kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
qwerty14
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2012

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od qwerty14 »

konspirační teorie o tom že jsem troll už sou taky u konce, ale já pořád přemejšlím o marantz PRO STUDIOSCOPE 3 nebo mackie cr3.
Ale to jenom tak pro info nečekám že by mi tu někdo poradil jestli by to jako náhrada za creativy bylo lepší nebo ne.
Naposledy upravil(a) qwerty14 dne úte 31. led 2017, 18:15, celkem upraveno 1 x.
Holda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2004
Bydliště: Kladno/Praha

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od Holda »

Už jsem tu dlouho neviděl "NNN" :lol:
.
qwerty14
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2012

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od qwerty14 »

Holda píše:Už jsem tu dlouho neviděl "NNN" :lol:
nepochopil jsme tě 8-)
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od Shaquille »

to ja tebe nechapu uz 15 stran... troll jsi jednoznacne, ale od urciteho okamziku (cinche) ti fandim.
300+ gz
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
qwerty14
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2012

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od qwerty14 »

Shaquille píše:to ja tebe nechapu uz 15 stran... troll jsi jednoznacne, ale od urciteho okamziku (cinche) ti fandim.
300+ gz
původně sem chtěl koupit něco do 2 litrů ale pak sem si to rozmyslel a rozmýšlím se jestli mackie cr3 nebo studio scorpe 3. Jeden z těhlech dvou bude definitivní rozhodnutí.
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od icebosss »

myslím, že už to nikoho nezajímá :)
marvinnrv
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. bře 2010

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od marvinnrv »

MB:Asus Crosshaier III - CPU:AMD Phenom II X2 550 Black Edition, odemčený na X4 3.7GHz - RAM:Corsair Vengeance 8GB DDR3 1600MHz CL9 - GPU:Asus GTX570 Direct CUII - HDD:128GB SSD OCZ Agility + WD 1TB + WD 2TB - DVD/RW:Asus DRW-24B1LT - zdroj:LC Power LC6600GP 600W - CASE:Coolermaster HAF922 - LCD:Acer X243H 24"
qwerty14
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2012

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od qwerty14 »

LOCK :!:
Nemá cenu tu dál diskutovat, navíc už mám vybráno.
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od icebosss »

:D :D za poslední týden asi 10x vid :D
qwerty14
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2012

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od qwerty14 »

icebosss píše::D :D za poslední týden asi 10x vid :D
právě sem objednal mackie cr3. Chtěl jsem něco lepšího tak snad s nima neudělám chybu.
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od morke »

Ty budou bzučet nebo šumět.
Kdybys to bral vážně, tak uvedeš maximální cenu a kritéria. Mezi tím oběhneš pár obchodů a budeš v obraze.
Proto je tady averze cokoliv poradit, nikdo neví o co ti jde.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
RossiR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. čer 2014
Bydliště: Tábor

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od RossiR »

Chudáci Mackie, jako uživatel CR4 těch CR3 opravdu lituji, neb na nich nezůstane nit suchá pokud je "tohleto" opravdu koupilo ..... Další zbytečně rozbalené repro co se obratem vrátí do obchodu ....
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od crashPC »

PETS: Tak malou budku to nemělo. Nicméně bych vsadil krk na to, že to musí zákonitě hrát víc i bez jakékoli budky :-D V rámci zahořování jsem zkoušel 16Hz, a to dělá divy i bez budky.

marvinnrv: To není joke, oni to myslí vážně. :mrgreen:

morke: Tak asi by to umělo vymlátit okna, mlátit zavřenejma dveřma a zlámat sádrokartonovej strop (kterej věru má už prasklinky), nicméně nadoma z toho spíš budu tahat co nejnižší frekvence v akceptovatelném akustickém tlaku, a venku se nebudu bát, že to někdo na grilovačce usmaží. Tohle už neusmaží, pokud nebude chtít dělat technoparty pro celou vesnici. Bude si brblat na 30W, a to ještě sousedi budou hubovat.

ad qwerty - to je strašný. Kolik repráků a kolik prodejců musí trpět :-D
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
qwerty14
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2012

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od qwerty14 »

morke píše:Ty budou bzučet nebo šumět.
Jak tohle můžeš říct? Ty jsi je snad měl?
morke píše:ad qwerty - to je strašný. Kolik repráků a kolik prodejců musí trpět :-D
Nechápu, to je takový problém prodat rozbalené repro? Ty prodejci si tam dali takové podmínky - třebas kytary tam dávaji nadstandart 30 dní na vrácení. Na alze si můžeš připlatit okamžitou výměnu + možnost vrátit do dvou měsíců.

