Kterou ze dvou herních myší vybrat?

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
Guarana32
Nováček
Nováček
Registrován: 04. led 2015

Kterou ze dvou herních myší vybrat?

Příspěvek od Guarana32 »

Zdravím,

kupuji si novou herní myš a potřeboval bych radu (jsem pravák). Chtěl bych si pořídit nějakou značky Roccat, jsem s ní spokojený. Zaujala mne nová série ROCCAT OWL-EYE. A jelikož nechci bezdrátovou, zbývá mi ROCCAT Kone EMP nebo ROCCAT Kone Pure Owl-Eye. Prosím o názory, kterou z těchto dvou bych si měl vybrat.

Děkuji!
tmaven
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. kvě 2007
Bydliště: Havířov/Ostrava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterou ze dvou herních myší vybrat?

Příspěvek od tmaven »

Herni bezdratova mys - nope
ASUS ROG STRIX B550-I GAMING ~ AMD Ryzen 7 5800X3D ~ GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G ~ G.SKill Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 CL17 ~ Corsair SF750W ~ Samsung 980 PRO 1TB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Kterou ze dvou herních myší vybrat?

Příspěvek od racecar »

Dobra blbost prosim ta. Radsej ani nepis a vyskusaj si nieco od Logi (g403w, g900, g903). :wink:
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
tmaven
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. kvě 2007
Bydliště: Havířov/Ostrava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterou ze dvou herních myší vybrat?

Příspěvek od tmaven »

Ok, vypsal si mysky na domaci hrani. Vyber si jednu z nich. Je to uplne jedno.

(Ono to ma duvod, proc nikdy z profesionalni sceny nehraje s wireless myskou)
ASUS ROG STRIX B550-I GAMING ~ AMD Ryzen 7 5800X3D ~ GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G ~ G.SKill Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 CL17 ~ Corsair SF750W ~ Samsung 980 PRO 1TB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Kterou ze dvou herních myší vybrat?

Příspěvek od racecar »

Naozaj nikto? Asi to scenu velmi nesledujes (ako aj mysi - co sme uz zistili) no niekoho by som nasiel. :)

A ja som myslel, ze hraju s tym, co im sponzor hodi. Ake naivne. :oops:
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
tmaven
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. kvě 2007
Bydliště: Havířov/Ostrava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterou ze dvou herních myší vybrat?

Příspěvek od tmaven »

Tak mi prosim vypis nekoho kdo s tim hraje. (A kdo se s tim jen tak nevyfotil pro sponzory..)


logitech g502 / deathadder
ASUS ROG STRIX B550-I GAMING ~ AMD Ryzen 7 5800X3D ~ GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G ~ G.SKill Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 CL17 ~ Corsair SF750W ~ Samsung 980 PRO 1TB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Kterou ze dvou herních myší vybrat?

Příspěvek od Shaquille »

jj a hraje bez detailu, bez stinu, fps 300+
Pro bezneho hrace je bezdrat uplne ok...
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Kterou ze dvou herních myší vybrat?

Příspěvek od racecar »

tmaven píše:Tak mi prosim vypis nekoho kdo s tim hraje. (A kdo se s tim jen tak nevyfotil pro sponzory..)
logitech g502 / deathadder
Minimalne n0thing hral niekedy s g900. Nesledujem to, nezaujima ma to kto s cim hrava. Uz nemam 15 a nevyberam mys podla toho kto s nou hra. Ale vidim, ze niekomu to ostalo stale. :)

To ale co predvadza Logi s bezdrotovymi mysami je niekde uplne inde ako nejaka bezdrotova mys za dvacku z tesca. Taktiez su tie mysi o dost tazsie (baterka) takze to je hlavny dovod preco s nimi nevidis hravat svojich esport "favoritov".

Neviem sice k comu si napisal 502 (hnusny tvrdy kabel, extremne hlucne koliesko, scifi tvary, vysuchana guma pod palcom) a deathadder (reklamacia kazdy rok, build quality nula, cloud driver - rly?) ale obe su nejak horsie s mojimi vymenovanymi. Ano, mal som ich.

BTW: Vcera skoncila akcia na G403 wireless na nemeckom amazone za 55 eur + free shipping.

Inac ta sloboda a lietanie po podlozke (roccat hiro) bez kablu je uzasna. Az ma desi ked musim pripojit kabel na nabitie. Ak ma G403 omrzi tak dalsia bude G903. Kabel na obesenie uz neplanujem. :P

//jop, prehliadol som. Ostatne plati.
Naposledy upravil(a) racecar dne čtv 13. črc 2017, 09:50, celkem upraveno 1 x.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
tmaven
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. kvě 2007
Bydliště: Havířov/Ostrava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterou ze dvou herních myší vybrat?

Příspěvek od tmaven »

(Neni ti 15, ale pises tak...)

Navic nevim, proc mi tu porad pises neco co ani on nechce? "A jelikož nechci bezdrátovou, zbývá mi ROCCAT Kone EMP nebo ROCCAT Kone Pure Owl-Eye. Prosím o názory, kterou z těchto dvou bych si měl vybrat." Ale dale mu to doporucuj. ;)


Ja mam g502 jak v praci, tak doma. Jsem naprosto spokojen. Zvlast to kolecne me vyhovuje.
Deathadder jsem mel nejaky rok zpatky a byla to jedna z nej mysi. Nez mi ji teda ukradli na lance..

Hlavne ne kone xtd, otresna mys.
ASUS ROG STRIX B550-I GAMING ~ AMD Ryzen 7 5800X3D ~ GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G ~ G.SKill Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 CL17 ~ Corsair SF750W ~ Samsung 980 PRO 1TB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!
Andre1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2008
Bydliště: Žilina

Re: Kterou ze dvou herních myší vybrat?

Příspěvek od Andre1 »

nevymyslaj s roccat, ber G403
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Kterou ze dvou herních myší vybrat?

Příspěvek od Atapi »

Kterou z nich si vyber podle toho co ti vyhovuje ne podle toho co vyhovuje někomu jinýmu, třeba to porovnej s tím co máš teď, senzor maj stejnej, takže jde prakticky jen o tvar, rozměry a hmotnost. Owl-Eye je menší a spíš lehčí myš, něco jako zowie ec2-a co mám teď (ta mi dost vyhovuje třeba oproti rivalu kterej jsem měl předtím). EMP je ve všech rozměrech o trochu větší a o třetinu těžší.
Obrázek
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterou ze dvou herních myší vybrat?

Příspěvek od Behemot »

Osobně taky preferuju drát. Docela mě ale zaráží jak lidi ignorují věci jako použité spínače…ale zas co, když budou chtít vyměnit, tak nakonec všichni přijdou za mnou :D
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“