Veřejná poděkování a omluvy

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
smrtka.smety
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 26. úno 2007
Kontaktovat uživatele:

Veřejná poděkování a omluvy

Příspěvek od smrtka.smety »

Rád bych veřejně poděkoval uživateli Bucht. Kupoval jsem od něj notebook Lenovo R500, rozšiřovala se paměť a následně den na to hodil noťas modrou smrt. Hned ten den vše vyřešil, zavolal, vyměnil paměť i HDD (jistota) a dojel. Výborná domluva i servis. S tímto jsem se málokdy setkal.


//edit Don: Uprava + nastaveni jako dulezite
//edit smrtka.smety: Díky!
Naposledy upravil(a) smrtka.smety dne sob 6. črc 2013, 18:59, celkem upraveno 1 x.
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Veřejná poděkování

Příspěvek od Don »

Myslim, ze je hezke nekomu takovym zpusobem podekovat v ramci uzivatelu fora. Proto nastavim toto tema jako dulezite a muzete zde vyjadrovat sve podekovani i vy ostatni, aby bylo videt, ze slusni a dobri lide jeste nevymreli. Nadavek mame plne SZ, tak proc by nemohl existovat opak.

Vse bez naznaku dvojsmyslu, invektiv, nadavek apod. Jde pouze o verejna podekovani.
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Veřejná poděkování

Příspěvek od Cooper69 »

Chtěl bych poděkovat uživateli Nordir. Díky! Ani po mně nechtěl nic zaplatit. Jsem rád, že se tací lidé ještě najdou!
Ahoj.
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Omluva

Příspěvek od RiCK »

Zdravím administrátorov aj užívateľov PCT fóra.

Touto správou by som sa chcel ospravedlniť za svoje sprosté a obscénne vyjadrovanie zpred 3 týždňov v téme "Čím jste si udělali radost a co vás naopak naštvalo?". Nech sa jedná o hociakú "Smetiskovú" sekciu, prasačinky na fórum PC/IT zamerania vážne nepatria.
A súčasne by som chcel požiadať "wedení" o zváženie zníženia trestu z 3 mesiacov na pôvodných 14 dní.

- RiCK
Naposledy upravil(a) RiCK dne ned 30. bře 2014, 18:44, celkem upraveno 1 x.
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Omluva

Příspěvek od blaho »

Prihováram sa aj ja :)
RiCK není zle chlapčisko
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Omluva

Příspěvek od Wilik »

Po domluve administratoru, souhlas se snizenim trestu.
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: Omluva

Příspěvek od RiCK »

Ďakujem :)
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
tielka
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2008
Bydliště: čulak

Re: Veřejná poděkování

Příspěvek od tielka »

a já bych chtěl poděkovat uživateli blahorodie bez něho by to tu umřelo až na to že si změnil avatara Hercule Poirot .. :) a ještě bych chtěl poděkovat adminovi Don že si změnil jako jediný admin avatara na Hercule Poirot...:)
PropeThy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. led 2015

Re: Veřejná poděkování a omluvy

Příspěvek od PropeThy »

Chtěl bych poděkovat za rady a informace, které mě pomohli ke koupě nových komponent do pc a to uživateli KOCOURMIKES1 a moderátorovi MR LUCAS. Vše šlape jak má a mám z toho radost.
Díky
Intel i5 4460, Asus strix gtx 960 directcu II oc, Gigabyte b85m d3h, Cruciall ballstix 2x4gb cl9 1600mhz, Seasonic energy knight 500w, Win 10 x64bit, Samsung SSD 850 evo.
Skydreamer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. srp 2008
Bydliště: Ostravsko

Re: Veřejná poděkování a omluvy

Příspěvek od Skydreamer »

Rád bych co nejsrdečněji poděkoval uživateli Mr Lucas za jeho rady a nesmírnou ochotu při řešení všemožných problémů s pc :).
PC 1: Case: Fractal Design Define R5 White, PSU:Seasonic S12II-520 520W, MB:MSI B450M Gaming CPU:AMD Ryzen 2200G RAM:Kingston 8GB KIT@3333MHZ CL20 SSD: 240GB GPU:Vega 8 LCD: ASUS VX239H-W
PC 2: Case: Sharkoon M25-W, PSU:EVGA 430W 100-W1-0430-K2, MB:ASUS PRIME A320M-K CPU: AMD Ryzen 2200G RAM: Crucial Ballistix Sport DDR4 8GB (2x4GB) 2400MHz, SSD:AMD Radeon R3 240GB, DVD-RW:LG H20NS Bulk Black, GPU: Vega 8 LCD: ASUS VX239H-W
kesi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2007

Re: Veřejná poděkování a omluvy

Příspěvek od kesi »

Také se připojuji, taková vytrvalost se cení.
kesi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2007

Re: Veřejná poděkování a omluvy

Příspěvek od kesi »

Chtěl bych veřejně poděkovat uživateli, jehož nick nese jméno Blue Storm a to za trpělivost, při řešení problémů. :oops:

Děkuji. :)
tielka
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2008
Bydliště: čulak

Re: Veřejná poděkování a omluvy

Příspěvek od tielka »

A já bych chtěl poděkovat uživateli Flegy že opět přispívá do silvestrovského speciálu.... :-D
komancero
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2008
Bydliště: Holešov

Re: Veřejná poděkování a omluvy

Příspěvek od komancero »

ja bych chtel podekovat vsem zucastnenym za provoz fora a pomoc/rady a trpelivost s nami zacatecniky :)


//edit Wilik - promaz, viz 2. prispevek tematu
kesi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2007

Re: Veřejná poděkování a omluvy

Příspěvek od kesi »

Děkuji uživateli Stratos za úpravu biosu VGA. :)
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Veřejná poděkování a omluvy

Příspěvek od blaho »

kesi píše:Děkuji uživateli Stratos za úpravu biosu VGA. :)
Aj ja ! Mne pomohol tiez, hlavne po SZ a na FB

Tak dik :wink:
funkmaster
Nováček
Nováček
Registrován: 27. dub 2015
Bydliště: Brno

Re: Veřejná poděkování a omluvy

Příspěvek od funkmaster »

Omlouvam se za zneuziti "bugu" ktery mi dovolil postovat v sekci Bazar i kdyz jsem nemel pozadovany pocet prispevku. Ocenuji peclivost adminu na tomto fore ;)
Juzzy píše:Připravte se na návrat do minulosti, budeme tu bez ničeho jako v sedmdesátých letech. Zablokují i seznam.cz - budem čumět na ulhanou televizi nebo se honit klackama.
kesi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2007

Re: Veřejná poděkování a omluvy

Příspěvek od kesi »

Rád bych zde zviditelnil nick Elkim. Díky nejen za dnešní pomoc. :)
Stratos
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Hvožďany
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná poděkování a omluvy

Příspěvek od Stratos »

Ja bych rád poděkoval moderátorovi maXXmilian, bez kterého by samostatná sekce Projektory neexistovala. :wink:
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Veřejná poděkování a omluvy

Příspěvek od ArgCZ »

chci poděkovat morkemu a hladisovi za práci v oddělení GK, zasloužej si nějaký veřejný poděkování protože je to otročina
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“