Výběr action kamery

Foťáky, kamery, DVD a DivX přehrávače, TV karet, web kamery, satelity a dalších.

Moderátoři: CageJ, Dzin

Odpovědět
oldrichkohn
Nováček
Nováček
Registrován: 14. dub 2015

Výběr action kamery

Příspěvek od oldrichkohn »

Ahoj potřeboval bych poradit, chci si koupit teď na léto kameru na motorku, ale nevim jakou. Co jsem koukal na alzu nebo na czc, tak výběr je dobrej, ale nevim kterou z nich :D. Tak jestli mi můžete poradit, byl bych vděčnej. Díky


//edit Wilik - presun ze Smetiste
tmaven
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. kvě 2007
Bydliště: Havířov/Ostrava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od tmaven »

Rekni rozpocet...
ASUS ROG STRIX B550-I GAMING ~ AMD Ryzen 7 5800X3D ~ GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G ~ G.SKill Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 CL17 ~ Corsair SF750W ~ Samsung 980 PRO 1TB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!
oldrichkohn
Nováček
Nováček
Registrován: 14. dub 2015

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od oldrichkohn »

hele tak asi tak nějak do 4000 by bylo akorát.
HentaiRush
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. úno 2007
Bydliště: Téměř Praha

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od HentaiRush »

Prestigio Roadrunner 700X..

Dá se sehnat za pár korun a výstup má překvapivě dobrej (krom tmy teda). Je k tomu i podvodní pouzdro a další blbosti (držák na sklo, helmu či držák s oboustrankou).
Wannabe dickface... :]
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od Blue Storm »

Já zase doporučím Xiaomi Yi... z Číny za nějakých 1600-1700 Kč, k tomu za 1500 Kč přikoupit všechno možné příslušenství, co člověka napadne a má bezkonkurenční kvalitu obrazu v té ceně, nehledě na 1080p 60 fps.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
oldrichkohn
Nováček
Nováček
Registrován: 14. dub 2015

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od oldrichkohn »

Jo na Xiaomi jsem taky koukal, cena je dobrá, parametry taky, ale to příslušenství se blbě shání, jedině přes eBay atd.. jsem četl na netu, což se mi moc nechce. Takže uvidim ještě no :)
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od Blue Storm »

Přes eBay, Aliexpress, apod. se shání právě dost dobře... respektive se prodávají i celé sety příslušenství. Ale záleží to na tobě. Z Číny to chodí většinou tak deset dní až dva týdny.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
oldrichkohn
Nováček
Nováček
Registrován: 14. dub 2015

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od oldrichkohn »

Já jsem právě z číny ještě nic nekupoval, tak se bojim jak by to třeba bylo s reklamací, popřípadě se clem atd... no uvidim, ještě kouknu po nějakých s českou distribucí.
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od Blue Storm »

Tak kamerku můžeš koupit klidně v ČR a akorát příslušenství v Číně. U příslušenství je to jedno... pokud se ti něco ulomí/pokazí, tak si za "pár" korun koupíš nový kus.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
oldrichkohn
Nováček
Nováček
Registrován: 14. dub 2015

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od oldrichkohn »

Nevim no, radši asi koupim něco z ofiko český distribuce, ať to mám všechno jistý a nemusim se o nic starat :), ale i tak díky za reakce :)
tmaven
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. kvě 2007
Bydliště: Havířov/Ostrava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od tmaven »

Tak ono se jedna o stejny vyrobek, jen 4x predrazeny u nas.
Na ebay nakupuju vse. Pokud je problem, tak refund a penize jsou zpet.
ASUS ROG STRIX B550-I GAMING ~ AMD Ryzen 7 5800X3D ~ GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G ~ G.SKill Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 CL17 ~ Corsair SF750W ~ Samsung 980 PRO 1TB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od Blue Storm »

oldrichkohn píše:Nevim no, radši asi koupim něco z ofiko český distribuce, ať to mám všechno jistý a nemusim se o nic starat :), ale i tak díky za reakce :)
Jestli chceš dobrovolně koupit výrazně horší kameru (po stránce kvality obrazu) jen proto, abys nemusel kupovat příslušenství z Číny, tak je to sice tvoje věc, ale já to považuji za nesmyslnou volbu. Kamerku pořád můžeš koupit v ČR za 2490 Kč s dvouletou zárukou. U příslušenství se nemá skoro co pos*at, pokud něco neulomíš. A pokud jo, tak to v Číně stojí zlomek ceny co v ČR.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
oldrichkohn
Nováček
Nováček
Registrován: 14. dub 2015

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od oldrichkohn »

Neee tak víš co, prostě nemám s tim zkušenosti, tak se trošku bojim, nakonec asi koupim Lamax X6, cena je přiměřená a hodně příslušenství v krabici, celkem dobrý recenze na netu, takže tak no.
Jurawood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. čer 2007
Bydliště: Brno

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od Jurawood »

koupena Yi z ČR.
Obraz parádní, jen je zaostřená na 1-10 metrů, na vidue neviditelné, ale fotky jsou v pozadí mázlé.

Budu řešit se servisem přeostření, tak uvidím jak se k tomu postaví.
MSI Z97gaming5, i5 4670K@4.2GHz, gtx1060, AOC24", SSD Samsung 850Pro 256GB....
ASROCK B450, RYZEN 3 1200, RX560 4GB, ASUS VP249HE, SSD Samsung 860 EVO
oldrichkohn
Nováček
Nováček
Registrován: 14. dub 2015

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od oldrichkohn »

Oki oki, pak dej vědět, jak to dopadlo, já si včera objednal tu X6, tak uvidim jak bude dobře fungovat, zítra dám vědět :)
Rodeo65
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2006
Bydliště: Cerveny Ujezd
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od Rodeo65 »

Jurawood píše:koupena Yi z ČR.
Obraz parádní, jen je zaostřená na 1-10 metrů, na vidue neviditelné, ale fotky jsou v pozadí mázlé.

Budu řešit se servisem přeostření, tak uvidím jak se k tomu postaví.
Záleží kdes kupoval. Já taky dal kameru, tu samou, do servisu a za 2dny poslali zpět přeostřenou. Paráda.
PC Desktop Intel i9 | Laptop M2 Pro | PS5 | Xbox Series X | Switch hacked | retro 2x 3DS XL
oldrichkohn
Nováček
Nováček
Registrován: 14. dub 2015

Re: Výběr action kamery

Příspěvek od oldrichkohn »

Tak co jsem četl, že prej stačí jen nějak opravit FW v zařízení, nebo něco takovýho, ale kdyby jste si to dělali sami.. tak ztrácíte záruku, jinak tenhle víkend jdu testovat tu Lamaxku tak pak dám vědět jaký jsou výsledky :)
Odpovědět

Zpět na „Digitální foto a video“