ARMA 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: ARMA 3

Příspěvek od racecar »

Mne sa nezda aby to nejak sekalo. Akurat FPS padaju celkom nizko v meste s ludmi. Nejak som si uz ale zvykol. Chcelo by to asi Kaby na 7GHz. :lol:

Inac viditelnost celkovo daj v nastaveniach na max a uvidis vsetko bez hmly. Ak ti to nestaci tak v player menu (kolecko mysi) sa to da este vymaxovat. A 1.p servery najdes iba tak, ze to pise v nazve. Inac smolik. Musis vyskusat a pridat do fave (hviezdicka na boku v zozname serverov). Bohemia official mali myslim 1p servery.

Obrázek

Inac ta hra zozerie 8+GB Vram.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Ptak666
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. čer 2008
Bydliště: Liberec

Re: ARMA 3

Příspěvek od Ptak666 »

Tak to budou asi FPSka, jelikoz ve meste je to obcas masakr. No, uz jsem se tak nejak rozkoukal a zase mam pred sebou orisek. Nevim jak ve stihacce, zapnout kameru na zamereni laseru? Nevite nekdo jak na to?

Edit: No, tak jsem uz na to prisel. JE to leve ctrl + prave tlacitko mysi. Co mi ted spis vrta hlavou je to, ze nechapu, jak udelat aby ta kamera "stala na miste" jak je tomu treba v tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=y2_BCmWhUfk
Proste mi ta kamera jde jako by s tim letadlem a porad musim soupat mysi abych neco zameril ale stejne mi je to k prdu, kdyz to na tom miste nevydrzi sviti laserem. Tak uz vazne nevim :D
Mainboard: ASUS RAMPAGE V EXTREME/U3.1 - Intel X99 , CPU:Intel Core i7-5820K 3.3GHz, RAM: Kingston HyperX Savage Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000, GPU: ASUS STRIX-GTX980TI-DC3OC-6GD5-GAMING, 6GB GDDR5, PWRS: OCZ ZX Series 1250W , OS: Win7 64bit,COOLER: Noctua NH-D14, CASE: Zalman Z11 NEO, modrá/černá , HDD: Transcend SSD370S - 512GB, Seagate Desktop SSHD - 2TB, Monitor: ASUS ROG PG278Q - 3D LED monitor 27"
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ARMA 3

Příspěvek od Walker »

Ptak666 píše: Edit: No, tak jsem uz na to prisel. JE to leve ctrl + prave tlacitko mysi. Co mi ted spis vrta hlavou je to, ze nechapu, jak udelat aby ta kamera "stala na miste" jak je tomu treba v tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=y2_BCmWhUfk
Proste mi ta kamera jde jako by s tim letadlem a porad musim soupat mysi abych neco zameril ale stejne mi je to k prdu, kdyz to na tom miste nevydrzi sviti laserem. Tak uz vazne nevim :D
Zkus kamerou zamířit na techniku nebo vojáky a zmáčkni "T". Mělo by se to zacílit a sledovat.
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: ARMA 3

Příspěvek od racecar »

Trochu vecerneho infantry hrania s LIM-85. :-D

Obrázek
Obrázek

Neviem ci bol nejaky patch v poslednej dobe ale ta hra so SK-X ide ovela lepsie ako s HW-E. Ziadne dropy pod 20 fps a podobne. Konecne sa to da normalnejsie hrat. Zerie to ale 11GB ram, a 7GB vram (po troch hodinach hrania) so 100+ ludmi na servery. A to som niekedy hral s i5, 2GB vram a 8GB ram. :roll:
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“