Problém s párováním BT zařízení

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače a další.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Jakub Vítek
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2015
Kontaktovat uživatele:

Problém s párováním BT zařízení

Příspěvek od Jakub Vítek »

Ahoj,

zakoupil jsem si sluchátka LAMAX Beat Blaze B-1 a k nim bluetooth adaptér "4World USB MICRO Adaptér Bluetooth, v.4.0, Class 1" jelikož má deska nemá své vlastní BT.

Adaptér se úspěšně bez chyb nainstaloval a poté jsem i úspěšně ač po bojích spároval sluchátka.
Vše se ale funguje tak napůl a to včetně toho boje s párováním, někdy sem je vůbec třeba neviděl v "Playback devices" nebo tam se tam objevily, pak zase zmizely a zas se objevily atd...
Teď je zas vidím třeba po repairingu vidím jak tam skáčou dB, ale nehrají...
Teamspeak 3 sluchátka i mikrofon sice vidí, ale též přes něj nefungují, nebo když už tak chrčí..

Obrázek

Po spárování sluchátek probíhá instalace služeb. Vše se nainstaluje správně až na službu "Handsfree telefonie" ta vždy failne..

Obrázek

Ještě dodám, že sluchátka jsem testoval s telefonem a tam fungovaly bezproblémově po celý den, včetně callu (handsfree).
Na mém pracovním DELL Latitude s w10 jsem je spároval bez potíží.
BIOS i ovladače zvuku pro desku jsem z oficiální stránky updatoval dnes, problém trvá.

Nějaké rady?

Děkuji všem předem mnohokrát!
Naposledy upravil(a) Jakub Vítek dne čtv 27. dub 2017, 19:04, celkem upraveno 1 x.
CPU: Intel Core i7 3770k CPU FAN: Arctic Freezer 7 Pro Rev.2
MB: Gigabyte Z77X-D3H GPU: MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 3GB RAM: Kingston HyperX Savage 8GB (2x4GB) DDR3 1600 CL9
HDD:
Western Digital 2TB, 5400RPM, 64MB cache, SATA 3 HDD2: Seagate Barracuda 320 GB, 7200 RPM, 16mb cache, SATA 2
SSD: Crucial m4 (Micron C400) 128GB, R/W 500MB/175MB SSD2: Samsung 850 EVO - 250GB
PSU: Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500W CASE: NZXT 340 Elite Red/Black
AdamČerný83
Nováček
Nováček
Registrován: 16. zář 2015

Re: Problém s bluetooth sluchátky

Příspěvek od AdamČerný83 »

Řekl bych, že je chyba asi v tom donglu, nebo prostě blbý ovladače.
Jakub Vítek
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2015
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s bluetooth sluchátky

Příspěvek od Jakub Vítek »

Ahoj, tak jsem dnes zakoupil dva gamepady které mají frčet taktéž přes bluetooth a opět trable!
Buď se připojili, ale nefungovali a nebo sem je v PC viděl ale nespárovali se ač PC hlásilo že je spárováno.
Takže jsem vyloučil vadné ovladače v případě sluchátek a začal jsem si myslet, že je doopravdy vadný bluetooth adaptér. Abych vyloučil závadu BT adaptéru, odinstaloval jsem ze správce zařízení bluetooth na mém laptopu a poté jsem připojil můj usb bluetooth adaptér a ejhle! Vše krásně frčelo!!!

Otázka tedy zní, jak to opravit a hlavně co udělat pro to, aby mi BT adaptér fungoval i na mém PC?
Ještě dodám, že jsem na PC vyzkoušel několik usb portů.

Děkuji za odpovědi
CPU: Intel Core i7 3770k CPU FAN: Arctic Freezer 7 Pro Rev.2
MB: Gigabyte Z77X-D3H GPU: MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 3GB RAM: Kingston HyperX Savage 8GB (2x4GB) DDR3 1600 CL9
HDD:
Western Digital 2TB, 5400RPM, 64MB cache, SATA 3 HDD2: Seagate Barracuda 320 GB, 7200 RPM, 16mb cache, SATA 2
SSD: Crucial m4 (Micron C400) 128GB, R/W 500MB/175MB SSD2: Samsung 850 EVO - 250GB
PSU: Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500W CASE: NZXT 340 Elite Red/Black
AdamČerný83
Nováček
Nováček
Registrován: 16. zář 2015

Re: Problém s párováním BT zařízení

Příspěvek od AdamČerný83 »

Tydle externí zařízení jsou celkem nanic, vždycky to akorát blbne. Možná to nějak blbě zvládá zákl. deska, ale jinak fakt netuším :)
Odpovědět

Zpět na „Zvuk“