Vyber Gaming Sluchadiel

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Don »

Proc chces tedy neco radit, kdyz presne vis co chces a co je lepsi?
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Zofrenko »

ked som pisal tuto temu, mal som doma iba geniusy a rozhodoval som sa medzi razermi a cloudami a popisal som presne čo očakávam , šlo mi aby boli basy podobne ako na geniusoch ale s lepšim zvukovym prejavom.. cloudy maju basy slabe, k razerom mi nenapisal nikto nič.. a neviem zatial nevidim aby mi niekto v nieočm poradil alebo napisal neaky tip tak ešte čakam
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Don »

Razer je totalni hnus... ty opravdu nema vubec cenu resit. Jestli ti vyhovuje zvuk Geniusu. Me to prijde jako zkresleny a preduneny odpad.
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Shaquille »

muzu jen ze zvedavosti vedet, ktere razer sluchadla jsi mel moznost otestovat?
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Zofrenko »

to by som rád vedel aj ja prečo razer hnus :) či sú na to neaké seriozne dôvody

inak hladal som ešte neaky vibračny ekvivalent ku geniusom, čo poviete na toto ?

https://www.alza.sk/trust-gxt-363-7-1-b ... 6.htm?o=21
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Don »

Krakeny... na ty s ptal. Nejhorsi sluchatka, ktera jsem kdy slysel a stoji ulny nesmysl.
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od LoCo99 »

krakeny jsem taky měl na hlavě a je to tak o 2 třídy hůř než steelseriers siberia V2, a to je řádnej shit.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Frostys »

Headset asi ztrácí smysl, pokud nejezdíš na LANky, na kterých bys asi vypadal se stolním mikrofonem jako exot (ale i tak si myslím, že by se dalo :))
Já už pár let funguju na stolním mikrofonu + kvalitnějších sluchátkách. Je samozřejmě o něco pohodlnější mít ten mikrofon přímo u pusy a nemuset se tu srát s dalším zařízením a kabelem... Jenže ta kvalita zvuku je prostě někde jinde a do headsetu bych asi jen tak nešel.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od PKBO »

Kašli na headsety tak jak ti radí, za stejné peníze se posuneš do jiné dimenze s poslechovými sluchátky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Michal86 »

Já měl cca 10 let zpět půjčené hifi kossy (v té době cca 2000,-) a fakt masaker - jediné mínus že dost tlačili na uši, výhoda byla že sluchátka byla opravdu uzavřená. Pak jsem měl zkušenost s Hi-Fi sluchátky Panasonic cca za 1200,- a pak cca za 2000,- taky good - oboje sluchátka my bohužel odešly, vždy něco s kabelem. K těmto všem sluchátkům jsem měl stojánkový mikrofon. Dále jsem měl Sennheiser HD 201 - ty celkem také ušly. (ještě mi slouží jako rezervní v šuplíku). Aktuálně mám Logitech G430 headset který jsem dostal darem. Když to za těch 14 let hraní her online vezmu, tak nejlepší ze všech sluchátek byly ty KOSS. Bohužel přesný typ už si nepamatuji. Doporučuji jít někam do showroomu a nějaká ta sluchátka si vyzkoušet přímo na hlavě, jak budou sedět a nebo nebudou sedět. Stojánkového mikrofonu bych se nebál. Za těch 14 let mi umřely sice 2, ale vzhledem k ceně okolo 100,- to je akceptovatelné.
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Don »

Ty Logitech, to je take dobre peklo
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Michal86 »

Jde to, zvykl jsem si :-)
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Don »

Na zvuk urcite ne
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Michal86 »

Příští sluchátka budou nejspíše Senheiser HD 558. Zrovna teď jsou v akci, ale nechce se mi vyhazovat peníze, když ty Logitechy fungují a v záloze mám ještě základní Senheiser HD 201. Jinak jo, na zvuk jsem si zvykl, měl jsem ze začátku co dělat. Hraji na tom jenom CS:GO. Hudbu poslouchám na domácím kinu.
maXXmilian
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2004
Bydliště: JBC

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od maXXmilian »

hraju taky jen CSGO a mam ATH500 a stolni mikrofon
Sluchatka skvela, hlavne za tu cenu, bohuzel mi trosku nevyhovuji velikosti nausniku, tak je budu muset asi vymenit, ale perfektni i co se ergonomie tyce (lehka, netlaci).
Kdyz jsem je vybiral, mel jsem koupeny roccat kave a to byl teda slusnej pruser, nehlede na to, ze mely asi dve kila. Rychle jsem je vratil.
Pak jeste nejaky senny, ale bohuzel ergonomicky taky nic moc :)
Jinak ja kupoval sluchatka spis na poslech hudby, tzn neprebasovana a jsem opravdu velmi spokojen a v klidu je doporucim predevsim na to. Nicemene i ve hre slysim ok.
Pokud ale chcete prebasovanou blitku (cti defacto jakykoliv "gaming" headset), pak vam neni pomoci.

