Problem s vybracemi Logitech F510

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
quicksilver
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. črc 2005

Problem s vybracemi Logitech F510

Příspěvek od quicksilver »

Dobry den.Mam velky problém s gamepadem.Jeste tak před 14 dni problém neexistoval,ale zjistil jsem ho nedavno. Když jsem si chtěl zahrat oblíbenou hru : MAD MAX.
Vyjel jsem autem a boral do ostatních kde by mel gamepad vybrovat ,ale dela to uplne něco jiného , jako, když se ma roztocit moturek na prave strane gamepadu jenze spis je to tak na 2 procenta.U kazde hry mam zapnute vybrace a také na 100 procent. Zkousel jsem také zadavat mensi hodnoty. Vysledek je stále stejny.

U her kde jsem zjistil stejny problém :

MAD MAX
Homefront The Revolution
Just Cause 3
Metal Gear Solid

Dnes jsem si od kamose z práce proto zapujcil stejny gamepad.K uzasu všech to dela naprosto to same jako na mem gamepadu ! Zkousel jsem gamepad také na notebooku kde mam starsi gpu ovladace akorát stejny systém : Windows 10 Pro. Mam také uktualni Logitech aplikaci , directy.
Zkousel jsem offiko apku také smazat a výsledek je stejny. Vedel by prosim někdo kde je problém ? Hry jsou aktulizovane na nejnovejsi verzi. Prosim o jakoukoliv radu.
C:AMD Phenom II X4 965 black edition Quad-core 3400Mhz, socket AM3, Chl: NOCTUA NH-U9B SE2,Pam: OCZ DIMM 8GB DDR III 1600MHz OCZ3P16004GK Platinium XTC GK: SAPPHIRE R270X 4GB , Z:ASUS M4A785TD-EVO, Zdroj: CORSAIR TX750 V2,Větračky: 2x 12 cm Thermaltake Smart Case Fan II A2029, HDD = 2TB DAT Skříň: Thermaltake Armor Jr. VC3000BNS: WIN : WIN 10 PRO 64BIT CZ
Raikkonen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. kvě 2008

Re: Problem s vybracemi Logitech F510

Příspěvek od Raikkonen »

Sice jsem tyto hry nikdy nehrál, ale můžu potvrdit, že gamepad F510 i jeho předchůdce Rumblepad II vibrovaly dost výjimečně (a většinou spíš silně než slabě), zatímco kamarádův Xbox360 gamepad jemně zavibroval celkem často. V tomhle docela rád vzpomínám na PS1, protože tam to někdy div neutrlo ruce:-)
quicksilver
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. črc 2005

Re: Problem s vybracemi Logitech F510

Příspěvek od quicksilver »

Zdravim.Pokud zapnu vybraci na prave stane tak gamepad vybruje dostatecne a dobre ,ale problem nastane pokud pustim jiz zminovane hry.Tam kde to fungovalo v poradku a kde mam nastaveni na 100%.
Byl jsem nemile prekvapen. Zatim se me nepodarilo problem odstranit.Nechci nic hazet na system Windows 10 ,ale je to asi jedine co se me zde casto aktulizuje.Je mozne ze se spusti nejaka dalsi nadrazena aplikace co ma nasvedomi vybrace ? Simnul jsem si ,ze po zpusteni hry se zpusti jako by XBOX menu kde muzu nahratat zaznam ze hry ,ale tam jsem v menu nevidel zadne nastaveni vybrace.Dost me to stve.Myslel jsem si,ze mam poskozeny gamepad bez znamky poskozeni ( padu atd. ) A kdyz si pak pujcim stejny gamepad a udela to same jako ten muj.Tak babo rad kde je problem .-(
To je jako kdyby tam nekdo dal umyslne kurvitko.Snad me sem nekdy napise kdo ma stejny gamepad a totozny problem a jak to vyresit. Kdyby stacila nejaka externi instalacka budu jen rad.Diky
C:AMD Phenom II X4 965 black edition Quad-core 3400Mhz, socket AM3, Chl: NOCTUA NH-U9B SE2,Pam: OCZ DIMM 8GB DDR III 1600MHz OCZ3P16004GK Platinium XTC GK: SAPPHIRE R270X 4GB , Z:ASUS M4A785TD-EVO, Zdroj: CORSAIR TX750 V2,Větračky: 2x 12 cm Thermaltake Smart Case Fan II A2029, HDD = 2TB DAT Skříň: Thermaltake Armor Jr. VC3000BNS: WIN : WIN 10 PRO 64BIT CZ
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“