PC nechce nastartovat

Operační systémy Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista a další.

Moderátor: Loki5567

Pravidla fóra
Vše okolo nového systému Windows 8 se řeší jen a pouze v PODSEKCI (klik), ostatní se přesouvá nebo zamyká.
Odpovědět
Logue
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2005

PC nechce nastartovat

Příspěvek od Logue »

zDRAVIM,

Mam dva pocitace,

Ten starsi, konkretne Athlon XP 2800+, 1024 RAM a 6600GT mi vobec nechce nastartovat. Ked ho spustim tak sa zapne ventilator ale na obrazovke sa neobjavi nic, ani vypis BIOSu. Neviem kde moze byt problem. :arrow:



Druhy problem je ze na mojom novom pocitaci mi padaju niektore hry asi tak po pol hodine hrania a musim resetnut comp. Niektore hry mi ale idu v pohode. Skusal som reinstal GK driverov aj som vycistil registre s CCleanerom a nic nepomohlo. Uvital by som nejake rady ako dalej postupovat.
Pocitac je C2D 3,16, Radeon 4850 512 MB, 4 GB RAM. WIndows XP.
ToxicTears
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2009
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: PC nechce nastartovat

Příspěvek od ToxicTears »

Logue píše:zDRAVIM,

Mam dva pocitace,

Ten starsi, konkretne Athlon XP 2800+, 1024 RAM a 6600GT mi vobec nechce nastartovat. Ked ho spustim tak sa zapne ventilator ale na obrazovke sa neobjavi nic, ani vypis BIOSu. Neviem kde moze byt problem. :arrow:



Druhy problem je ze na mojom novom pocitaci mi padaju niektore hry asi tak po pol hodine hrania a musim resetnut comp. Niektore hry mi ale idu v pohode. Skusal som reinstal GK driverov aj som vycistil registre s CCleanerom a nic nepomohlo. Uvital by som nejake rady ako dalej postupovat.
Pocitac je C2D 3,16, Radeon 4850 512 MB, 4 GB RAM. WIndows XP.

první problém je deska.


Druhý problém mohou být teploty. doporučuji stáhnout OCCT a GPU-Z. v occt dát gpu test a v gpu-z senzory
discord IT & racing: https://discord.gg/JaGehGp
PC1: PC1: R7 5700X|X470 Taichi|32GFlareX@3200CL14|6900XT Red Devil|6xSSD|1xNVME|CustomLoop EKWB feat Alphacool///NAS: Synology 1515+ a DS513 expanze
typek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. dub 2010
Bydliště: Třinec Komenskeho 681
Kontaktovat uživatele:

Re: PC nechce nastartovat

Příspěvek od typek »

zdarec u prvniho skus resnout bios připadne skus grafiku jinou u druheho pc skusil bych se kouknout na neta nebo napiuš kere hry todle delaj nemislim že by to bylo teplotou jedna hra jede dalsi ne to je nesmysl teda podle mne napiš kere hry
Logue
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2005

Re: PC nechce nastartovat

Příspěvek od Logue »

typek píše:zdarec u prvniho skus resnout bios připadne skus grafiku jinou u druheho pc skusil bych se kouknout na neta nebo napiuš kere hry todle delaj nemislim že by to bylo teplotou jedna hra jede dalsi ne to je nesmysl teda podle mne napiš kere hry
Ono to zacinalo tak pozvolna, najprv tych hier bolo malo a potom pribudali, teraz to robi:

Crysis 2
GRAW
Brothers in Arms Hells Highway


GRAW mal aj take obdobie ked slapal normalne, vtedy som presiel vecsinu hry, potom to znova zacalo padat

A napr v pohode som presiel v poslednej dobe:
Bulletstorm
Death to Spies: Moment of Truth
Rainbow Six: Vegas 2
Arma
Mercenaries 2 - este hravam
Brázda.l
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2005
Bydliště: Vysočina

Re: PC nechce nastartovat

Příspěvek od Brázda.l »

A teploty v zátěži jsou jaký? Třeba přes hwinfo
PC: Asus P8P67 Pro | Intel Core i5-2500K + Cooler Master Hyper 212+ | Gigabyte GTX560 Ti OC | Kingston 12GB DDR III 1333Mhz | Seagate 500GB | Asus DRW-2014L1T | Enermax 600W NAXN 80+ | HP LP2275w

Notebook: Lenovo Thinkpad X200 7459-1P0
Odpovědět

Zpět na „Operační systémy Microsoft“