hyperx cloud stinger mikrofon problem

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače a další.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
KotOr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. črc 2010

hyperx cloud stinger mikrofon problem

Příspěvek od KotOr »

Zdravím.

Nemá někdo tyto sluchátka ? mám s nima problém nefunguje mikrofon na desce Asus Z-170A , zkoušel jsem to na starším ovladači zvukovky ted už mám nejnovější, předchozí sluchátka fungujou z ničím sem nehejbal, jen sem přehodil staré za nové a nefunguje mikrofon. na netu sem našel řešení ke hyperX Cloud II ale to jsou sluchátka do USB a tam se to řešilo aktualizací firmwaru. Když nastavím zesílení mikráku na +30dB tak kámoš slyší šum a můj hlas jen velmy jemně . sluchátka jsem zkoušel i na notesu tam je taky Realtek ale nemám tam nainstalované ovladače a když jsem zkoušel nahrát zvuk, tak bylo mě trochu líp slyšet a šum byl pořád. Zítra bych to mohl zkusit u bratra na PC ten má zas VIA zvukoku.

Dík za případné rady

ED: když si pustím nějaké video hodně nahlas a zapnu nahrávání mikráku tak zvuk z videa se nahraje jako bych mluvil já, ale můj hlas mikrofon nebere
mstK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. črc 2016
Bydliště: Slaný

Re: hyperx cloud stinger mikrofon problem

Příspěvek od mstK »

Mikrofon sluchatek mas v ovladacich panelech - zvuk nastaveny jako vychozi? Pripadne jestli jsem to spravne vycetl tak mikrofon u tech sluchatek v nesklopene poloze nahore se ma vypinat. Jsou to takove obvious veci ale nic jineho me nenapada. Taky muze byt mikrofon proste vadny.
AMD RYZEN 7 5800X3D / Be quiet! DARK ROCK PRO 4 / ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO / 4x8GB G.SKILL TridentZ Neo 3600MHz CL16 / Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G / ADATA XPG GAMMIX S11 Pro M.2-1TB / OCZ ARC 100-120GB / Transcend SSD370S-256GB / Corsair RM650 / Corsair 460X RGB
KotOr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. črc 2010

Re: hyperx cloud stinger mikrofon problem

Příspěvek od KotOr »

Ano je to nastavené jako výchozí, jak jsem psal prostě sem vyměnil sluchátka za sluchátka, bud je to skutečně vadné nebo se musí něco nastavit tady ty sluchátka maj jeden jack a na něho je pak rozdvojka pro sluchátka a mikrofon (to je zas patent) předtím sem měl ještě USb sluchátka ale ty stály za prd tak že si vezmu jacka ale toto na stránkách obchodu uvedeno neměli, říkám když mám hlasité video tak mikrofon jakoby reaguje a zvuk se zaznamená, ale jakmile chcu mluit já tak nic, a když dám mikrofon na max tak lehce du slyšet jinak šum
Odpovědět

Zpět na „Zvuk“