Sekání rolování stránek, rozmazaný pohyb

Problematika SDRAM, DDR1/2/3 SDRAM, RDRAM, SO DIMM a další, včetně čteček pamětí.
Odpovědět
BlaineMonno
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. srp 2015

Sekání rolování stránek, rozmazaný pohyb

Příspěvek od BlaineMonno »

Ahoj,

předem se omlouvám, pokud to dávám do špatného vlákna, ale nevím kam přesně dotaz zařadit.
Chtěl bych se zeptat jak vyřešit sekavé rolování stránek (mám chrome, vymazal jsem cache, cookies, použil ccleaner), stejně nic nepomohlo a je to takové trhané, rozmazané.
Podobně, když jsem na ploše a pohybuju nějakým oknem, tak ten pohyb je rozmazaný, a je to poměrně nepříjemné na oči i ten pohyb samotným oknem není úplně plynulý. Podobně i třeba (mám osmičky) když mi v pravo vyjíždí ta lišta, tak jakoby mikrolaguje. Nevím jestli jsem moc šťoura, ale rád bych to nějak vyřešil, ale nemám tušení jak, tak mě napadlo, jestli nemůže být problém v ramkách. Ovladače všeho bych měl mít aktuální.

Díky moc za radu.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Sekání rolování stránek, rozmazaný pohyb

Příspěvek od Alfajk »

tohle spis vypada na chybejici ovladace graficky karty, zkus je reinstalovat
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
BlaineMonno
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. srp 2015

Re: Sekání rolování stránek, rozmazaný pohyb

Příspěvek od BlaineMonno »

No mám Geforce experience a přes to pravidelně aktualizuju drivery, nebo bych měl tahat aktualizace ještě nějaké jiné ke grafice?
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Sekání rolování stránek, rozmazaný pohyb

Příspěvek od Alfajk »

to by melo stacit, ale klidne je preinstaluj znovu rucne
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Paměti“