náramek na běhání

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
tomasholt
Nováček
Nováček
Registrován: 14. dub 2015

náramek na běhání

Příspěvek od tomasholt »

čus bus, lidi hledám pro mladou fitness náramek, že prej jako začnem běhat. No já to moc nevidim, ale i tak, se chci zeptat, můžete mi nějakej doporučit??
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: náramek na běhání

Příspěvek od Butch »

Kolik penez chces za to dat?
Mam asi pul roku Xiaomi Mi band 2 a maximalni spokojenost. Vodeodolny, vydrzi mi na baterku pres mesic. Nabijes ho pak za dve hodky cca.
Muzes pak levne nakoupit i ruzne barvy tech pouzder treba na Aliexpressu.
Ja dokupoval asi 5 barev asi za 150Kc :-D

Predtim jsem mel Sigmu Activo a tu uz bych nebral, nestaraji se o updaty ani aplikace ani naramku.

Ten Mi band2 jsem kupoval asi za 1500Kc, kdyz vysel. Ted uz stoji do litru.
Za ty prachy podle me nic lepsiho neni.
Cas to umi i s datumem a dnem v tydnu, dale mam zapnute kroky, vzdalenost a vibrace kdyz mi nekdo vola na mobil. Idelani kdyz zapomenes mobil na tiche. Uz me to nekolikrat zachranilo.

U iphone to umi dokonce ukazat i jmeno volajiciho, na Androidu ne(nebo jsem na to neprisel).
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
tomasholt
Nováček
Nováček
Registrován: 14. dub 2015

Re: náramek na běhání

Příspěvek od tomasholt »

Sorry za pozdní odpověď, nějak sem se zaseknul v práci a tohle jsem vypustil. Jako na ten sem taky koukal, ukazoval jsem ho mladý, ale ta řikala cituji "ten se mi nelíbí, nesedí mi k outfitu", prostě ženský :D. Tak hledám ještě dál, ona je celkem ujetá i na styl, teď jenom doufat, že si tohle téma nepřečte :D.
Hydrael
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2007
Bydliště: Ostrava

Re: náramek na běhání

Příspěvek od Hydrael »

Ahoj,

taky mužu doporučit Xiaomi Mi band 2 mladé jsme ho pořidi z EU skladu za cca 550Kč a z číny jsme pak za 2-3 dolary dotahly nové barevne řemínky a už jí to sedí k jakémukoliv outfitu a spokojenost....
tomasholt
Nováček
Nováček
Registrován: 14. dub 2015

Re: náramek na běhání

Příspěvek od tomasholt »

Xiaomi ne :) jak jsem psal výše :).
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“