World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

To rozhodně... však taky dřívější EHW taktika s Krišnou, kdy se vzalo asi 12 IS-7 a proti tehdy celkem solidnímu soupeři se jely CW rushem přes pole... asi nemusím říkat, jak to dopadlo :D
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Možnost vyhrát HW od MSI (grafiky, myšky, sluchátka etc.) v dmg race se Zrzkem! :twisted:
https://www.youtube.com/watch?v=o7tGXdFRVE4
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Malá chlubárna:
T-34-100: první bitva Top Gun, Ace
Panther: Radley, Paštikovka, Tank Sniper, Ace (na mým wanker účtu)

Je zajímavý, že dřív platilo pravidlo, že 1. bitva s tankem byla vždycky jako top tier. S příchodem nového MM to WG dojebkalo a mě osobně to sice nevadí, protože nikdy nejedu se stock tankem, ale věřím, že by to spoustu lidí štvát mohlo. A jen tak mimochodem v tom dnešním patchi už konečně funguje BIA i u smíšený posádky. To mělo být už od začátku, chvíli to sice fungovalo, pak to mentálové z WG označii za bug a "opravili". Zprovoznili to asi kvůli tomu, že jim na 5 minut došla vodka a uvědomili si, že má spousta lidí 1 nebo 2 baby, který už nikam nedaj a jsou jim k ničemu. Teďka to bude perfektní startovací velitel do nový lajny/tanku. A už se těším i na ty hodnocený bitvy, snad tam nebude tolik mentosů s artama jako na CTS.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Na konci se mi fakt klepaly ruce. :-)
T-54 lt: Carry mode, 6 medals
Baneshee
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Baneshee »

Fiha, krasna bitva, hlavne ten konec byl nervydrasajici. Taky musim ocenit, ze nejsi zadnej gold spammer (aspon dokud nedosly naboje :-) ), to se taky i tvych ostatnich replayu

Jinak ta funkcni BIA u smisenych posadek v 9.19 je fakt super, mam na nekolika tancich babu jen jako velitele, takze to dost vyuziju
Ryzen 5800X @ 100W | Noctua C12P SE14 | 2x16GB Crucial Ballistix @ 3466MHz | Zotac RTX3070 8GB | Asus Prime X470-Pro | Samsung 250GB NVMe & Crucial MX500 1TB & WD Green 3TB | Samsung SH-S223Q | FD Define R3 Black | Seasonic Focus Plus 650W | Dell U2715H
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

http://wotreplays.com/site/3626875#stats

neznášam artiny , ale tak čo už :mrgreen:
ale hral som to snád po 3 mesiacoch ked nerátam 1-2 bitky v SB/CT
neviem ako to môže niekoho baviť proste klik, a trafím - netrafím.... :roll:
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
ffooxxik
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. lis 2013
Bydliště: nmnm,zr-vysočina

Re: World of Tanks

Příspěvek od ffooxxik »

Připadá mě, že trochu něco asi udělali, když se dívám přes průhledný křovíčko.... hraju teď na pentiu G4560@3,6GHz + iGPU HD610 a nepadá mě tolik fps, někde to dokonce stále drží 61 (vsync on), někde klesá, ale jako dřív, že co křovíčko to pády pod 30 fps, tak to se neděje.... na dedikovaný GPU to asi není vypozorovatelný :D (mám snížený rozlišení do okna)

Ta hustota LTček v bitvách na toptier je zvláštní, pár dní mě to připadalo jako jiná hra, neuměl jsem je ani v tý rychlosti pořádně uřídit, ale už si zvykám, jak jsem neměl LT rád, tak teď to jde hrát podobně jako MT a je s tím sranda. Jen mě trochu zkomplikovali GAME OVER, ty strašný XP na LT tier X, zase vyzkoumání všech tanků v nedohlednu :x

