Herní sluchátka

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Herní sluchátka

Příspěvek od stoRmjE »

Ahoj, potřeboval bych si koupit nové sluchátka, jelikož mi staré přestaly fungovat. Sluchátka jsou na hry, hudbu a hry a hlavně musí mít zabudovaný mikrofon. Cena by se měla pohybovat kolem 1500Kč a nakupovat budu nejspíš v Alze. Zatím mi byly doporučovány tyto:
https://www.alza.cz/kingston-hyperx-clo ... ?o=1#popis

Ale ty jsou zatím zbytečně drahý, ale pokud je tam znát kvalita oproti sluchátkům za 1500, klidně připlatím.
gedu
Nováček
Nováček
Registrován: 16. bře 2016

Re: Herní sluchátka

Příspěvek od gedu »

jestli opravdu chceš headset, tak bych bral
https://www.alza.cz/asus-cerberus-arcti ... d=18852197
mam černou verzi už rok a půl a s klidně 10 hodinama hraní v kuse uši nebolí a zvuk je za tu cenu super, ovšem naprosto tě zvukově izolují
jinak
https://www.alza.cz/steelseries-siberia ... d=18852197 nebo https://www.alza.cz/logitech-g230-stere ... d=18852197
iron
Nováček
Nováček
Registrován: 21. pro 2009

Re: Herní sluchátka

Příspěvek od iron »

Zdravim,
ak je to este aktualne, tak tie kingston hyperx cloudy mozem viacmenej doporucit.
Mam ich vyse roka a co sa tyka kvality posluchu, mikrofonu a komfortu, tak nemam co vytknut.
Problem s nimi som mal po roku, ked mi praskli plastove uchyty na hlavovom moste. Reklamacia uznana, vymene za nove.. ako som pozeral, tak oprava je mozna aj doma "na kolene" ked skonci zaruka (mam pocit, ze sa to stane znova, vyzera to na mechanicky problem, ktory sa stane ked mas velku hlavu).
TraCkerCZE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. říj 2013
Bydliště: Šenov

Re: Herní sluchátka

Příspěvek od TraCkerCZE »

Ahoj. nebudu zakládat další thread. Syn mi zavadil nohou o kabel sluchátek a prostě je zozlomil na mé hlavě. Takže se koukám po něčem novém. Nejsem moc náročný. Nehraju zase moc často. Cenu bych si představoval shruba kolem 500,- ? Nevím jestlito nebude málo. Ale je jich na trhu spoustu co jsem koukal.
PC: MB GIGABYTE B460M AORUS PRO | Intel Core i5-10400F + FERA3 | MSI GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS GP OC | Patriot Viper 4 Blackout Series 16GB KIT DDR4 3200MHz | SSD A2000 500GB | Win 10 Telefon: Xiaomi Redmi NOTE6 64Gb
-Vladimir-
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. bře 2016
Bydliště: SZ od Dačic / jižně od Brna

Re: Herní sluchátka

Příspěvek od -Vladimir- »

pokud chcete aspoň nějak dobrá sluchátka, tak se zelenému uřvanci adal. obchodům podobného ražení vyhněte velkým obloukem a jděte aspoň na www.music-city.cz - prodejna je kousek od stanice metra Českomoravská, mají tam široký výběr sluchátek...
ignorelist: Stratos (již trvale)
TraCkerCZE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. říj 2013
Bydliště: Šenov

Re: Herní sluchátka

Příspěvek od TraCkerCZE »

Su ostravak... :D Kaj bych jechal do praglu.. :D Ne, teď vážně :-) jde mi o herní headset s mikrofonem. To jsem asi zapoměl podotknout. Jen nechci něco, co se mi rozpadne už samo na hlavě nebo bude chrčet při korekci hlasitosti apod. Taky jsem zažil. Ale v tédle cenové relaco toho moc asi nebude což? No a já se spoléhal právě na nějáký eshop z řad mimozemšťana, alfy, czc...
PC: MB GIGABYTE B460M AORUS PRO | Intel Core i5-10400F + FERA3 | MSI GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS GP OC | Patriot Viper 4 Blackout Series 16GB KIT DDR4 3200MHz | SSD A2000 500GB | Win 10 Telefon: Xiaomi Redmi NOTE6 64Gb
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Herní sluchátka

Příspěvek od davkol »

TraCkerCZE píše:jde mi o herní headset s mikrofonem.

Jen nechci něco, co se mi rozpadne už samo na hlavě nebo bude chrčet při korekci hlasitosti apod.
Vyber si jedno z toho.

Co doporučuju, je stavit se v hudebninách (kytary, muziker atp.) a vybrat si levná studiová sluchátka (superlux, samson, takstar atd.), k tomu koupit za stovku mikrofon typu Zalman ZM-Mic1 a kabely příp. svázat. Tohle je řešení, které je naprosto plnohodnotné pro drtivou většinu lidí.
TraCkerCZE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. říj 2013
Bydliště: Šenov

Re: Herní sluchátka

Příspěvek od TraCkerCZE »

Vidíš, todle mě ani nenapadlo. Zkusím se na to mrknout díky.
PC: MB GIGABYTE B460M AORUS PRO | Intel Core i5-10400F + FERA3 | MSI GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS GP OC | Patriot Viper 4 Blackout Series 16GB KIT DDR4 3200MHz | SSD A2000 500GB | Win 10 Telefon: Xiaomi Redmi NOTE6 64Gb
van Bellen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. zář 2004

Re: Herní sluchátka

Příspěvek od van Bellen »

Uvazujem nad kupou hernych sluchadiel.Ale chcel by som take,ktore by som mohol pouzit aj na bezne pocuvanie hudby.

narazil som na tieto audiotechniky s mikrofonom
http://eu.audio-technica.com/headphones/gaming/ATH-PG1

Ale pozeram,ze herne sluchadla maju priestorovy sound 7.1. Nemal som moznost si take vyskusat a porovnat s klasickym stereo.Ako sa rozhodnut?
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní sluchátka

Příspěvek od Don »

Prostorovy zvuk je prvni vec, kterou vypinam. Akorat to przni zvuk, ale da se vypnout.
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
van Bellen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. zář 2004

Re: Herní sluchátka

Příspěvek od van Bellen »

Mna by zaujimalo,ci ten priestorovy zvuk sa da vyuzit pro hrach ako cs:go.Audiotechnika napr take sluchadla vobec nevyraba a nemam moc doveru v znackach,ktore vyrabaju mysky,klavesnice,preto uvazujem nad tymi audiotechnikami.
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“