Export článků z PCtuning

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
anonym54545
Nováček
Nováček
Registrován: 01. lis 2015

Export článků z PCtuning

Příspěvek od anonym54545 »

Zdravím,
rád čtu PC tuning, ale pochopitelně se jedná o trochu dlouhé texty na to, abych se u něj hrbil u monitoru. A proto si články posílám na různá zařízení. Bohužel, to je často problém.

Aplikace "send to Kinle" někdy načítá a načítá a načítá a nic. Má evidentně nějaký problém text poslat do Kindle.

A tak používám Pocket, kdy si texty posílám do Nexus 7. Ovšem někdy se místo článků odešle jen anotace. Nebo jen "první kapitola" článku - myslím první sekci u článků, které jsou rozdělené do více sekcí, jak to hlavně mívá Rybka.

A tak mě napadlo - neexistuje nějaký způsob, jak si veškerý obsah PCtuning vytáhnout do PC? Třeba v PDF. Pochopitelně jen pro účely přečtení. Např. nějak z RSS čtečky nebo tak? Nějaký nápad, který by konkrétně u PcTuningu fungoval?.)

Díky
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Export článků z PCtuning

Příspěvek od Wlkus »

Sorry za pozdní odpověď, bohužel PCT jede na prehistorické Joomle a na lepší časy nám nesvítá, takže ani nemám moc šancí s tím něco vymyslet. Pocket mi kdysi celkem korektně fungoval, ale zkusil jsem to asi na třech článcích a pak jsem na to zapomněl. Obecně export celých článků je nereálný - jsou rozdělené kvůli klikům a ty nás sice nepřímo, ale přeci jenom živí...
PCT BOSS
oneb1t
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2010

Re: Export článků z PCtuning

Příspěvek od oneb1t »

kdyz si s tim das praci tak si muzes pomoci casper.js + phantom.js vyrobit robota co ti ten clanek vyexportuje :)
i7-12700K, 2x16GB DDR5-4800MHz, ASUS B660-I, 1TB WDS100T1X0E
i5-12400F@5.5GHz, 4x8GB DDR5-4800MHz CL40, Asrock B760M PG riptide, A-data 1TB XPG SX8200, Radeon MI25@WX9100 16GB, NZXT S340 Elite, X4071UHSU
HP ENVY x360 13" Ryzen 3 4300U
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: Export článků z PCtuning

Příspěvek od RiCK »

Pokiaľ sa jedná o Android zariadenia, vrelo odporúčam Offline Browser, používal som ho v tabletu zrovna na prezeranie PCT článkov pri cestovaní vlakom a fungovalo to dokonale.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
ace960
Nováček
Nováček
Registrován: 25. kvě 2004

Re: Export článků z PCtuning

Příspěvek od ace960 »

Nazdar, nenastala prosim v tomto smere po case nejaka zmena? Nepotrebujem to casto ale niekedy by som si rad zaarchivoval offline cely clanok.

Konkretne velmi rad by som mal pokope tento starsi http://pctuning.tyden.cz/hardware/grafi ... cena-vykon

Ak to inak nepojde tak ulozim kazdu kapitolu zvlast ale to nie je velmi pekne.
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“