Nadpis - Word 2016

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
peta809
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2009
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Nadpis - Word 2016

Příspěvek od peta809 »

Zdravím vás, nějakým způsobem mi do nadpisu 3 vlezlo toto a nevím, jak se toho zbavit. Zakrývá to číslování. Budu moc rád za každou radu. Předem děkuji.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo."
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/peta809
FUregistrace
Nováček
Nováček
Registrován: 03. zář 2012

Re: Nadpis - Word 2016

Příspěvek od FUregistrace »

klikni na nadpis 3 dej změnit a podivej se jestli tam nemáš něco nastaveného jinak než u ostatních stylů
lelekdk
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. črc 2009
Bydliště: Brno

Re: Nadpis - Word 2016

Příspěvek od lelekdk »

mě se tenhle bordel dělal (také u číslování x.x.x.), když jsem zapnul starší verzi dokumentu (třeba 2000 převedenou na novou verzi třeba 2010) v novým wordu (třeba 2010) a nepovedlo se mi to odstranit. Nejrychlejší "oprava", na kterou jsem přišel, tak si znova definovat nový styl a tenhle starý smazat. Pochopitelně pak je drbačka přeházet nadpisy do nového stylu (zejména pokud jich je více - několik desítek).

druhá možnost je pracovat se starým dokumentem (třeba 2000) v novým wordu (třeba 2010) v režimu kompatibility. Tam by to mělo být OK. Ale přenést tenhle styl se mi zatím nedaří.
c# Kozel zahradníkem
Sargas
Nováček
Nováček
Registrován: 05. led 2010
Bydliště: Brno

Re: Nadpis - Word 2016

Příspěvek od Sargas »

Zkus napsat text v jiném stylu -> označ daný text -> na styl "Nadpis 3" pravým a aktualizovat podle výběru -> znovu si nastavit styl "Nadpis 3".

Případně se podívej do nastavení číslování: Víceúrovňový seznam -> definovat více úrovňový seznam -> Více -> Jaký je nastavený styl.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“