World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Q: pokud mám hotových 6 misí a co já vím třeba posledné 4 som vynechal, môžem stále uplatniť tých 6 misí a zbytek žetonů dokoupit, nebo je pre mňa už získanie Pilota za pomocou misí nadobro bloklá (jak jsem vynechal 2+ misí)? Ja len že napríklad dnešná misia je hodně ez, tak by som ešte porobil nejaké ez misie (kolik ještě vlastně bude misí?) a zbytek žetonů dokoupil.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
lantis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. črc 2008
Bydliště: "Jiráskův" Hronov (kraj: HK)

Re: World of Tanks

Příspěvek od lantis »

V neděli mise končí. Můžeš tim pádem mit ještě 9 hotových a 4 dokoupit. Nemělo by to mit žádný vliv, že jsi některé vynechal.

Jinak dnes pohoda a snad i zítra. Jednu misi jsem take vynechal pro nedostatek času.
Naposledy upravil(a) lantis dne pát 24. bře 2017, 10:09, celkem upraveno 2 x.
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Szuper, dziekujemi
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

Jop, dneska to bude snad easy, pokud vyžírky nebudou vyžírat všechny killy. Na tuhle misi je nejideálnější nějaký nižší tier, co dává velké rány (nevím, jestli ještě i dnes Hetzer, ale dříve by na tohle byl naprosto ideální s jeho houfnicí, která stejné a nižší tiery dávala na ránu :D ). Dobré bude asi i SU-122-44, které má taky dost tanků na svém tieru na dvě rány.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

Ja vytiahnem Logana :-D
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, LG 42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blizzard »

Já jsem zatím splnil všechny mise, občas na úkor spánku :mrgreen: dneska to bude pohoda, Škoda T25 je suprová a s E50M to taky půjde ... Vždy miluju ty reakce lidí když po někom střílí a já jim vyžeru kill z 500m přesně na weakspot :lol:
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

tak pokud jsem si stěžoval za včerejšek, že to vůbec nešlo, tak se včerejšku moc omlouvám, protože dneska tak 40 bitev z toho tak 3 vítězství a 0:15 normální hra
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Včera 39 bitev, dneska asi 15. Takže dneska nejdu spát ve 3 ráno. Vlastně už tu sračku v garáži mam ale hrát s tim nechci, použiju to jako památník utrpení a marné snahy.
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

já musim ještě zejtra :x ale dneska se to dalo - horší byly ty vyžírky když viděli jak zobu s e25 tak čekali a pak jen klik :angry2:
s Intelem na věčné časy
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blizzard »

LoCo99 píše:použiju to jako památník utrpení a marné snahy.
Taky to tak vidím :lol:
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Type 4 heavy posledních 5 bitev pokaždý 4 vrhači nádorů, super...
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: World of Tanks

Příspěvek od pilarius »

Jeltíku, s čím toho Typa jezdíš? Já si teď odemkl a začal jezdit s tou top zbraní, ale to flusání HEček mi moc nefunguje.

Jinak dnes dobrá mise. Zítra snad Pilot bude můj. (První den jsem bohužel minul, protože jsem o misi nevěděl.)
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Vzdávam to, myška sa rozplácla o stenu a s rezervní myškou se nakkt aimí a kolečko je taky v prdeli :roll:
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

S hovnicí a goldama, protože to AP dělo je těžce o hovně.
Patří ti to, nerváku.
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

To ne, WoTko mi už žiadne HW nezničí, když mě to začne srát tak prostě jdu afk :roll: !miš podstúpila zdlhavú výmenu spínača, ktorá nakoniec skončila naprostou deštrukciou myšky samotnej :roll:
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Tak Pilot v garáži, dneska to trvalo 16 bitev, paradoxně mi bylo jedno jestli vyhrajem nebo ne a stejně jsem skončil s bilancí 11/16.

Typa 4/5 asi s houfnicí a HEčkama (goldovýma) ale pořád to není na blitzkrieg bitvy s tím reloadem. A není to o tom to tam flákat na obrys, když se líp míří, dává to víc. Ono dát E100 za 160 prostě nepotěší.
Goldnoob team proud member!
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blizzard »

Vidím, že jsem taky dostal RiCKův syndrom. Myš už je téměř na odpis a klávesnice taky nějak vynechává. Asi pošlu účtenku do WG, že chci náhradu.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Spíš si zajdi k psychiatrovi.

// neříkám, že si občas nebouchnu do stolu, ale abych si ničil gaming equip za tisíce, to by mě vážně nikdy nenapadlo.
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

Asi tak... prorazil jsem sice jednou ten "papírový" Ikea stůl, resp. prasknul jej, ale do myši nebo klávesnice bych v životě nejebnul :D To jsou ti nerváci :P
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blizzard »

No, tu myš už mám 4 roky a stála 500 a klávesnici mám zadarmo :lol: Moc bych to nehrotil :-D

Btw: Občas tu ocelovou pevnost miluju :lol: Jednou za čas MM přeje a je to paráda 8-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“