Osobní názor:
AMXka mě pokazili, dává to málo dmg na zásobník, tier 8 děs, tier 9 ujde, ale devítky moc nesbírám...
T-54 ltwt - takový hezký T8 a oni mě ho dají vejš...
Ru251 - nemám rád stále stejně jako předtím , tier 8 prostě bída...
T49 - hmm na tier 9 už je to takový divný, tier 8 ještě nevím co umí...
WZ-132 - to je prostě masakr tank a navíc se mě líbí :mrgreen:

ART semtam dám bitvu, konečně mě to připadá, že se zase dovedou trefit, a jestli dají menší dmg si ani nevšímám.
NTB: i7-7700HQ, 24GB, 1060, M.2 Crucial MX300 525GB, HDD 1TB, DVD, W10, MSI GE62VR7RF ApachePro,
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

ty lighty jsou uplně všechny k hovnu ve srovnání s tim jak byly a bohužel přidali druhej hovnomet v podobě sheridana, takže všichni ty kokůtci co jezdí yolo T49 jsou happy protože maj lepší tank a ještě můžou mít desítku.

Jinak jsou zajímavý až ty desítky ale pouze z hlediska boostění se na nedostupný pozice případně nějakýho těžce specifickýho pasive spotu.

Všechny lightka jsou teď medka s horšíma statama (počínaje dohledem - wtf)
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

BTW - je nějaký počítadlo co mi ukáže jak dlouho svítím? Přijde mi že to svítí ted nějako víc :oops:
s Intelem na věčné časy
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

ne, ale můžeš mít mod kterej zobrazuje žárovku 10 vteřin. 6th sense je schopnost jen na odhalení momentu, kdy ses spotl (se zpožděním), pokud tě někdo spotne znova těsně než ten interval pro zhasnutí doběhne, tak se ti znova žárovka neukáže.
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

co je nejelpší kupovat za bony pri techto sestavach?
ventilačka+stabik+optika
nabijak+stabik+optika

ma neco smysl pro posadku?
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Takhle se dělá Kolobanovka s T71:http://wotreplays.com/site/3640229#redshire-taz-t71
Max Casper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2004
Bydliště: Prague

Re: World of Tanks

Příspěvek od Max Casper »

Dobrá práce. Devítková bitva a ještě s takovým tančíkem. :-)
CPU: AMD Ryzen 7 5800X MB: GIGABYTE B550 AORUS PRO AX RAM: Crucial 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Ballistix Red HDD: Samsung 970 PRO 512GB & Crucial m4 128GB & Crucial MX500 1TB SSD VGA: MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G DVD: Samsung SH-S203B PSU: Corsair RM650x (2018) Case: Bigtower Chieftec BA-01B-B-SL LCD: 2x 27" Iiyama XB2783HSU-B1DP OS: Win 10 64b
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Takhle se dělá Kolobanovka s T49 - http://wotreplays.com/site/3644426#stats
Goldnoob team proud member!
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

Inak wz linia sa považuje za naj v lt
Ironicky je type 62 moj najhorší t7 o lt ani nevravim tank a wz 131 najlepší :-D
Type moxno najhorši zo vsetkejo co mam :-(
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

eMko na tomhle plivátku - škoda že to má tak málo ammo

Obrázek
s Intelem na věčné časy
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Hezká bitva, ale pak jsem se koukl na posádku a upadl ze židle.
Nechtěl bych tě nějak dehonestovat, ale proč si někdo, kdo má 12K Goldů a je vidět, že má i mozek a skill, naháže takový dementní skilly na posádku, když si ji může v pohodě resetovat?
Radista je jedinej v pohodě, jinak dohled, camo, camo, camo.
Jestli jsem tě teďka nenasr.., jaký tam vozíš vybavení?
:wink:
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

CO2 nádrže, protistřepinovku a torzní tyče :D

Potkal jsem úkaz, kterej jsem už hodně dlouho neviděl a to hráče, kterému těžce neladí VNko a WR. To snad ani není možný.

Obrázek
Goldnoob team proud member!
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

ja som videl aj modrého, cca 1800vn8, zo 45% wr :-D
myslím že to už je potom total smoliar na tými alebo proste nedokáže nijko zabrať ani náhodou
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: World of Tanks

Příspěvek od oneill_sx1 »

Francouz...
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“