outodoorová kamera

Foťáky, kamery, DVD a DivX přehrávače, TV karet, web kamery, satelity a dalších.

Moderátoři: CageJ, Dzin

Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Re: outodoorová kamera

Příspěvek od Woyta »

Najdi si nejaka videa z toho Rollei 430. Podle toho co jsem videl to nemuze mit stejnej snimac jako Yi.

U Ekenu uvadeji SONY IMX078 16.0MP CMOS Sensor. U Rollei se mi to nepodarilo dohledat. Ale tohle telo kamery jsem videl opravdu jen u tehle dvou znacek.
AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: outodoorová kamera

Příspěvek od Blue Storm »

Stejný snímač klidně mít může... záleží ale hodně na softwarovém odladění. Stejně jako u telefonů, kdy Xperie měly vždy stejné snímače jako další vlajkové lodě, protože snímače od Sony používají víceméně všichni, jenže třeba Samsung a jiní dokázali z toho vymáčknout mnohem více, jelikož Sony mělo u telefonů zprasený software.

Tělo stejné být může, ale snímače jsou jiné. Podle rozlišení je to některý z těch, co jsem uvedl, ale software se asi moc nepovedl, respektive je nastavena možná akorát moc velká komprimace (malý datový tok), kdo ví.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
AdamČerný83
Nováček
Nováček
Registrován: 16. zář 2015

Re: outodoorová kamera

Příspěvek od AdamČerný83 »

Čus, hele co říkáte na kameru lamax x10? Podle papírových parametrů má bejt lepší než loňský gopročka a podle videa z YT nevypadá špatně. Tak se chci zeptat, jestli jí někdo nemáte náhodou?
Cinner84
Nováček
Nováček
Registrován: 28. pro 2016

Re: outodoorová kamera

Příspěvek od Cinner84 »

Čau, jako vypadá dobře no. Hlavně by měla mít stabilizaci, takže obraz by měl být lepší.
Odpovědět

Zpět na „Digitální foto a video“