Chromecast co s ním?

Foťáky, kamery, DVD a DivX přehrávače, TV karet, web kamery, satelity a dalších.

Moderátoři: CageJ, Dzin

Odpovědět
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Chromecast co s ním?

Příspěvek od *obelix* »

Ahoj všem,

popíšu minipříhodu, koukáme si vklidu na telku a najedou chceme přepnout na retro TV, která je u nás jako doprovodná kulisa k čemukoliv :-), hups ... neni tak jsme zabrouzdali na web a retro tv jaksi zrušilo vysílání a funguje už jen přes web, tak jsem vymýšlel funkční řešení s tím, že by to mělo u další využití a narazil jsem na chromecast, podle recenzí na heurece jsem usoudil že na ovládaní sice potřebuju mobil - chápu nemá to ovládátko ale ... že to nemá ani svůj systém, s webovym prohlížečem to už jsem se zrovna nedočet. Takže nyní je to ve stavu kdy si někdo znás musí pustit v NB retro a přenášet obraz do TV, zaklapnutí = nic nehraje, je to svinstvo prostě ... navíc zabugovanej chrome na věšině webu od novy,primy a i retra laguje a seka se i zvuk... na firefoxu je to na totožných stránkách ok ale tam zas neni podporovan chromecast ... Má někdo nejakej nápad jak přehrávat retro tv bez sekání nebo nelíp rovnou v chormecastu bez NB? Existuje vůbec nějaký řešení? Díky za rady
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Chromecast co s ním?

Příspěvek od *obelix* »

tak jsem aspon vyresil to sekani v chrome... uninstal chrome+ccleaner+spybot+ad-aware+adwcleaner+hodinka mazani doubleckliku apod. haveti v registech a uz se nic neseka... vtipny ale je ze v tom firefoxu se to nesekalo ani predtim... aspon je fajn ze kdyz spustim funkci chromecast v prohlizeci tak se zvuk i fullscreen prepne na televizi a nijak to neomezuje dalsi praci na pc.
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
Odpovědět

Zpět na „Digitální foto a video“