sluchátka k htpc

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače a další.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Y2K
Nováček
Nováček
Registrován: 21. srp 2015

sluchátka k htpc

Příspěvek od Y2K »

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jaká sluchátka bych měl zvolit na muziku a filmy.

U stolního pc mám Razer Tiamat 7.1 ( když jsem se minule ptal jakou zvukovou kartu k nim když mám x99 TUF bylo mě řečeno že z nich už lepší zvuk nedostane ani svěcená voda ) ale beru je jako univerzální ( hry, muzika atd. ) jsem s nimi velice spokojen, ale myslím si že pokud budu určena přímo na hudbu a filmy. Dají se vybrat lepší. Zase bych si dal limit do 7 500,-
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: sluchátka k htpc

Příspěvek od PKBO »

Ahoj,

napiš jakou muziku posloucháš a co od toho očekáváš (otevřená sluchátka / zavřená ) -> máš rád vyhlazenej nepřesnej zvuk nebo naopak neodpouštějící dokonale čistou reprodukci ?..
Y2K
Nováček
Nováček
Registrován: 21. srp 2015

Re: sluchátka k htpc

Příspěvek od Y2K »

Nejčastěji Rock/metal starší kapely ( iron maiden, judas priest, metallika, kiss, ac/dc atd...)
O trochu výraznější basy ale i vejšky. Ale to je asi otázka ekvalizéru.
Uzavřená sluchátka. ( ničím nerušený poslech )

Původně jsem plánoval bezdrátová ale všechny co jsem zkusil měli docela nepříjemný šum. Ale kdybych Chtěl protáhnout kabel tak nevím jestli by tam taky nebylo rušení i kdyby byl stíněný bude to přece jenom 5m... Ale zatím jsem byl jen v klasických elektru kde mají výběr naprd...

Abych nezapoměl u těch co mám teď... prostorové vnímání docela jsem si na to navyk. To by bylo taky super... ale nevým jestli to je možné protože když jsem Koukal na sluchátka na hudbu a filmy tak jsou jedno jackoví..

Kámoš mě doporučil ... beyerdynamic t1 ... nevím jestli se vyplatí tolik investovat :/ Ale on je do muziky blázen... Né že bych to neměl za pád dnů zpět ale za sluchátka 23 000,- no nevím :/ to by nemuselo potvrdit ještě aspoň 5 abych do nich šel.
Rob
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 08. srp 2003
Bydliště: Brno

Re: sluchátka k htpc

Příspěvek od Rob »

volil bych Sennheiser, AKM, Beyerdynamic, s těmi nešlápneš vedle, nekupovat hype pozérské značky jako Beats, bezdrátové taky nejsou zárukou kvalitního zvuku
AMD Athlon XP 2100+ @ 3000+ 2340MHz (13x180) AIUHB0301 1.7V | ~ homemade watercooling ~ | EPoX 8K3A | Samsung C 512MB 333DDR CL2 | Gigabyte RADEON 8500 Deluxe MAYA | Hercules Fortissimo II | Seagate Barracuda IV 40GB 7200rpm | DVD Toshiba 16x48x | CD-RW LiteOn 48x12x48x | Motorola SurfBoard 4100E Cable Modem | Enermax 365W | 17" LCD Acer AL732 | sound system YAMAHA GX-500 200W + KOSS
Odpovědět

Zpět na „Zvuk“