Zluta karta

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
XPCZ
Nováček
Nováček
Registrován: 29. led 2010
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Zluta karta

Příspěvek od XPCZ »

Ahoj muzu se zeptat za jak dlouho mi zmizi zluta karta dostal jsme ji nekdy na zacatku prosince za prodej steam uctu ktery je tu zakazany dekuju moc za odpoved :)
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Zluta karta

Příspěvek od Bez_n1ck »

Wilik píše:po uběhnutí stanovené doby bude uživateli (na jeho žádost - po SZ) vrácena hodnost
Takže kdyby sis přečetl pravidla, tak by jsi jí vůbec nedostal a kdyby sis je přečetl alespoň potom, tak bys věděl, jak se jí zbavit.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
XPCZ
Nováček
Nováček
Registrován: 29. led 2010
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zluta karta

Příspěvek od XPCZ »

Jinak ale stejne nechapu proc je nelegalni prodat steam :) je to moje vlastnictvi a SW muzu prodat dal ne :) jako WIN s PC tak snad hry s uctem :)
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Zluta karta

Příspěvek od Bez_n1ck »

Tak si přečti ještě http://store.steampowered.com/subscriber_agreement/ když už jsi to podepsal.

http://store.steampowered.com/subscriber_agreement/ píše:You may not sell or charge others for the right to use your Account, or otherwise transfer your Account, nor may you sell, charge others for the right to use, or transfer any Subscriptions other than if and as expressly permitted by this Agreement (including any Subscription Terms or Rules of Use).
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Zluta karta

Příspěvek od Wilik »

XPCZ píše:Jinak ale stejne nechapu proc je nelegalni prodat steam :) je to moje vlastnictvi a SW muzu prodat dal ne :) jako WIN s PC tak snad hry s uctem :)
Kdyby sis precetl pravidla pri registraci steamu, tak bys vedel, ze prodej, resp. jakykoli prevod uctu neni dovolen - tudiz prodavas neco na co nemas narok a nejsi schopen zarucit, ze to bude fungovat.
WenzelLAH
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. bře 2010
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Karta

Příspěvek od WenzelLAH »

Chtěl bych se moderátorů zeptat, proč jsem dostal žlutou kartu? To pro mě neplatí tato pravidla?
_________________________________________________________________________________
Systém postihů na PCT fóru

Systém postihů je postaven na principu varování a následně "fotbalových" karet. Posloupnost postihů je - varování < výstražná žlutá karta < žlutá karta < červená karta < černá karta.
_________________________________________________________________________________


V topicu karet je napsáno že jsem dostal "varování", ale já žádné nedostal, takže jak je možné že jsem dostal hnedka žlutou? Nemělo první přijít to varování, které jsem nedostal a pak až karta???
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Karta

Příspěvek od Don »

WenzelLAH píše:Chtěl bych se moderátorů zeptat, proč jsem dostal žlutou kartu? To pro mě neplatí tato pravidla?
Dostal jsi pouze vystraznou zlutou kartu - VZK
WenzelLAH píše:V topicu karet je napsáno že jsem dostal "varování", ale já žádné nedostal, takže jak je možné že jsem dostal hnedka žlutou? Nemělo první přijít to varování, které jsem nedostal a pak až karta???
V topicu karet je napsano "po upozorneni". Nedostal jsi varovani. Upozorneni muze byt po SZ nebo treba i jen v tematu. Pokud je upozorneni v tematu ignorovano a uzivatele rozjizdeji dalsi OT, prichazeji rovnou karty, kor v bazaru.
WenzelLAH
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. bře 2010
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Karta

Příspěvek od WenzelLAH »

A možná se blbě zeptám - jak pozná výstražnou žlutou od žluté? :D
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Karta

Příspěvek od Blue Storm »

A co takhle se mrknout do pravidel? Já obdivuju, jak tu plno lidí naříká, jak je možné, že to a to a proč to, přitom kdyby si přečetli pozorně celé pravidla, tak jednak postih dostat nemuseli a když už ho dostali, tak tam k němu mají vše napsané.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
WenzelLAH
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. bře 2010
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Karta

Příspěvek od WenzelLAH »

Blue Storm, každej neni dokonalej jako ty... Pravidla jsem si přečet...

Teďka jsem dohledal v topicu karet, že tam je napsano VZK, pokud to je vše, tak je to celkem nedostatečné a myslim že i v tom avataru kde je žlutá karta by to mělo být nějak oddělené, třeba tak karta by měla mít v rohu V, jako výstražná atd...

