Origin pomalý start PC

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
Killer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. srp 2004
Bydliště: Kladno, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Origin pomalý start PC

Příspěvek od Killer »

Zdravim, dnes jsem do PC dal Origin, protoze chci zkusit trial ME Andromeda. Pominu-li fakt, ze mi to hned zacalo updatovat hry, ktere mam na Steamu (ME2 a DAO), coz jsem nastesti vcas zarazil a vypnul aktualizace her, tak mi to zpomaluje start PC. I kdyz neni nastaveno, aby se spustil pri startu, tak PC nabehne, ale na ikonce site se toci kolecko, nejde nic spustit a az asi po 15s de prenactou ikony a PC je pouzitelne. Kdyz ho dam pryc, je to hned, prenactou se ikony, na par vterin se toci kolecko na siti a programy lze spustit hned. Netusi nekdo, cim to je?
1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D
freym
Nováček
Nováček
Registrován: 09. úno 2017
Bydliště: Olomouc

Re: Origin pomalý start PC

Příspěvek od freym »

Zkus stáhnout advanced system care a tam dej nástroje a správce spuštění a zakaž ho tam :) kdyby něco pisni pošlu ti odkazy a foto kde co najít.
Killer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. srp 2004
Bydliště: Kladno, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Origin pomalý start PC

Příspěvek od Killer »

Dík, už jsem to našel. Dělá to Orgin Web helper. I když se zakáže v Originu, tak se spouští. Musí se ručně zakázat ta služba. Bohužel se to musí dělat s každým updatem Originu. Alespoň už vím, že přes Origin už nic dalšího nekoupím. Šest let a nejsou schopní ošéfovat ani tohle. Zlatý Steam...
1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Origin pomalý start PC

Příspěvek od Hexik21 »

S tím naprosto souhlasím, Origin mi dělá to samý zlatý steam.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“