Call of Duty: World at War

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Call of Duty: World at War

Příspěvek od Thellwin »

* Dějištěm Pacifik za druhé světové války, ale nejen on, zavítáte např. i do Berlína.
* Poprvé v sérii podpora kooperativní hry, tzn. možnost projít kampaň společně se 2-4 kamarády online.
* V multiplayeru ovladatelná vozidla a větší důraz na týmovou spolupráci.
* Platformy PC, X360, PS3, Wii (dříve se ještě mluvilo o PS2).

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=27890&r=top


//Thellwin - opraven název
Naposledy upravil(a) Thellwin dne pát 27. čer 2008, 00:08, celkem upraveno 1 x.
Goldnoob team proud member!
ChrastyII
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od ChrastyII »

Ááá, zase další díl, a já se ani ještě nedostal ke čtyřce :roll:
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Příspěvek od Sir_-_Death »

ChrastyII píše:Ááá, zase další díl, a já se ani ještě nedostal ke čtyřce :roll:
Chyba :)

Jinak trošku mě mrzí návrat do 2 sv. války. Období 4-ky se mi líbilo, ale zase jestli to bude mít stejnej spád a atmošku, tak to snad překousnu.
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SpeedyGT »

To já sem zase docela rád, že se vrátili ke druhé světové válce, ale na druhou stranu musím říct že i 4 je dobrá.
Snad se budou alespoň trochu držet historie a zabojujem si i na známých místech :)
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX 7900GRE OC / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
axloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2004

Příspěvek od axloth »

Puvodni CoDy me nijak nenadchly, ale ctyrka me fakt uchvatila. Jsem zvedavej co predvedou s navratem do WW2. Poradny dobyvani pacifickejch ostrovu tu jeste myslim nebylo. No uz se tesim na ty bombardujici battleshipky :oops:
myom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od myom »

no tak vzhledem k tomu, ze boje o pacifik byly nejvetsi jatka z valky, tak by to mohla byt zajimava akce na zpusob vietcongu.
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
Kašpec
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2007
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek od Kašpec »

Doufám že nebude chybět cap. Price :D
PC: AMD Ryzen 7800X3D | Asus Ryujin 240 | Asus Strix B650E-E | G.Skill Z5 Neo 32GB 6000MHz CL30 | Gainward Phantom RTX 4080 | Solidigm P44 Pro 500GB | Solidigm P44 Pro 1TB | Seagate HDD 2TB | Asus Thor 850W | case CoolerMaster 932 | keyboard Asus Falchion | mouse Asus Keris | mousepad Razer Strider | headphones Beyerdynamic DT 770 PRO | monitors Asus PG27AQDM + XG27AQ
Chang
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2007
Bydliště: V.M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chang »

Doufám že to bude dobré..

Akorát bych nechtěl střílet své krajany... :lol:
CPU:Intel E8400, MB: Asus P5E X38, RAM: Patriot 2x1 GB 800 MHz, GPU:Asus 8800 GTS ( G92), HDD: WD 6400 AAKS, PSU: Fortron Blue Storm 500W
rostaxx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. kvě 2006
Bydliště: Dolní libchavy 158, PSC 561 16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rostaxx »

Sir_-_Death píše:
ChrastyII píše:Ááá, zase další díl, a já se ani ještě nedostal ke čtyřce :roll:
Chyba :)

Jinak trošku mě mrzí návrat do 2 sv. války. Období 4-ky se mi líbilo, ale zase jestli to bude mít stejnej spád a atmošku, tak to snad překousnu.
ja sem naopak rad ze to bude zase jako call of duty a ne nejaka slatanina
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

axloth píše:Puvodni CoDy me nijak nenadchly, ale ctyrka me fakt uchvatila. Jsem zvedavej co predvedou s navratem do WW2.
jo tak přesně takhle to vidím taky. čtyřka byla super. ta atmosféra a výpravnost se opravdu povedla.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Pokud zůstane atomsféra ze čtvrtého dílu, která mě také dostala a zmení se jen prostředí tak snad to bude ok. I když je to škoda, moderní doba tomu taky seděla a přece jenom jsme se v tý druhý světový už něco naběhali, zajímavejch konfliktů by se našlo snad víc.
Goldnoob team proud member!
bigbastard
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2007

Příspěvek od bigbastard »

Nemelo byt cod 5 nahodou z budoucnosti?? Jako hraju coda uz od prvniho dilu nehral sem jen 3 co byla na konzole a 4 se mi libila nejvic,
CPU Intel 486 DX2 66Mhz, MB Intel Classix, Grafika S3 Trio 2MB, RAM 4MB, HDD Seagate 420 MB, DOS 6.0, CD-ROM 2x, zdroj 150W
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

