Výpadky fóra - (zde se neřeší výpadky magazínu)

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
Partyman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 11. lis 2006
Bydliště: Brno

Příspěvek od Partyman »

Poslední dobou je to fakt o nervy. Normálně by mi to nevadilo, ale když tady má člověk rozjednaný kšefty :evil:
Mossad
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. pro 2004
Bydliště: Reichenberg @ Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mossad »

me zkusenosti nejsou taky v posledni dobe moc uspokojive, nekdy to padlo pres den nekdy odpoledne atp... drive si takoveto stavy nepamatuju...

..PC::Asus P8Z77-I Dx :: G2130 :: 8GB :: WD 0.32TB :: WD 1TB :: Intel HD :: Eizo 2333BK ::
DTR::Asus G73jh :: i7 720 :: 8GB :: SSD 0.064TB :: SGH 0.5TB :: Mobility HD 5870 ::

Gygabite - ©Hlupak
dumar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. dub 2004
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od dumar »

dnes o5 problem s prihlasenim 10min jsem se nemohl dostat na forum :(
D00M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2005
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od D00M »

já taky přidám jeden problémek

opera 9.24, WinXP.
/// edit: dělá to i opera 9.24 na Win Vista 32bit

čas od času se stane, že nějaká operace trvá delší dobu - typicky připojení k nějakému počitadlu nebo k status.icq.com. já ale nechci tak dlouho čekat, tak kliknu na odkaz k tématu, které chcu navštívit. v tom okamžiku se probíhající operace zastaví, ale prohlížeč neotevře odkaz, na který jsem klepnul. nepomůže ani opakované klepnutí, musím buď udělat refresh stránky nebo "odentrovat" adresu v adresním řádku.
občas se mi stane, že v adresním řádku se objeví adresa s otazníkem na konci - konkrétně http://pctforum.tyden.cz/index.php?

dělá to od té doby, co pctf přešlo pod týden. zkoušeno na PC doma i v práci, takže lokální problém to asi nebude. jiný prohlížeč jsem nezkoušel. je to asi muška, ale dost to otravuje.
Naposledy upravil(a) D00M dne čtv 7. úno 2008, 10:11, celkem upraveno 1 x.
mrtvola: A64 x2 3800+ (Toledo E6) | Arctic Cooling Freezer 64 Pro | Asus A8R-MVP (xPress 1600) | 4x 1GB Kingston DDR-400 | Leadtek GF 8600 GT | Accelero S1 | LG GSA 4163B (pude z domu)
živola: i5 2400 | box | Gigabyte GA-P67-DS3-B3 | 2x Kingston 4GB 1600 | Gigabyte HD 6770 | SpinPoint 250 GB SATA + 500 GB SATA + 1TB SATA + 1,5 TB SATA | Samsung SH222 AB | Samsung T220 | Genius 5050 + 2x 16W repro | Win Seven RTM

Doom bloguje, poslouchá muziku, chová bílého Supa a silničku.
qm-marko_cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. říj 2007
Bydliště: Darkovičky..neasi

Příspěvek od qm-marko_cz »

PADÁ TO POŘÁD!!!!!
opakuje se nekonečné načítání,nebo nedostupnost,jak sem již řekl jednou

"Když firma,tak jeden vlastník a provozovatel,napůl je jenom řiť"
i7 950,DDRIII 1600/12G,Sabertooth X58
h4__
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 04. led 2006
Bydliště: Praha - Štěrboholy, Hloubětín

Příspěvek od h4__ »

D00M píše:...

To samé mi to dělá v Opeře 9.24 na Vista x86 a v Opeře 9.25 na Vista x64. Prostě nereagují aktivní odkazy na stránce, pomáhá jen Ctrl+R...
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Příspěvek od Wilik »

qm-marko_cz píše:"Když firma,tak jeden vlastník a provozovatel,napůl je jenom řiť"
Protoze to nekteri stale nepochopili, tak jeste jednou zopakuji co napsal MaWa drive - tento server ja stale tentyz jako pred 2 mesici, spravuji ho titez lide jako pred 2 mesici a zmena DNS je upravou jednoho radku a nesouvisi s nynejsimi potizemi. Ty jsou vesmes zpusobeny Apachem, DB fora a jejich komunikaci s phpBB. Tzn. i kdyby dnes stale platila adresa forum.pctuning.cz tak by to delalo ty same problemy.
PCMark
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. črc 2003
Bydliště: Hlučín, Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Chudák MaWa to neustálé ladění musí být o nervy. Chtělo by to možná urychlit přechod na phpBB3.
qm-marko_cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. říj 2007
Bydliště: Darkovičky..neasi

Příspěvek od qm-marko_cz »

V tom případku velká omluva,místo prdelky-hehe,dříve to fáralo,ale líp!?
i7 950,DDRIII 1600/12G,Sabertooth X58
Gerimo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2004

Příspěvek od Gerimo »

Achjo.... to, že to padá pozná MaWa i sám, tak proč to sem pořád píšete? Podle mě, je tento thread zbytečný, pokud se tu neobjeví, nějaké rady.
Úspěch je často dítětem odvahy. - Voltaire
Partyman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 11. lis 2006
Bydliště: Brno

Příspěvek od Partyman »

Gerimo píše:Achjo.... to, že to padá pozná MaWa i sám, tak proč to sem pořád píšete? Podle mě, je tento thread zbytečný, pokud se tu neobjeví, nějaké rady.
Možná, že je zbytečný, ale tvoje posty v tomhle threadu jsou ještě zbytečnější. O tom snad dokážou rozhodnout admini sami i bez tvého názoru...

