Adobe Flash Player problem

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Adobe Flash Player problem

Příspěvek od junglist »

Ahoj. Vcera jsem provadel cistou instalaci Windows 10 Home 64bit. Od te doby mam problem s prehravanim videii ve flashi. Tzn na Twitchi, Facebook atd. Videa vetsinu casu vypadaji nejak takto:
Obrázek

Nezalezi na prohlizeci (Firefox, Chrome). Zkousel jsem novou instalaci Flash playeru, zkousel jsem vypinat a zapinat HW akceleraci, vse bez vysledku.
Muzute mi prosim poradit, co prehlizim? :) GK mam GTX1070, ovladace ve verzi 376.33, pokud by to bylo podstatny..
Dekuji
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: Adobe Flash Player problem

Příspěvek od junglist »

Zda se, ze po nainstalovani starsiho verze ovladace grafiky (376.09) to je ok. Ale moc to nedava smysl, protoze na predchozi instalaci windows jsem tu verzi 376.33 pouzival a zadnej problem s tim nebyl..
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Adobe Flash Player problem

Příspěvek od zombux »

možná to je jen rozdíl v buildu paskvilu jménem Win10, nedivil bych se.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: Adobe Flash Player problem

Příspěvek od junglist »

Hmm.. tak se to zacalo projevovat i na 376.09. Nahodil jsem tedy jeste 376.48 a tam je to znovu tak hrozny jako na 376.33.
Zajimavy je, ze se to deje i na youtube (html5). Takze to neni problem flashe.
Mam podezreni, ze za to muze nejaky chybny nastaveni v ovladacich grafiky.
Ve hrach ani jinde artefakty nepozoruju, takze si nemyslim, ze by to bylo samotnou grafickou kartou..
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Adobe Flash Player problem

Příspěvek od HEAD »

Me to podobne blbne, kdyz mam pusteno vic videii najednou.Dela to bud GTX1070 a nebo win10.
Kazdych cca 30s se to na par vterin takhle rozpixeluje.Pri prehravani jednoho videa to nedela.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: Adobe Flash Player problem

Příspěvek od junglist »

U me je to takovy dost nahodny. Ale s ovladacema 376.09 se to deje nejmin casto. S novejsima jak jsem zminoval je to prakticky hned od spusteni videa.
Kazdopadne se mi to deje i kdyz mam otevreny jen jedno video.. A nez jsem provadel cistou instalaci windows, tak jsem tenhle problem neznal :)
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Adobe Flash Player problem

Příspěvek od Octopuss »

Jestli máš v přihlížeči zapnutou hw akceleraci, tak ji vypni. Tohle způsobuje spoustu problémů.
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: Adobe Flash Player problem

Příspěvek od junglist »

Ok. Dekuji za tip. Ani jsem nevedel, ze se v prohlizeci da neco takovyho nastavit. Ted koukam, ze ve Firefoxu to skutecne je. Vypnul jsem to a zatim videa ok. Ale mam nahozeny ty starsi ovladace, kde se to neukazovalo vzdycky, tzn. budu to pozorovat ;)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“