Tema druhe svetove valky tady uz bylo spracovano tolikrat, ze pokud bude cod5 znova z doby druhe svetove, tak se nebudu obtezovat ani stahovanim dema. Imho sila cod4 byla prave v tom, ze zde byla konecne nejaka kvalitni arkadoidni vojenska akce z realne doby.
0118 999 881 999 119 7253
OndraSter
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. úno 2006
Bydliště: Praha / ČVUT FIT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraSter »

Cool: Ted uz vedi jak vtahnout do hry, do boje, aby to kazdy, kdo zkusi demo, koupil plnou a dohral. Pokud tomu zmeni grafiku, pribeh, ale bude to mit stejny spad (a bude to delsi :twisted: ) tak tu mame CoD4 killera.
Vsak se nechame prekvapit.
PC: i5-2500k 4.5GHz/24GB RAM/GTX560 Ti 1GB/>5TB - W7 Prof x64; Microsoft SideWinder X3 notebook: HP 6715b (4GB RAM) - W7 Prof x64;
mobil: Nokia Lumia 800 Cyan, 16GB; tablet: Toshiba Portege M200 (2GB, 64GB SSD, GeForce FX5200) - W7 Prof x32


Nahraďte Arduino výkonnější variantou!
Vývojová prostředí a nástroje | Webové prohlížeče | Seznam freehostingů
myom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od myom »

tema pacifiku tu poradne jeste nebylo (tu slamastiku v MoH nepocitam), ohrane je vylodeni v norandii a pod. ale mohli uz rovnou mohli ztvarnit vietnaamskou valku. hlavne se tesim na prostredi dzungle, ktere bude perfektne slapat jako vsechno ostatni v COD4.
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Problém je, že ve hře z období 2.SV jde těžko vymylset něco, co už tady aspoň jednou nebylo ... prostředí, úkoly, dějové zvraty ... snad všechny možnosti se v těch tunách stříleček z 2.SV už jednou objevily. Stejně tak zbrojní arzenál té doby už zná každý asi nazpaměť.
Goldnoob team proud member!
Wiruz
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Wiruz »

Thellwin píše:Problém je, že ve hře z období 2.SV jde těžko vymylset něco, co už tady aspoň jednou nebylo ... prostředí, úkoly, dějové zvraty ... snad všechny možnosti se v těch tunách stříleček z 2.SV už jednou objevily. Stejně tak zbrojní arzenál té doby už zná každý asi nazpaměť.
tak tak, pritom bylo spousty jinejch konfliktu, ktere mohli stvarnit, bejt to alespon o par let jinde, zase by alespon technika a vybaveni byli jine, ale necham se prekvapit, COD4 me bavila neskutecne, kampan jsem dojel jednim dechem, coz doufam zanechaji i v COD5
CPU: Intel Core i5 12600K @ -0,05mV COOLER: Deepcool AK400 MB: Gigabyte B660M Gamming X DDR4 RAM: Kingston 2x 16GB DDR4 3600 CL18 VGA Gigabyte Aorus RTX 3070 8GB @ 1800MHz/0,825V > 170W SSD / HDD: 1TB KC3000 NVME / Seagate BarraCuda 3TB CASE: Fractal Design Define Mini C PSU: Corsair RM550x 550W LCD: 27" Samsung ViewFinity S60UA IPS 2560x1440 @75Hz REPRO: Logitech Z3 2.1 MOUSE: CM MM720 KEYBOARD: MS Sidewinder X4 OS: Win 11 Pro 64
Obrázek
Obrázek
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Na tomhle dílu nedělají Infinity Ward, ale stejní tvůrci, kteří mají na krku třetí díl a s tím jsem vzhledem k tomu, že byl jenom na konzole nepřišel do styku, tak nevím co od nich očekávat :)
Goldnoob team proud member!
tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Příspěvek od tom01 »

Thellwin píše:Problém je, že ve hře z období 2.SV jde těžko vymylset něco, co už tady aspoň jednou nebylo ... prostředí, úkoly, dějové zvraty ... snad všechny možnosti se v těch tunách stříleček z 2.SV už jednou objevily. Stejně tak zbrojní arzenál té doby už zná každý asi nazpaměť.
Přesně tak, už jsme to všechno pozabíjeli snad stokrát :) Po znechucení z MOH Airborne jsem si řekl že prostě na čas WWII opustím, co by mě na téhle hře lákalo je oblast Pacifiku :)
Souboje s Japs by mohli být dobré, MOH Pacific Assult se moc nevyvedl, nezbývá než doufat že série Call of Duty naváže na skvěle zpracovaný minulý díl...
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Jestli to bude mít spád a atmosferu jako 4ka, tak at se to odehrává treba kdykoliv....

Prostředi WW2 mam jako hráč rád, ale nic to nemění na tom, že bych se rád podíval i jinam. Konfliktů k inspiraci je tu víc než dost :) V tom je lidsvto užasná studnice inspirace :oops:
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“