Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Informace o udělených trestech jsou v patřičném důležitém tématu, více viz Pravidla.

Právě je po 29. květen 2017, 07:45

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Origin pomalý start PC
PříspěvekZaslal v: st 15. březen 2017, 20:10 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Zdravim, dnes jsem do PC dal Origin, protoze chci zkusit trial ME Andromeda. Pominu-li fakt, ze mi to hned zacalo updatovat hry, ktere mam na Steamu (ME2 a DAO), coz jsem nastesti vcas zarazil a vypnul aktualizace her, tak mi to zpomaluje start PC. I kdyz neni nastaveno, aby se spustil pri startu, tak PC nabehne, ale na ikonce site se toci kolecko, nejde nic spustit a az asi po 15s de prenactou ikony a PC je pouzitelne. Kdyz ho dam pryc, je to hned, prenactou se ikony, na par vterin se toci kolecko na siti a programy lze spustit hned. Netusi nekdo, cim to je?

1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D

Předmět: Re: Origin pomalý start PC
PříspěvekZaslal v: po 1. květen 2017, 10:21 
Nováček
Nováček

Zkus stáhnout advanced system care a tam dej nástroje a správce spuštění a zakaž ho tam :) kdyby něco pisni pošlu ti odkazy a foto kde co najít.

PříspěvekZaslal v: út 2. květen 2017, 07:44 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Dík, už jsem to našel. Dělá to Orgin Web helper. I když se zakáže v Originu, tak se spouští. Musí se ručně zakázat ta služba. Bohužel se to musí dělat s každým updatem Originu. Alespoň už vím, že přes Origin už nic dalšího nekoupím. Šest let a nejsou schopní ošéfovat ani tohle. Zlatý Steam...

1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D

PříspěvekZaslal v: út 2. květen 2017, 08:56 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

S tím naprosto souhlasím, Origin mi dělá to samý zlatý steam.

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 3 anonymních