Otevřené sluchátka - hrnce

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
HentaiRush
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. úno 2007
Bydliště: Téměř Praha

Otevřené sluchátka - hrnce

Příspěvek od HentaiRush »

Zdar,

už to zkouším na více místech, ale očividně lidí s mým problémem není mezi obyvatelstvem moc. :)

Potřebuju sluchátka k desktopu.
Požadavky: Circumaurální, otevřená, lehká. Dobrý zvuk ofc čekám.

Mikrofon si dořeším sám, Modmic atp.

Problém je ale takový, že mám prostě velkou hlavu. Akutálně mám u pc Koss SB/40, které se jakože na hry a ts použít dají, ale prostě už jsem zmlsanej lepšíma kusama. Zkusil jsem Superluxy HD330 (kopie Beyerdynamic) a hrají sice skvěle (na 700,-), ale most bych musel docela zásadně modifikovat, aby seděly.

Levnější AKG a Shury, otevřený monitory mají stejný problém, jsou malý.

Nechci jít uplně do cenový kategorie, kde se pohybují AKG K702 a vyšší modely jiných značek.
Ideálka je tak 150$. Objednávat z ebaye se mi též nechce, bo to může snadno dopadnout tak, že mi přijde něco, co mi sedět nebude též.

Docela mě sere, že jsem prošvihl Massdrop Senny HD6xx..

Pecky nechci, on-ear mě serou z principu. Monitory vs. Hifi - radši monitory, mám radši neutrálnější než přebasovanej/převýškovanej výstup. :)
Wannabe dickface... :]
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Otevřené sluchátka - hrnce

Příspěvek od icebosss »

co starý dobrý https://www.czc.cz/sennheiser-hd-558/83849/produkt ze kterých si modem uděláš 598 a nebo něco novějšího a dražšího https://www.czc.cz/sennheiser-hd-579-st ... 78/produkt

Senny dělají hodně pohodlný sluchátka, sám sem měl hd 600 a ted hd 700 a lahoda, zezačátku může být tlak na uši trošku větší, než se to příspůsobí.
ÿthren
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. pro 2011

Re: Otevřené sluchátka - hrnce

Příspěvek od ÿthren »

no když jsi skoro praha tak si tam někdy udělej výlet a podívej se do https://www.audigo.cz/ mají tam toho hodně na vyzkoušení nebo by ti poradili, jelikož tam viděli už spoustu sluchátek
HentaiRush
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. úno 2007
Bydliště: Téměř Praha

Re: Otevřené sluchátka - hrnce

Příspěvek od HentaiRush »

icebosss: Právěže do toho nechci uplně moc vrážet 4k. :) (či více)
V cenovce kolem 5k se už dá najít leccos zajímavého, HD6ková řada je velice zajímavá, ale cena už je krapet jinde.

ÿthren: Audigo znám, asi před měsícem jsem jim psal a dočkal jsem se pouze odpověďi: "podíváme se na to". :)
Wannabe dickface... :]
michal3d
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. úno 2007

Re: Otevřené sluchátka - hrnce

Příspěvek od michal3d »

HentaiRush píše: Nechci jít uplně do cenový kategorie, kde se pohybují AKG K702 a vyšší modely jiných značek.
Ideálka je tak 150$.
- tak neviem kde pozeráš ceny, ale AKG K701 sa dajú bežne kúpiť okolo 150 €, K702 sú potom o takých 10-20 € drahšie
MB: ASUS P9X79 CPU: Intel i7-4820K + Noctua NH-U12P RAM: 48 GB DDR3 1333 MHz GPU: EVGA GeForce RTX 2070 XC GAMING SSD: Intel 730 240 GB, Crucial MX300 1 TB
PSU: Seasonic X-560 SOUND: ASUS Xonar Essence ST + Xonar H6 + beyerdynamic DT 990 Pro 250 Ω + Creative 6.1 6700 CASE: Cooler Master Silencio 650 LCD: HP Z32 4K
KEYBOARD: CM Storm Quickfire XT MOUSE: Logitech G502 HERO + G240 GAMING: Logitech G29, Xbox Elite Controller, Saitek X56 Rhino H.O.T.A.S. OS: Windows 10 Pro 64-bit
HentaiRush
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. úno 2007
Bydliště: Téměř Praha

Re: Otevřené sluchátka - hrnce

Příspěvek od HentaiRush »

Moje chybka, z nějákýho důvodu mám zafixovanej dolar za dvacku. :D
Myslel jsem "ideálka kolem 3k => 120dolaru.

Ono to nakonec asi K702 (resp 701 - jsou to defakto totožný modely až na barvu a kabel) dopadne, ale nechám si poradit i u jiných značek. Leccos si mužu vyzkoušet v práci, jenže tam to přetejká monitorama za těžký prachy - Shury za 50k si fakt nekoupím. :)

Mi neříkejte, že máte všichni malý hlavy. :)
Wannabe dickface... :]
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Otevřené sluchátka - hrnce

Příspěvek od Pepa1 »

HentaiRush píše:.....Mi neříkejte, že máte všichni malý hlavy. :)
Já bych řekl že mám větší hlavu a docela mi sedl Superlux HD330 (ale musel jsem koupit velurový náušníky). Psal jsi výše, že ti nesed hlavový most, já s ním naopak nemám problém, jednou se nastaví a nemusí se na to šáhnout... :) po negativní zkušenosti s hlavovým mostem u AKG K512 MKII je to nebe a dudy.... :)
HentaiRush
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. úno 2007
Bydliště: Téměř Praha

Re: Otevřené sluchátka - hrnce

Příspěvek od HentaiRush »

Jestli ti ty superluxy sedí, tak rozhodně malou hlavu nemáš. :D
Když si je nastavím uplně uplně na max, musel bych mít most na čele, aby to tak něják sedělo.. noway. :lol:
Wannabe dickface... :]
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“