Pravidla podpisu - CPU-Z

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
Odpovědět
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Lukfi píše:Podle mě zatím taky smysl nemá. Když tu podnítíme diskuzi, jak by mělo vypadat a jak by se mělo vyhodnocovat, budete k výsledku pak přihlížet? Jinak bychom tu jen ztráceli čas.
Tak proč o tom pořád píšeš, když to podle tebe taky smysl nemá?
Bathory
Lukfi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. črc 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukfi »

Říkám, že *zatím* to smysl nemá. Ale ty a Wilik se tváříte, že nemá smysl ani pečlivě promyšlené hlasování...
Výkaly prosím umisťujte do záchodové mísy a nikoliv diskuzního fóra.
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Ale nezakazujeme ti, aby sis ho založil, nebo kdokoliv jiný. Lukfi, ty seš fakt perla. :roll:
Bathory
Palec123
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. pro 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palec123 »

Kamikadze píše:Ale o to prece vubec nejde. Poslednich nekolik stran se resi to, ze dokud jsou obrazky v podpisu 3KB, tak nikdo blikajici podpis nema a najednou, kdyz to bude 4 nebo 5KB, tak takove podpisy najednou budou mit vsichni.
Ano, mam tu moznost to sledovat.
Limit 3kb je mi fuk. Psal jsem, ze jsem proti jakymkoliv obrazkum v podpisu.
Kamikadze píše:Opravdu si myslis, ze kdy zvetsis limit o 1-2KB, tak zacnou mit najednou vsichni blikajici podpisy?
To si nemyslim. Ale.....

Cely spor mi pripomina brecici ridice, kteri bojuji za to, aby se ve meste mohlo jezdit 60km/h, na dalnicich 140km/h atd... Zvednuti o 10km/h preci nikoho nezabije.. 10km/h neni nic...

Pokud se mermomoci touzim vyjadrit v podpisu pomoci obrazku, ta moznost tu je, ovsem s omezenim 3kb. To je podle me fer...

S trochou nadsazky lze napsat, ze ti, kdo chteji mit obrazek z cpu-z validation, jsou nuceni byti lepsimi. Zkusenejsi uzivatel s 2 vetracky muze mit obrazek o velikosti 5kb.

Tak je ustanoveno, tak je to zavedeno. Misto nadavani na adminy vice prispivejte a radte, a zasluzte si 5kb podpis.
Teuzz píše:Mám na koleji 30Mbit a přesto nechci v podpisech koukat na velké obrázky... Jen se snažím ukázat, že datový limit nebo blikání nejsou těmi správnými argumenty...
Nemam tak rychle pripojeni, ale jsem tehoz nazoru. Mimochodem.. Nemam rad, kdyz mi nekdo posle 5 mailu a kazdy mail obsahuje 4 dvou megove obrazky ve formatu bmp. I kdyz mam rychle pripojeni, rychly pocitac a dostatek mista na disku, mohu preci pouzit vhodnejsi format ulozeni a cele to poslat v jednom mailu. A vubec nejstastnejsi sem, kdyz dotycna osoba umi pouzivat programy pro kompresi a archivaci.
Mozna to v dnesni dobe, kdy 500GB volneho porstoru stoji par korun, zni trochu podivne, ale osobne se snazim vzdy o maximalni usporu mista. Vse je pak mnohem rychlejsi, ale take prehlednejsi..
Lukfi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. črc 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukfi »

Bathory píše:Ale nezakazujeme ti, aby sis ho založil, nebo kdokoliv jiný. Lukfi, ty seš fakt perla. :roll:
Ne, ale nechci zakládat hlasování, které nebude mít vypovídací hodnotu, nebo které bude trpět "výrobní vadou", na základě které by ho někdo mohl zpochybňovat. Ale ptám se, jestli má vůbec cenu nad tím diskutovat, když vy sami to rozhodnete jednak rychleji, ale v první řadě jako vždy správně...
Výkaly prosím umisťujte do záchodové mísy a nikoliv diskuzního fóra.
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Ale vždyť se o tom tady celou dobu diskutuje. A co se mě týče, názor uživatelů fóra pro mě má svoji váhu, která je v mém rozhodnutí vždy zohledněna. Je to ale pouze jeden ze střípků, které po složení dají celek, takže je logické, že musím zvážit všechno pro i proti a pak se teprve rozhodnout. No a jsem taky pouze jeden z řady, čili musím respektovat názory ostatních adminů a v tomto případě i modů. Stačí?
Bathory
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od Cooper69 »

Já bych zde zavedl vládu jednoho člověka a bylo by po problému. Pár nepolíbených co zde řeší problémy světa by se s tím buď musela srovnat, případně je tu mraky jiných diskuzních for.

Samozřejmě jsem proti zvyšování objemu dat poskytnutých pro podpis. To jako dotyčnej musí ukázat, že umí dát písmenka do obrázku?
X-Spidy-X
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X-Spidy-X »

Abych se vyjadril, i kdyz na to nikdo neceka.. Tohle forum sleduju od zacatku, sice sem ho necet cele, asi dve stranky tech nejvetsich slohu sem si nechal ujit :-D Parkrat sem se fakt zasmal...

