Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od rbclass »

hral som na normaln a hlavny quest uz nema ziadne ulohy.znamena to ze som skoncil a mozem elite ? mam zacat novu hru ci ako ?
coyd
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. led 2010
Bydliště: Ostrava TBC - The Black City

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od coyd »

Ultimate hotovy, jedna smrt ;)
Obrázek
CPU: AMD Ryzen 7 5700X@4,5GHz MB: ROG Strix X570-I Gaming GPU: Inno3D GeForce RTX 4070 TiS (1,0V)
RAM: 2x16gb G.Skill Trident Z RGB@3333MHz PSU: Seasonic Focus 650W Case: Metallic Gear NEO Mini V2 Silver
CPU cooler: Corsair H100x Monitor: 27" AOC AG271QG 165Hz 2K G-Sync
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od rbclass »

dost trapne to skonci teda..ani som si to nevsimol :?
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od killerek »

Novy patch:
http://steamcommunity.com/app/219990/di ... 338247984/

Hidden path doporucuji projit na kazde obtiznosti, protoze jako odmena je atribut a skill point.
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od killerek »

killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od killerek »

killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od killerek »

Patch s novym dungem a upravou itemu/skillu:
http://steamcommunity.com/app/219990/di ... 423892817/

Dung sem si jen pro srandu prosel na normal a je to pekne zpracovane.
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od killerek »

Zitra vychazi datadisk s hromadou noveho obsahu:
http://www.grimdawn.com/guide/about/ashesOfMalmouth.php

Expim si Nightblada na start :-)
mejlacz05
Nováček
Nováček
Registrován: 01. říj 2012

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od mejlacz05 »

No neke, já zrovna rozehrál znova, poison assasina :)
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od madPav3L »

Hm, tak na to se musím podívat, díky za info.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od killerek »

Tak ja zrovna dodelal s novou postavou normal na 50 lvlu a asi si pockam na datadisk a plynule navazu.

Jinak tady je jeste predbezne patchnotes na patch, ktery vyjde zaroven s tim:
http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=56477

Konecne budou moct dat do trasfer bedny ty fialove craftici matrose a nebude nutne se na craft relogovat mezi postavama.
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od killerek »

Co sem zjistoval, tak vyjit to ma v sedm vecer naseho casu.
mejlacz05
Nováček
Nováček
Registrován: 01. říj 2012

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od mejlacz05 »

Tak STEAM už stahuje patch :)
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od killerek »

Tak je tu patch s opravou chyb, co prisly s datadiskem:

http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=56985
ketos
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. bře 2010
Bydliště: Bruntál

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od ketos »

Koupil jsem tuto hru v akci a chystám se na první gameplay.Mám si najít nějaký build nebo to zkusit sám a nějak to poskládat za chodu?
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od killerek »

Zkus si to sam a uvidíš, když tak se pak inspiruj, kdyby ti to slo moc ztuha.
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od TankGeorge »

Momentálně pařím GD od vydání datadisku, jestli chceš pohodu a máš rád melee, tak si dej blademastera - soldier+nightblade. Hrál jsem až do ultimate svůj build, pak jsem to drobně upravil podle buildu z fóra. Dual wield s hlavním útokem Cadence, založeno na life leech. Cadence buildy jsou jedny z nej ve hře. Ještě jsem slyšel, že pet buildy jsou dost silné ocultist+necromancer, ale nemám zkušenost
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od madPav3L »

@ketos
pokud už jsi nějaké ARPG hrál, tak nic nehledej, není to těžké. Můžeš začít na normal obtížnost a pokud by se ti to zdálo lehké, tak je tam ještě políčko "veterán".

@TankGeorge
Já zrovna hrají Necro/ocultist (zatím jen normal+veteran) od vydání datadisku a je to naprosté lážo plážo :) v porovnání s čistě arcanist (elite) a nebo blademaster (ultimate) co jsem hrál předtím.
Peti všechno zabijí a já zatím lootuji :-D , takže to jde hodně rychle, akorát nevím jak to bude na vyšší obtížnost, jestli budou mít pořád takovou výdrž... teď je musím vyvolávat znovu jen při velkých bossech.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
ketos
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. bře 2010
Bydliště: Bruntál

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od ketos »

@madPav3L:Mám hlavně POE několik set hodin za sebou,takže proto chci toto vyzkoušet.Dobře pojedu podle sebe a začnu s melee a pak nějakýho necro/ocultist.
Hrával jsem hlavně hardcore,ale to si tady ze začátku hned netroufnu,abych se to trochu naučil aspoň :D
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Grim Dawn (RPG od tvorcov Titan Quest)

Příspěvek od TankGeorge »

HC nedoporučuju blademastera. Je to dobrý build, ale zdechneš. Survivibilita je založená na life leech = musíš dávat mega damage. Když dostaneš stun a nemáš CD, je po tobě. Hraješ to stylem facetank, takže zdechneš na příliš mnoho bordelu, co monstra castí po zemi, když si nedáváš pozor.

Absolutní zabiják je reflect a navíc obecně ve hře je "shotgunning" problém na melee range, kvůli kterému HC moc lidí nehraje, protože tomu se vyhnout nedá, ať už máš jakýkoliv skill, nebo zkušenost. Monstra castí AoE projektily, ale když stojíš blízko, vyžereš všechny projektily.

Hraju blademastera na Ultimate a jsem už na konci hry v Malmothu. Nechcípám často, dávám nemesis monstra, ale chcípání se vyhnout nedá. Na druhou stranu mám strašně velkou damage v obyčejným modrým equipu... jestli znáš PoE, tak že to v podstatě něco jako elemental wander build x) Chcípá to, ale má to takovou damage, že se za to stejně vyplatí hrát. Pet buildy jsou na výše vyjmenované vraždící mechaniky odolnější, takže HC se za pety asi dá hrát
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“