Cestovní uzavřená sluchátka

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Bhall1
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2014
Bydliště: Zlínsko

Cestovní uzavřená sluchátka

Příspěvek od Bhall1 »

Ahoj,

sháním dobrá uzavřená sluchátka vhodná na cesty s dobrou izolací okolního hluku.

Nejlépe něco, co jde složit s pouzdrem.

Cena nejlépe do 2000 Kč.

Může mi někdo něco doporučit?

Díky
Yiakubou
Nováček
Nováček
Registrován: 06. kvě 2016

Re: Cestovní uzavřená sluchátka

Příspěvek od Yiakubou »

Ahoj,

doporucuji AKG Y50 v cerne barve:-) Nedavno jsem vybiral presne to same, dobral jsem se k tomuto modelu a naprosta spokojenost. Velmi kvalitni zvuk (na danou cenovou relaci), proverena znacka, skladaci konstrukce, oddelitelny kabel, pouzdro je k tomu latkovy pytlik. Audiofil by asi rekl, ze maji prilis silne basy, nicmene zadny vyrazny bass bleed se nekona a je to velmi pod kontrolou - pro napr. elektronickou hudbu akorat. Navic ja to mam na jizdy metrem, takze mirne zvyrazneni basu vubec neuskodi - pri jizde okolni hluk stejne trochu pronika a basy to pak pri poslechu potlacuje vic, zda se mi. Jenom maji mirne silnejsi sevreni, takze pri dlouhem poslechu (2+ hodiny) muzou zacit tlacit. Vybiral jsem na zaklade doporuceni na head-fi-org.
Asus Z170 Pro Gaming, i5-6600K@4.4GHz, HyperX 16GB@2666 MHz, Gigabyte RTX 2080 GAMING OC 8GB, Samsung EVO 850 500G + Patriot Burst 960GB + Seagate HDD 2TB, AOC AG271QG@165Hz, Logitech G810 + G903 + PowerPlay, Sound Blaster X7, Schiit Bifrost Multibit + Valhalla 2 + Focal XS Book + Sennheiser HD 650, LG OLED B8 55 + PS4 Pro
Bhall1
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2014
Bydliště: Zlínsko

Re: Cestovní uzavřená sluchátka

Příspěvek od Bhall1 »

Ok díky za tip. Podívám se na to. Jak dobře izolují zvuk? Například v letadle atd?
Yiakubou
Nováček
Nováček
Registrován: 06. kvě 2016

Re: Cestovní uzavřená sluchátka

Příspěvek od Yiakubou »

Bhall1 píše:Ok díky za tip. Podívám se na to. Jak dobře izolují zvuk? Například v letadle atd?
Ja myslim, ze dost dobre, ale nemam moc srovnani v teto cenove relaci. Obecne je za jednicku v izolaci v kombinaci s dobrym zvukem povazovan Bose, ale to by sis asi musel priplatit.

Mam vyzkouseno pri letu v A380, ktere je obecne tissi nez ostatni letadla a tam nebyl zadny problem. Pri jizde v metru je okolniho hluku mnohem vic a tam uz musim trochu zvysit hlasitost, abych neztracel urcite detaily pri poslechu (zejmena basy). Ale nemyslim si, ze bys za tyhle penize sehnal neco, co by melo zasadne lepsi izolaci tak, ze bys to musel resit.
Asus Z170 Pro Gaming, i5-6600K@4.4GHz, HyperX 16GB@2666 MHz, Gigabyte RTX 2080 GAMING OC 8GB, Samsung EVO 850 500G + Patriot Burst 960GB + Seagate HDD 2TB, AOC AG271QG@165Hz, Logitech G810 + G903 + PowerPlay, Sound Blaster X7, Schiit Bifrost Multibit + Valhalla 2 + Focal XS Book + Sennheiser HD 650, LG OLED B8 55 + PS4 Pro
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“