Ale dál už to nebudu řešit, o nic nejde. Jsou v životě horší věci než dostat kartu na nějakém internetovém fóru.
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Karta

Příspěvek od Wilik »

WenzelLAH píše:Chtěl bych se moderátorů zeptat, proč jsem dostal žlutou kartu? To pro mě neplatí tato pravidla?
Moderatoru se ptas zbytecne, ti kartu neudeluji.

Jinak pro tebe plati presne ta sama pravidla co pro ostatni, jen je dobre si z nich nevytrhnout kousek, ktery ti vyhovuje, ale precist si je cele. Tzn. v tematu je nekolik upozorneni, ze se nema psat OT, presto jsi ho psal = "po upozorneni". Jde o bazar, tj. "prohřešky v bazaru mají 2násobnou závažnost". Tak cemu se divis? Bud rad, ze to nebyla rovnou ZK, kterou jsem klidne taktez mohl udelit.

Rozliseni vizualni neplanujeme, dotycny to pozna lehce (viz pravidla).
marinemaster
Nováček
Nováček
Registrován: 28. bře 2012

Žlutá karta

Příspěvek od marinemaster »

Zdravím moderátory.
Je možné se dozvědět za co mám žlutou kartu?

Děkuji, hezký den.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Žlutá karta

Příspěvek od Thellwin »

Zdravím, mělo by to být vždy uvedeno v tématu "Uživatelé s kartami + odmazané podpisy" kde to není. Jak jsem teď zjistil, tak kartu nastavoval Wilik dnes před polednem a zřejmě to zapomněl, nebo nestihl zapsat do toho tématu. Hned jak tu bude, tak to určitě napraví.
Goldnoob team proud member!
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Žlutá karta

Příspěvek od Wilik »

Ano, omlouvam se, omylem jsem si zavrel okno a zapomnel na to - jiz napraveno.
marinemaster
Nováček
Nováček
Registrován: 28. bře 2012

Re: Žlutá karta

Příspěvek od marinemaster »

Ale já neprodával jinde, já prodával zde. Uživatel co mi nabídl mnou požadovanou částku mi napsal sz a neuvedl to do vlákna. Kam jsem to posléze pro upřesnění a "průhlednost" napsal já. Nikdo jiný stejnou či vyšší částku nenabídl.
Stejně tak se prodej neuskutečnuje jinde než zde aby měl kupující možnost zareagovat v případě problému s prodejem. Takže pokud jsem bez varování trestán za to že dotyčný nenapsal do vlákna pak to nechápu.
Třeba se pletu.
Děkuji za reakci.
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Žlutá karta

Příspěvek od Wilik »

Jinde = mimo inzertni tema bazaru. Za inzerat a prodej je odpovedny inzerent (v tomto pripade ty) - proto, pokud porusi Pravidla, tak je take potrestan. Kdyz nabizis jinde, tak to mas oznamit. Nikdo te nenuti prodat nekomu kdo ti "neco" nabizi v SZ/ICQ/skype/emailu/... - zpetne dopisovani "nekde jsem se na necem s nekym dohodl" nema vyznam ani pro neudeleni postihu, ani v pripade nasledneho problemu.
marinemaster
Nováček
Nováček
Registrován: 28. bře 2012

Re: Žlutá karta

Příspěvek od marinemaster »

To jsem ale trestán za to že jsem na to ve vlákně upozornil :-)
Asi už jsem moc starý, nás učili nelhat.
Naučím se používat univerzální heslo : Nabízím jinde.

Myslím že varování stačilo.

Děkuji a přeji hezký den.
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Žlutá karta

Příspěvek od Wilik »

Trestan jsi za to, ze jsi to udelal - jelikoz jsi mel v tematu nabidky, tak by se na to prislo tak jako tak. Varovani by nestacilo, protoze za tohle vsichni dostavaji kartu - tzn. stejny pristup vsem.
gejmer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. čer 2008

Re: Žlutá karta

Příspěvek od gejmer »

Stačilo vyzvat kupujícího, aby nabídku napsal do tématu a bylo by to v pořádku.
marinemaster
Nováček
Nováček
Registrován: 28. bře 2012

Re: Žlutá karta

Příspěvek od marinemaster »

Již se to nestane.
Děkuji moderátorum za trpělivost.
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“