Souhlasim stim ze podpis neni na zadny vytvarny dila, kazdopadne bych zase nejaky obrazky povolil... Prvne se tu jednalo o cpu-z, osobne bych treba zrovna tento podpis dovolil, kdyz jej nebude doprovazet dalsi text... Klikem na obrazek se dostanete na dalsi podrobnosti, kdyz by toto bylo jen jako textovy odkaz, mnoho lidi by se asi nepodivalo... Jakekoli obrazky vtipneho, nebo bezvynamenho charakteru bych zakazal. Obrazky s tematikou internetu a pc, klidne bych jim zvetsil limit, protoze je to k veci. Casto se tak clovek dostane i na zajmave stranky... Omezil bych tedy obrazky a odkazy na tematiku internetu... Veskere userbary a ostatni kraviny, necht jdou stranou... Kdyz lidi budou mit rozum, podpisi nijak prekazet nemusi, kdo ho nema, bude na avatar upozornen, popr mu bude smazan...
Lukfi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. črc 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukfi »

Nechtěl bych pak vidět to rozhodování, který podpis se vztahuje ke stanovenému tématu a který už má být zakázán :|
Výkaly prosím umisťujte do záchodové mísy a nikoliv diskuzního fóra.
X-Spidy-X
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X-Spidy-X »

Lukfi píše:Nechtěl bych pak vidět to rozhodování, který podpis se vztahuje ke stanovenému tématu a který už má být zakázán :|
Kdyz se to tyka jen obrazku a ne treba veskerych odkazu, myslim ze neni tak slozite to posoudit...
Teuzz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2004
Bydliště: Liberec, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teuzz »

X-Spidy-X píše:
Lukfi píše:Nechtěl bych pak vidět to rozhodování, který podpis se vztahuje ke stanovenému tématu a který už má být zakázán :|
Kdyz se to tyka jen obrazku a ne treba veskerych odkazu, myslim ze neni tak slozite to posoudit...
Je zde 27873 registrovaných uživatelů
Wake up! Rozumný není ani jeden z nich ;) V tomhle humáči se nikdo hrabat nebude...
Burn in hell.
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Takže vážení přátelé,

po vzájemné konzultaci jsme dospěli k tomu, že limit u obrázků zvedneme a to pro uživatele s 0-1 větráčky z 3KB na 8KB a pro uživatele s 2-5 větráčky z 5KB na 10KB. Co se týče počtu bodů na šířku a výšku, s těmi se v tuto chvíli hýbat nebude.

Ještě bych chtěl zdůraznit to, že budeme nově vzniklou situaci v následujícíh měsících monitorovat a pokud by došlo k výraznému omezení uživatelů s pomalým připojením, tak limit snížíme...
Bathory
socket
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. pro 2006
Bydliště: Preßburg.

Příspěvek od socket »

moj thread mal po prvy (a asi aj posledny) krat zmysel.
"Život je ťažký.. jeden z najťažších" Ľ.M.
ignore list: Syntex, Airm@n64, gejmer, Jarysmen, Maranov, Ssnake, jakubom, tielka
beardie
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2005

Příspěvek od beardie »

taky strasny bojovnik za cpu-z validaciu v podpise a po mesiaci ju tam nemas... :roll:
¿ʇı ʇ,usı 'ƃuıʎouuɐ ʎʇʇǝɹd sı uʍop ǝpısdn ƃuıpɐǝɹ
socket
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. pro 2006
Bydliště: Preßburg.

Příspěvek od socket »

mam.
"Život je ťažký.. jeden z najťažších" Ľ.M.
ignore list: Syntex, Airm@n64, gejmer, Jarysmen, Maranov, Ssnake, jakubom, tielka
Lukfi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. črc 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukfi »

On myslel ten obrázek, tohle jsi tam měl už dřív.
Výkaly prosím umisťujte do záchodové mísy a nikoliv diskuzního fóra.
beardie
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2005

Příspěvek od beardie »

jj^^
¿ʇı ʇ,usı 'ƃuıʎouuɐ ʎʇʇǝɹd sı uʍop ǝpısdn ƃuıpɐǝɹ
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

beardie píše:taky strasny bojovnik za cpu-z validaciu v podpise a po mesiaci ju tam nemas... :roll:
a v cem je problem?
0118 999 881 999 119 7253
beardie
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2005

Příspěvek od beardie »

ze tam nema obrazcok, o ktory tak urputne bojoval :wink:
¿ʇı ʇ,usı 'ƃuıʎouuɐ ʎʇʇǝɹd sı uʍop ǝpısdn ƃuıpɐǝɹ
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

beardie píše:ze tam nema obrazcok, o ktory tak urputne bojoval :wink:
A to musi mit? :roll:

Mi prijde ze resis tak trochu blbosti...
0118 999 881 999 119 7253
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“