The Elder Scrolls V: Skyrim

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od RaZZoR »

Dwemeři byli technologicky na výši, proč by nemohli stavět tak, aby to vydrželo a nezplesnivělo za půl roku jak česká dálnice? :-D Mě se Noble líbí, aspoň to trochu změní právě ten styl, kdy všechno vypadá hnusně a vyblitě, na koukatelnější :mrgreen: Co fakt nezapadá do světa skyrimu, je předělávka tropic Skyrim, nebo jak se to menuje.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od Hladis »

Ve skyrimu ty stavby jsou stovky az tisice let stary, ma to nejaky lore a stylizaci a v ramci stylizace je to vse prastary a omlaceny. Ostatne Whiterun ma treba fyzicky rozpadly hradby a starodavny dreveny baraky, ktery pamatuji snad stvoreni světa. Me tam nesedi veci, jako ze barak postavili asi zrovna včera a vedle jsou nelogicky rozvaliny se stejnyma texturama, protože ty textury objekty navzájem sdili. Dwemeri jen tesali do skaly, která normalne zvetra a jsou uz hodne dlouho pryc. Vse je rozbity a rozpadly, nikdo se o to nestara a do toho tam das texturu jak kdyby stavitel zrovna odesel ? To je jak pest na oko. Mozna "Vavruv syndrom", ale ja buduju vizualne Skyrim tak, aby to odpovídalo lore a zameru autoru hry, protože jinak to tam vůbec nesedi.
Obrázek
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od Still.Lord »

Head: Ano Skyland sice vypadá dobře, ale jak píše Hladis, vubec to do toho nezapadá a je to prostě moc sluníčkové. :lol:

//E
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od HEAD »

Na skylandu neni nic slunickoveho :)Skyland jsou jen textury zeme.Asi narazis na ENB a tam se to da upravit.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od Still.Lord »

Jen žasnu jak debilní texturu tam do Skylandu napatlali :lol:
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od Hladis »

Bavime se o subjektivnim vnimani, ale třeba u tech screenu ze Skylandu jde videt, jak ty listy jsou gumovany v PSku a ze tam ani barevne a typove nepatri. Samo když se to libi, tak si to používejte, ale objektivne to tam je mimo.
Obrázek
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od Still.Lord »

To je přímo do očí bijící, bohužel :D
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od Hladis »

Obrázek
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od HEAD »

Hladis píše:Bavime se o subjektivnim vnimani, ale třeba u tech screenu ze Skylandu jde videt, jak ty listy jsou gumovany v PSku a ze tam ani barevne a typove nepatri. Samo když se to libi, tak si to používejte, ale objektivne to tam je mimo.
Jelikoz je tam asi 5metru vedle les plnej briz s tunou listim, tak to tam patri :)
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od Hladis »

HEADe podivej se jak vypada listi z brizy. Zvlaste ještě jako barvu to tam ve hre ma :) Ty brizy s listim tam mají peknou zlutou a červenou barvu a na zemi mas nejaky zeleny cerstvy lisi z neceho exotickyho. Proste to tam nesedi a taky tam jde videt zasah gumy z PSka, kdy ty listy jsou ruzne osekany, jak autor vzal dve textury a vrchni s hustym listim odmazaval. Kdyby aspoň ty barvy toho listi upravil. Jako jak rikam, at si tam instaluje kdo chce co chce, ale proste to tam vůbec nesedi a nemuzu povazovat tyhle textury za dobry.
Obrázek
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od killerek »

Heh, ty listy ze Skylandu na zemi mi pripominaji tu pokopojovou kytku a za boha si nevzpomenu na jeji nazev :lol:
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od RaZZoR »

Vylepšená Serana s vypujčenýma hadrama od Yennefer
Obrázek Obrázek
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od Riku »

Chci po několika letech zase rozehrát Skyrim. Má cenu kupovat Special edition? Původní Skyrim mám pouze základní verzi a modovat nějak zásadně nehodlám (spíš vůbec).
PS5 | LG OLED CX55
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od Hladis »

No jedine ze bys chtěl hrat i DLC a ty ve starym Skyrimu nemas. To je lepsi koupit SE se vsim. Pokud te ty DLC nezajimaji, Klidne hraj starou verzi.
Obrázek
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od Riku »

No koukám, že DLC si můžu za pár kaček dokoupit.

btw. Hladisi dal jsem si tam tvoje ENB, zatím nic jiného (textury apod.) a někde mám v lese třeba 50fps, co bych mohl poladit aby to přidalo fps ale nemělo moc vliv na kvalitu?

a který mod na vodu používáš? pořád ten W.A.T.E.R. ? na nexusu už jsem ho nenašel :|
PS5 | LG OLED CX55
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od Hladis »

Mno ja to ENB upravil uz na vykon 1070tky, uz to není na vykon 780/970tky. Musel bys postelovat nejaky nastaveni kvality, jelikož jsem vse hodil na max. Nevim jestli vis který. Pokud ne, mam tu myslim starsi zalohy.

Pokud budes chtit textury, tak vez, ze stejne musíš hru namodovat vice tuxture packama, protože ty moje neobsahuji vse.

Na vodu pouzivam WATER. Koukam ze na Nexusu není a Opticshooter/SparrowPrince byl zabanovanej :? Hmm.

//
https://www.reddit.com/r/skyrimmods/com ... r_project/ Tak on si nechal zavrit account na vlastní zadost a prijde s novym.
Obrázek
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od Riku »

Kdybys mi nahrál to ENB pro 780/970 tak bych byl vděčnej, nechce se mi v tom moc vrtat.

A do textur se moc pouštět nebudu, protože mi je jasný, že pak bych víc modoval, než hrál jako když jsem to hrál před lety a pak jsem ani nedokončil hlavní příběhovou linii :D Takže si tam chci k ENB akorát dát nějakou hezčí vodu a budu hrát :)

Jsem teď koukal na srovnání SE a původní verze a opravdu má SE tak rozmazaný textury jako v tom videu? Ani ta změněna barevná paleta se mi nelíbí a je to takový mdlý... https://youtu.be/mczA3LlUyWo
PS5 | LG OLED CX55
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od killerek »

Mam to starsi ENB ulozene, kdyby ho Hladis nenasel.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od Hladis »

Tady to je.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Příspěvek od Riku »

Díky!
PS5 | LG OLED CX55
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“