Problém s teplotou procesoru

Chlazení vzduchem, vodou, peltierem, tekutým dusíkem, pasivem a dalšími + odhlučnění PC.

Moderátor: morke

Pravidla fóra
Pokládejte své dotazy do správných podsekcí, nikoli do kořenové sekce. Zde řešte pouze odhlučnění, monitoring, apod.

Nezapomínejte před položením nového dotazu hledat v předchozích tématech a FAQ.
Odpovědět
Dája1234
Nováček
Nováček
Registrován: 01. kvě 2017

Problém s teplotou procesoru

Příspěvek od Dája1234 »

Zdravíčko, měl bych prosím dotaz nedávno jsem kupoval nový chladič na procesor boxový mi přišel jako už nedostačující a hrozně hlučný, procesor je starší(AMD A10-5700) Ale problém je v tom, že já nevím, jestli je chladič správně nasazen, ale myslím si, že by měl být, ale každý program na sledování teploty vždy ukazuje něco jiného a já vůbec nevím čemu mám věřit. Nevím na koho se s tím mám obrátit, tak mě napadlo, že bych se mohl zkusit zeptat tady někoho zkušeného. Budu rád za každou odpověď předem děkuji :)


PS: Procesor byl asi jenom ze 14% vytížen když jsem screenoval.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Problém s teplotou procesoru

Příspěvek od AllowedCry »

Očividně není správně nasazen, vyndej, přepastuj a znovu nasaď.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Dája1234
Nováček
Nováček
Registrován: 01. kvě 2017

Re: Problém s teplotou procesoru

Příspěvek od Dája1234 »

On je právě problém v tom, že se mi ukazují pomale totožné teploty i když nasadím boxovej
Odpovědět

Zpět na „Chladiče a chlazení“