Výběr bezpečnostních kamer a softwaru

Foťáky, kamery, DVD a DivX přehrávače, TV karet, web kamery, satelity a dalších.

Moderátoři: CageJ, Dzin

Odpovědět
anarkii
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2008
Bydliště: Brno

Výběr bezpečnostních kamer a softwaru

Příspěvek od anarkii »

Mám v úmyslu kolem baráku umístit nějaký kamery a rád bych se poradil ohledně jejich výběru.

Jednalo by se zatím o 3 outdoor kamery, požadavky: rozlišení kolem FHD, záznam zvuku, IR přísvit, PoE a ONVIF ?... Cenově tak kolem 1500 Kč za kus ? Mělo by mně zajímat ještě něco ?

Jednu z kamer - preferoval bych typ "dome" která bude u garáže (od switche by byla příliš daleko) bych napájel injectorem od Unifi kterej tu mám navíc:
injector.jpg
Ostatní, ty kolem domu bych asi napájel pomocí PoE switche: https://www.czc.cz/tp-link-tl-sf1008p/82038/produkt

Jelikož něco takovýho kupuju poprvý, tak bych se rád zeptal, jestli už někdo náhodou nemáte něco vyzkoušenýho ? Jde mi aji o obslužnej software - spolehlivost, funkčnost, logický ovládání, optimálně zdarma... :-D Mělo by to být kompatibilní i s Androidem. Díval jsem třeba se na iSpy Connect, ale tam prý za moc nestojí ta Android aplikace...

Kamery klidně můžou být i z eBay/Aliexpress, ale spíš bych preferoval nákup u nás. Nicméně když bude na eBay něco fakt super, nebráním se tomu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Dell Precision 5570 | AMD Ryzen 5 5600G | PNY GeForce RTX 3060 12GB | CoolerMaster Centurion Silencio 450 | Noctua NH-U12P SE2 | Noctua NF-S12B ULN (2x) | Gigabyte A520M DS3H | PATRIOT Viper 4 Blackout Series 2x8GB DDR4 3200 MHz CL16 | be quiet! Pure Power 11 400W | WD Blue SSD SN570 1TB NVMe | SSD Intel 330 Series | Gigabyte G32QC | Cherry Stream Wireless | Logitech G502 | Klipsch R-15PM | Sony WH-1000XM4
Odpovědět

Zpět na „Digitální foto a video“