Po probuzení ntb ze spánku bliká num+caps lock

Operační systémy Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista a další.

Moderátor: Loki5567

Pravidla fóra
Vše okolo nového systému Windows 8 se řeší jen a pouze v PODSEKCI (klik), ostatní se přesouvá nebo zamyká.
Odpovědět
Xander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2003

Po probuzení ntb ze spánku bliká num+caps lock

Příspěvek od Xander »

Zdravím,

vzhledem k tomu, že se mi to zatím stalo s každou verzí Win(8, 8.1 a momentálně i 10), tak jsem se to rozhodl dát sem.

Mám notebook Elitebook 8560w a funguje naprosto bez problémů. Nedávno jsem i sundal kompletně chlazení a na cpu a dgpu dal novou pastu. S čím mám ale delší dobu problém je takovej, že když počítač uspím a pak ho probudím, nenaběhne Win, ale caps a num locky blikají.

Tak déle podržím Power tlačítko, ntb vypnu a nastartuju a běžím bez jakýchkoli problémů. Jako nemám s tím problém.

Mám v ntb Samsung EVO 840 120Gb ssd. Windowsy jsou samozřejmě legální. Jako nemám s tím problém počítač normálně vypínat, mám v ntb 2 ssd a tahle mašina z roku 2009 lítá jak dnešní notebooky. Prostě mě to zajímá a trochu i trápí, že jsem zvyklý mít všecko plně funkční :)
Gigabyte Aorus Z390 PRO WiFi, i9 i9900k, Silentium Fera3, Crucial 16Gb 3200Mhz kit, NVMe EVO970 500Gb, Radeon X470 8Gb(Vega soon), Corsair RM650x, BenQ EX2780Q 27" qHD, shitty case(R6 Define soon), shitty kbd, awesome g400s.. MacOS Catalina /hackintosh
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Po probuzení ntb ze spánku bliká num+caps lock

Příspěvek od Flegy »

ahoj, klasicky problem elitebooku. updatuj bios. hlavne at se ti to nestane s vybitou baterii, pak se ozivujou strasne. mel jsem ten samej problem uz se 3mi elitebooky a par probookama a porad to same dokola. kdybys mel k tomu vytlucenou baterku, tak se ti pak nb ani nenabije. je to od nich demence.
Odpovědět

Zpět na „Operační systémy Microsoft“