Adaptér z PCI-E na PCI

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
link
Nováček
Nováček
Registrován: 15. dub 2010

Adaptér z PCI-E na PCI

Příspěvek od link »

Prosím vás, mám zvukovku asus xonar essence st do pci. Tenhle rok bych si chtěl udělat upgrade pc, ale zjišťuji, že na intelu pci není prakticky vůbec a na novým amd to bude asi stejná situace. STX verzi jenom kvůli tomuhle by se mi moc kupovat nechtělo, když by to šlo vyřešit nějakým převodníkem (neshit kvality), který by byl určitě levnější, ale zase mám obavy, aby to nezačalo s tím adaptérem šumět...
P.S. týká se to sice zvukovky, ale řeším adaptér pro ni, tak je to snad ve správným tématu :-?
dubikovo
Nováček
Nováček
Registrován: 09. led 2012
Bydliště: Praha

Re: Adaptér z PCI-E na PCI

Příspěvek od dubikovo »

link
Nováček
Nováček
Registrován: 15. dub 2010

Re: Adaptér z PCI-E na PCI

Příspěvek od link »

Jojojo, přesně něco na ten způsob, jenže jsem právě ztroskotal na konstrukci, že je to většinou pro nízkovprofilový karty, který se strčí do toho adaptéru, ale ta zvukovka má plnotučnou výšku, takže by se mi nevlezly konektory na přístupno... A druhá věc je právě, že u nějakejch levnějších bych se bál, jestli nepřidají něco šumu do zvuku... Pak jsem třeba našel na způsob riseru, ale zas tam byla nějaká moucha, třeba ve výšce karty atp.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Adaptér z PCI-E na PCI

Příspěvek od zombux »

jestli nebude lepší tu zvukovku fakt střelit a koupit jinou, PCI je dneska stejně už dávno pasé...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
dubikovo
Nováček
Nováček
Registrován: 09. led 2012
Bydliště: Praha

Re: Adaptér z PCI-E na PCI

Příspěvek od dubikovo »

no já bych to taky tak viděl... sice kvalita je super, ale PCI bohužel....

ta redukce je i s flexi kabelem, ale za tu cenu.....no nevim....

http://www.aliexpress.com/item/PCI-e-To ... 4d31f103tu redukci bych použil


jo a ještě je tu tahle, trochu levnější:
http://www.aliexpress.com/item/PCI-E-PC ... a49fa049da
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“