Repro k TV

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

Viky.05
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. pro 2008

Re: Repro k TV

Příspěvek od Viky.05 »

Mám správný pocit, že by se k tomu hodil zesilovač? Když dám na plno i flac tak to chrčí...
marvinnrv
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. bře 2010

Re: Repro k TV

Příspěvek od marvinnrv »

Tak je asi ždímeš až za jejich limit ... zase vklidu, neni to PAčko na ozvučení tenečního parketu.
Máš to si říkal u PC, takže předpokládám že někde vedle monitoru, tudíž seš při poslechu daleko +- 1,5m. ty bedýnky ze sebe dostanou v pohodě kolem 98-100dB a ty tu píšeš že na plno chrčí ... Jseš hluchej? :?
MB:Asus Crosshaier III - CPU:AMD Phenom II X2 550 Black Edition, odemčený na X4 3.7GHz - RAM:Corsair Vengeance 8GB DDR3 1600MHz CL9 - GPU:Asus GTX570 Direct CUII - HDD:128GB SSD OCZ Agility + WD 1TB + WD 2TB - DVD/RW:Asus DRW-24B1LT - zdroj:LC Power LC6600GP 600W - CASE:Coolermaster HAF922 - LCD:Acer X243H 24"
RossiR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. čer 2014
Bydliště: Tábor

Re: Repro k TV

Příspěvek od RossiR »

Tak na plno jsem M-CR4 ještě nepustil (přišel bych o uši), zvuk je více než dostatečný i bez zesilovače, však to jsou nearfieldy a poslouchají se zblízka. Nech je ještě "uzrát" a uvidíš, že budeš spokojen :wink:
Viky.05
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. pro 2008

Re: Repro k TV

Příspěvek od Viky.05 »

Tak jo, musím tedy uznat, že hrají fakt dobře :)
marvinnrv
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. bře 2010

Re: Repro k TV

Příspěvek od marvinnrv »

To rád slyším a těší mě že tě poslech na nich baví.
Člověk to musí nechat pár dní sednout. Nedělat závěry hned v první hodině poslouchání.
Jak zde bylo již psáno, musí se rozehrát a věřím že na 100% ještě rozehraný nebudou.
Druhá věc, že člověk když je zvyklej na srajdy, tak mu to nepříjde z prvu nic extra. Časem ale zjistí, jak je vše krásně slyšet, vyváženost, prostorovost, detaily atd ...

Tak ať slouží ... :wink:
MB:Asus Crosshaier III - CPU:AMD Phenom II X2 550 Black Edition, odemčený na X4 3.7GHz - RAM:Corsair Vengeance 8GB DDR3 1600MHz CL9 - GPU:Asus GTX570 Direct CUII - HDD:128GB SSD OCZ Agility + WD 1TB + WD 2TB - DVD/RW:Asus DRW-24B1LT - zdroj:LC Power LC6600GP 600W - CASE:Coolermaster HAF922 - LCD:Acer X243H 24"
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“