Podle mě je feedback od uživatelů užitečný, protože admini tu nejsou 24/7
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaWa »

jj pri jakekoliv chybe piste...ale vypada to, ze to zatim od rana od tech 9h 15min bezi... :roll:
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
viky58
Černá karta
Černá karta
Registrován: 23. dub 2007
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od viky58 »

Wilik píše:
qm-marko_cz píše:"Když firma,tak jeden vlastník a provozovatel,napůl je jenom řiť"
Protoze to nekteri stale nepochopili, tak jeste jednou zopakuji co napsal MaWa drive - tento server ja stale tentyz jako pred 2 mesici, spravuji ho titez lide jako pred 2 mesici a zmena DNS je upravou jednoho radku a nesouvisi s nynejsimi potizemi. Ty jsou vesmes zpusobeny Apachem, DB fora a jejich komunikaci s phpBB. Tzn. i kdyby dnes stale platila adresa forum.pctuning.cz tak by to delalo ty same problemy.

Jo sice pravda ale titíž lidé dostavají jiné příkazy z hora , když říkáš že to Apach , tak bech typoval na upravy kvuly přechodu pod Tyden 8-)
faugusztin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. bře 2007
Bydliště: Štúrovo, SR

Příspěvek od faugusztin »

O com to vobec hovoris viky58 ? Chapete, ze rozdiel medzi konfiguraciou servra pred a po prechode bol 0,0% ? Jedine co sa zmenilo su DNS servry tyden.cz, kde pribudli zaznamy pre subdomeny pctuning.tyden.cz a pctforum.tyden.cz.

Wilik napise "tento server ja stale tentyz jako pred 2 mesici, spravuji ho titez lide jako pred 2 mesici a zmena DNS je upravou jednoho radku a nesouvisi s nynejsimi potizemi." a ty na to zareagujes "tak bech typoval na upravy kvuly přechodu pod Tyden" ????

Chapes, ze podla vsetkeho dokonca ten DNS server ani nie je na servri fora ? Takze aktualne "kolapsy" nemaju s tyden.cz nic !
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smith »

viky58 píše:bla bla
opět se pleteš do diskuse, o které nic nevíš?
# Desktop [Ryzen 9 5950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 5x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaWa »

Smith píše:
viky58 píše:bla bla
opět se pleteš do diskuse, o které nic nevíš?
bohuzel pro tebe ma celkem pravdu :)


mimochodem, spadlo to nekomu nekdy od toho ctvrtka vecer ?
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SpeedyGT »

Ne, ale včera to chvilku nefakalo...
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX6600XT OC PRO / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
D00M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2005
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od D00M »

mnou reportovaný problém pořád trvá :oops:
mrtvola: A64 x2 3800+ (Toledo E6) | Arctic Cooling Freezer 64 Pro | Asus A8R-MVP (xPress 1600) | 4x 1GB Kingston DDR-400 | Leadtek GF 8600 GT | Accelero S1 | LG GSA 4163B (pude z domu)
živola: i5 2400 | box | Gigabyte GA-P67-DS3-B3 | 2x Kingston 4GB 1600 | Gigabyte HD 6770 | SpinPoint 250 GB SATA + 500 GB SATA + 1TB SATA + 1,5 TB SATA | Samsung SH222 AB | Samsung T220 | Genius 5050 + 2x 16W repro | Win Seven RTM

Doom bloguje, poslouchá muziku, chová bílého Supa a silničku.
Onecar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2006
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onecar »

D00M píše:já taky přidám jeden problémek

opera 9.24, WinXP.
/// edit: dělá to i opera 9.24 na Win Vista 32bit

čas od času se stane, že nějaká operace trvá delší dobu - typicky připojení k nějakému počitadlu nebo k status.icq.com. já ale nechci tak dlouho čekat, tak kliknu na odkaz k tématu, které chcu navštívit. v tom okamžiku se probíhající operace zastaví, ale prohlížeč neotevře odkaz, na který jsem klepnul. nepomůže ani opakované klepnutí, musím buď udělat refresh stránky nebo "odentrovat" adresu v adresním řádku.
občas se mi stane, že v adresním řádku se objeví adresa s otazníkem na konci - konkrétně http://pctforum.tyden.cz/index.php?

dělá to od té doby, co pctf přešlo pod týden. zkoušeno na PC doma i v práci, takže lokální problém to asi nebude. jiný prohlížeč jsem nezkoušel. je to asi muška, ale dost to otravuje.
Ten otazník ničemu nevadí.
CPU: C2D E8200 2.66GHz @ 3.66GHz passively-cooled by Scythe Mugen || MB: Gigabyte P35 DS4 || RAM: Patriot 2x2GB 800MHz CL5 || GK: Gigabyte 8800GTS 512MB (G92) || PSU: Seasonic S12II 500W || HDD: Samsung SpinPoint 500GB || Case: Thermaltake M9 black || OS: Windows Vista x64 || Monitor: Samsung SM 206BW 20'' widescreen || Mouse: Logitech MX Revolution + A4Tech XL-750BF red'n'black
D00M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2005
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od D00M »

otazník neva, ale odkazy přestanou fungovat a je nutný refresh - je to otravné
mrtvola: A64 x2 3800+ (Toledo E6) | Arctic Cooling Freezer 64 Pro | Asus A8R-MVP (xPress 1600) | 4x 1GB Kingston DDR-400 | Leadtek GF 8600 GT | Accelero S1 | LG GSA 4163B (pude z domu)
živola: i5 2400 | box | Gigabyte GA-P67-DS3-B3 | 2x Kingston 4GB 1600 | Gigabyte HD 6770 | SpinPoint 250 GB SATA + 500 GB SATA + 1TB SATA + 1,5 TB SATA | Samsung SH222 AB | Samsung T220 | Genius 5050 + 2x 16W repro | Win Seven RTM

Doom bloguje, poslouchá muziku, chová bílého Supa a silničku.
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“