TechniSat DVB-T AirStar2

Foťáky, kamery, DVD a DivX přehrávače, TV karet, web kamery, satelity a dalších.

Moderátoři: CageJ, Dzin

Odpovědět
Snake23
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 21. srp 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

TechniSat DVB-T AirStar2

Příspěvek od Snake23 »

Zdravím všechny, chtěl bych si koupit digitální TV kartu po PC. Vybral sem: TechniSat DVB-T AirStar2
Chtěl bych se zeptat jaký jsou zkušenosti a jaká je kvalita obrazu!???
Je třeba něco lepší v přibližně stejné cenové relaci???
Díky moc všem za příspěvek....
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: TechniSat DVB-T AirStar2

Příspěvek od junglist »

To tady trosku ozivim :)
Myslite, ze jeste lze rozchodit tuto kartu pod Windows 10? Netusim, kde bych nasel ovladac..
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: TechniSat DVB-T AirStar2

Příspěvek od HafanPetr »

Tuhle kartu mám od r. 2007 v PCI verzi. Co se týče kvality obrazu, naprostá spokojenost. Za ty současné USB parodie typu AverTV apod. bych rozhodně neměnil. Problém je, že Technisat už tyto karty nevyrábí, takže poslední ovladače vydali tuším pro Win7-64, na kterém fungují bezvadně, ale na oficiálních stránkách už je neseženeš: http://ulozto.cz/x6KYYAKp/dvb-pc-tv-stars-4-6-0-zip
Na Win-10 jsem je ještě nezkoušel.
Navíc k tomu používám naprosto bezkonkurenční DVBViewerPro: http://ulozto.cz/xGqrrK51/dvbviewer-pro-v5-1-0-0-rar
Ale můžeš klidně použít i mírně ořezanou TechniSat verzi, která je už přímo v balíčku s ovladači.
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: TechniSat DVB-T AirStar2

Příspěvek od junglist »

Ja mam tu samou kartu a pouzival jsem ji naprosto stejne jako ty. Ted jsem ale presel na Win10, tak resim jestli ji jeste rozchodim, nebo jestli mam shanet nejakou nahradu. Az budu doma, zkusim ten ovladac, co jsi sem dal. Uz jsem zkousel nejakej, kterej jsem pouzival na Win7, ale ted nevim, jestli je to stejny.

EDIT: Tak parada. Ten ovladac na uloz.to je aktualnejsi, nez jsem mel a funguje. Aby mi fungoval DVBViewer, musel jsem nejdriv proskenovat signal tim Server4PC. Ted uz je to ok.

Edit2: Tak mam jeste problem, ze kdyz video z DVBVieweru hodim na fullscreen, tak se mi neustale cca v 5ti vterinovych intervalech restartuje ovladac zobrazeni AMD. Zkousel jsem v DVBVieweru menit pouzivane kodeky, ale je to porad stejny. Kdyz je obraz pouze v okne, tak je to v poradku..
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: TechniSat DVB-T AirStar2

Příspěvek od CageJ »

SW dekodovanie?
Resp. vypnut HW dekodovanie nejde?
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: TechniSat DVB-T AirStar2

Příspěvek od junglist »

To nevim, kde hledat..
Momentalne se to chova tak, ze fullscreen sice nerestartuje grafickej ovladac, ale video se tak nejak zasekava. V okne je to porad ok.
Treba se to casem da dohromady uplne :)
Odpovědět

Zpět na „Digitální foto a video“