CPU: Ryzen 5900x + Fera3 RGB, MB: MSI Tmahawk MAX B450 , GPU: Sapphire GTX1070 GAMING 8GB , RAM: DDR IV - 2x 16 GB HyperX Fury RGB 3200MHz, HDD: Samsng Evo PRO 258 GB + Crucial MX500 - 500GB + WD BLUE 4GB + WD RED 10GB, AUDIO: ASUS Xonar Phoebus , POWER: SEASONIC 650 Platinum, CASE: Fractal define R6 black window , MONITOR: Eizo Flexscan EV2436WFS + BenQ XL2546, Periferie: Logitech g400+Icemat 2nd edition + Rapture Delta Stealth
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Pepa1 »

Pokud mohu přispět tak doporučím "na hraní" tyto:

Superlux HMC631
homepage:
http://www.superlux.com.tw/productInfo. ... el=2&lv0=1
recenze:
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzj ... ux-hmc631/
v prodeji zde:
http://www.muziker.cz/superlux-hmc631-grey
Fidor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. bře 2007
Bydliště: Praha

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Fidor »

Michal86 píše:Příští sluchátka budou nejspíše Senheiser HD 558. Zrovna teď jsou v akci, ale nechce se mi vyhazovat peníze, když ty Logitechy fungují a v záloze mám ještě základní Senheiser HD 201. Jinak jo, na zvuk jsem si zvykl, měl jsem ze začátku co dělat. Hraji na tom jenom CS:GO. Hudbu poslouchám na domácím kinu.
S těma Senheiser HD 558 chybu neuděláš, já mam cca 9 let Senheiser HD 555 (předchůdce 558?), celou dobu provozovány u PC, a furt držej, používam je prakticky každej den. Teď rok zpět jsem jen koupil nové náušníky, což je taky výhoda když si člověk koupí nějaký lepší sluchátka, že na to pak většinou sežene náhradní náušníky, popřípadě jiný náušníky (velur/koženka).
AMD Ryzen 5 5600x; NH-D15S; Gainward GTX 1080 Phoenix GLH 8Gb; 32Gb DDR4 (3600Mhz CL16); ASUS TUF Gaming B550-Plus, Kingston A2000 M.2 - 1TB, Fractal Design Tesla R2 500W; Fractal Design Define S; Samsung C27FG73 (144hz); Leopold FC750R PD (Cherry Mx RED); Logitech G pro X superlight (800 DPI); iFi ZEN DAC V2; Edifier R1280DB; Sennheiser HD560S + Antlion ModMic 4.0. - PS4 slim 2TB -.
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Michal86 »

Fidor - jo to máš pravdu, to je super. U těch mých Logitech sluchátek už mi praskl náušník na jedný straně a čekám kdy mi odejde úplně. Dostal jsem je darem od manželky a dokud budou sloužit, tak je nevyměním.

BOT MaXX - dal jsi si dost načas s tím stojánkovým mikrofonem :D
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od LoCo99 »

mám PC360, čili HD558 s mikrofonem, ale ty sluchátka strašně benefitujou z kvalitní zvukovky, takže to je dražší sranda. A naušníky mi přišli včera a neseděj :D číňan poslal špatný asi, origo se mi platit nechtělo
Fidor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. bře 2007
Bydliště: Praha

Re: Vyber Gaming Sluchadiel

Příspěvek od Fidor »

LoCo99 píše:mám PC360, čili HD558 s mikrofonem, ale ty sluchátka strašně benefitujou z kvalitní zvukovky, takže to je dražší sranda. A naušníky mi přišli včera a neseděj :D číňan poslal špatný asi, origo se mi platit nechtělo
Mam taky od číňana asi za 120Kč
Dost mi pomohl návod na youtube....
Je tam totiž takovej lockring, kterej musiš ze starech naušníku sundat! Taky jsem se s tim nazlobil, ale povedlo se. Ono ten lockring nacpat do těch novejch naušníku byl nadlickej ukol a chvilku jsem se u toho navztekal :evil:
AMD Ryzen 5 5600x; NH-D15S; Gainward GTX 1080 Phoenix GLH 8Gb; 32Gb DDR4 (3600Mhz CL16); ASUS TUF Gaming B550-Plus, Kingston A2000 M.2 - 1TB, Fractal Design Tesla R2 500W; Fractal Design Define S; Samsung C27FG73 (144hz); Leopold FC750R PD (Cherry Mx RED); Logitech G pro X superlight (800 DPI); iFi ZEN DAC V2; Edifier R1280DB; Sennheiser HD560S + Antlion ModMic 4.0. - PS4 slim 2TB -.
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“