Ty mackie c3 maji pěkné hodnocení tak o co jde?
Holda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2004
Bydliště: Kladno/Praha

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od Holda »

Představ si, že tvá obživa je závislá na marži. Pak ti nějaký kid cíleně vrací zboží a ty si nucen ho prodávat s nižší marží. Možné to je, ale morální takto systematicky rozhodně ne.
Ať vezmeš cokoliv, vždycky tam na tvé low end cestě (zdroj-zvukovka-repro) nebudeš spokojený, obvzláště když nevíš, jak vypadá kvalitní reprodukce.
.
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od crashPC »

Já bych to ještě uvedl na pravou míru, protože qwerty má asi nějakou utkvělou představu, že to prodejci dělají pro hezké oči zákazníkům. Nikoli. Je to zákonem dané, a prodejce to musí dělat, a musí to mít v obchodních podmínkách. Obvyklé marže prodejců jsou kolem 20%, u PC techniky spíš méně. V momentě, kdy se zboží rozbalí a použije, a není možné ho přebalit do úplně nového, ztrácí tu cenu kolem 15-20%, a ještě je hůř prodejné, takže aby prodejce toto zboží prodal, obvykle musí s cenou ještě níže. Pak je to tedy prodělek. A když tohle někdo dělá prodejci opakovaně, tak je to fakt blbý. Já bych třeba už třetí neprodal ani za nic. Kvůli takovejmhle lidem musím nastavovat nesmyslný pravidla, abych nepřišel na buben. Všimněte si, že třeba Alza není zdaleka nejlevnější. No krom jiného v těch vyšších cenách musí zaplatit ty vratky…
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
qwerty14
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2012

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od qwerty14 »

crashPC píše:Já bych to ještě uvedl na pravou míru, protože qwerty má asi nějakou utkvělou představu, že to prodejci dělají pro hezké oči zákazníkům.

Vrácení do 2 týdnů sle zákona, spousta obchodů jako mall dává možnost jeden měsíc, má to takhle více obchodů.
Obvyklé marže prodejců jsou kolem 20%, u PC techniky spíš méně. V momentě, kdy se zboží rozbalí a použije, a není možné ho přebalit do úplně nového, ztrácí tu cenu kolem 15-20%, a ještě je hůř prodejné
Když se podíváš na alzu tak ta rozbalené prodává jen o max 100 Kč méně. A na odbyt to jde. Díval jsem se a pamatuju si že ty t20 tam nabízeli rozbalené a už nejsou v nabídce, to stejné s genius 1800a - o 100 Kč méně než zabalené,
Všimněte si, že třeba Alza není zdaleka nejlevnější. No krom jiného v těch vyšších cenách musí zaplatit ty vratky…
V co se týká alzy neni to tak dávno co prodávali iphone za jednu korunu a díky změně zákona pak nedodrželi cenovku - z právního hlediska na to měli nárok. Nebo papírové slevy, podvod na zákazníky. Já si nekupuju věci jen tak abych je vracel - nemám na to prachy abych si platil poštovný jen tak z prdele.

Pokud jde o ty mackie cr3, jsi oprávněnej o nich říkat že budou vydávat šum když to neni pravda?
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od crashPC »

Ano.
1) Pak už je totiž vpodstatě jedno, kdy se to vrátí, protože zboží má po rozbalení stejně sníženou hodnotu pro prodejce den po rozbalení I měsíc po rozbalení.
2) Přesně proto zboží není levnější.

Vracečky u Alzy – Ano, částečně uznávám. Jenže obchodníci, kteří nejsou Alza nebo CZC, to takhle obvykle nemají. A když mají, tak to tam právě hnije jako neprodejné.
No a ten zbytek, škoda mluvit. Lidi jsou prostě ******.
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od morke »

Asi tak, qwerty14. Neuváděj mě do citace někoho jiného. Bzučení a šum si určitě na jakýchkoliv repro najdeš. Většina vrátí produkt, který chtěli, ale nesplnil jejich očekávání. Ty nevíš co chceš a naslepo zkoušíš.
Rada byla již dána a tu jsi zavrhl. Tak ještě jednou. Zajdi do obchodu a nech si zboží předvést. Muziker a podobní by s tím neměli mít problém a ještě by ti poradili.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: kvalitní repro 2.0 kolem 2000 Kč

Příspěvek od icebosss »

Qwerty, pokus si mel sum z t20 a jak jsme zjistili, ze to bylo z tvehobPC, tak pocitej s tim, ze ti dalsi bedny budou nejspis sumet taky. Kdyz uz mackievtak cr4 a zvukovku
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“