Chrome - sync bookmarku

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
Spring
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2013
Bydliště: Praha - Klánovice
Kontaktovat uživatele:

Chrome - sync bookmarku

Příspěvek od Spring »

Vcera jsem si lehce zlikvidoval Gentoo - odneslo to par profilu, ale nic co bych za par minut neobnovil. Chrome 50.0.2661.94 se plne synchronizoval (vc tablet/telefon). Bohuzel ten den zdechnul (po ctvrte SSD), Dell dnes vymenil a cely system uz mam obnoveny. Az na jeden zadrhel a tim je prave Chrome 50.0.2661.94, ktere odmita synchronizovat bookmarks. Ostatni (settings, themes, search engines, extensions) plne funguje. Problem jsem prozatim vyresil tak, ze jsem si vytahl ze snapshotu backup a manualne importoval bookmarks. Problem je, ze mi stale ignoruje synchronizovat bookmarks (kompletne cele), avsak pri booknuti nove (telefon) se syncne do desktopu. Obracene ovsem nikoliv.


Build: Chrome 50.0.2661.94 (64-bit)
Google Dashboard: Screen
Chrome Android Screen
Chrome Settings Screen
... jen, kdyby se nekomu chtelo nadavat, ze neco neni "zaskrtleho".

Tip uvitam
"If it moves, compile it. If it moves too quickly, don't mark it stable. If it stops moving, drop it. It's not like your processor has anything better +to do" ... Gentoo
Spring
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2013
Bydliště: Praha - Klánovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chrome - sync bookmarku

Příspěvek od Spring »

Odzkouseno dalsich 8 buildu Chrome/Chromium (Linux/Win) s odstranenim dat a stale problem pretrvava. Report prozatim zustal bez odpovedi, tak uvidime, kde presne se nachazi chyba.
"If it moves, compile it. If it moves too quickly, don't mark it stable. If it stops moving, drop it. It's not like your processor has anything better +to do" ... Gentoo
kupco
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. dub 2006
Bydliště: Praha

Re: Chrome - sync bookmarku

Příspěvek od kupco »

Som na tom rovnako, je to znamy problem, Google na tom uz vraj maka: https://productforums.google.com/forum/ ... FikeY7GOu0

//edit: tak uz je to vraj opravene a bookmarky by sa mali objavit do 24-48 hodin
CPU: Intel Core i7-13700K, CPU cooler: Noctua NH-D15S chromax.black, GPU: GAINWARD GeForce RTX 4090 Phantom 24GB, MB: ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI, RAM: Kingston FURY 32GB KIT DDR5 6400MHz CL32, SSD: Crucial P5 Plus 2TB, CASE: Fractal Design Torrent Compact White TG Clear, PSU: ASUS ROG STRIX 1000W GOLD, LCD: ASUS 27" PG279Q, KB: Corsair K70 Cherry Brown, MOUSE: Logitech G502 Proteus Spectrum, NTB: ASUS Zephyrus G14 (RTX2060),
Spring
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2013
Bydliště: Praha - Klánovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chrome - sync bookmarku

Příspěvek od Spring »

Diky. Kdyz jsem na to poprve narazil, tak prave jeste na Google nic nebylo, ale nebyl jsem 2x dukladny. Uz jsem si toho vsiml, cekam, presto diky.
"If it moves, compile it. If it moves too quickly, don't mark it stable. If it stops moving, drop it. It's not like your processor has anything better +to do" ... Gentoo
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“