Přehnané využití RAM

Problematika SDRAM, DDR1/2/3 SDRAM, RDRAM, SO DIMM a další, včetně čteček pamětí.
Odpovědět
SwennCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. srp 2012

Přehnané využití RAM

Příspěvek od SwennCZ »

Zdravím mám problém s výkonem RAM. Mám pouze jednu 4GB ram a trápilo mě velké využití. Například jsem spustil pouze počítač nic jsem nehrál ani nic neběželo ale využití RAM bylo téměř na maximum tak jsem se rozhodl že počítač kompletně přeinstaluji. Mám win 7 teď kompletně přeinstalovaný čistý jako lilie a přesto využití RAM přes 3GB a skoro vůbec nepostřehávám změnu před a po instalaci windows. Nevíte co stím ? nebo co by mohlo být příčinou. Počítač už má nějaký ten rok za sebou takže je mi jasné že nemuže bežet tak jako dříve ale opravdu si nevím rady.
lofasek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Roztoky u Prahy

Re: Přehnané využití RAM

Příspěvek od lofasek »

Ahoj,

pravým na základní panel, čili tu lištu dole, správce úloh, procesy, zobrazit všechny uživatele a seřadit podle využití operační paměti.

Potom se podívat, co to nejvíce vytěžuje a vygooglit, případně udělat printscreen a postnout zde. :)
SwennCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. srp 2012

Re: Přehnané využití RAM

Příspěvek od SwennCZ »

a jak sem vložím obrázek ?
gothay
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2016
Bydliště: Zlonín, Praha-Východ

Re: Přehnané využití RAM

Příspěvek od gothay »

tady kde máš okno, kam píšeš zprávu.. scrolluj o kousek níže, a tam máš "nahrát přílohu", vybereš obrázek a přidáš ho :) nebo ho můžeš upnout do nějaké img banky a odkaz hodit sem ;)
Odpovědět

Zpět na „Paměti“