD Red, 2 TB | HDD4: Toshiba X300, 5 TB
PSU: Tagan BZ 900 W | CASE: Corsair Obsidian 750D Airflow Edition | COOLING: NH D15
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“