GTA V

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Marek4
Červená karta
Červená karta
Registrován: 26. čer 2014
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: GTA V

Příspěvek od Marek4 »

slyšel jsem něco o modování vzhledu aut, jak to bude vypadat nebo fungovat ? už něco takového bylo ?


bude šance že si tam budu moct implementovat třeba skyline gtr r34 ?
Ingamacek
Červená karta
Červená karta
Registrován: 04. kvě 2013
Bydliště: SNV

Re: GTA V

Příspěvek od Ingamacek »

Mohlo by to ist rovnako ako v 4ke
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V

Příspěvek od Václav Sedlář »

flakk píše:Když si do auta sednu na sedadlo spolujezdce a na místě řidiče je třeba neaktivní hráč, jak ho vyhodím ven? Už jsem to párkrát viděl, ale nevím, co zmáčknout.
To by mě taky zajímalo - minule se spoluhráči bavili tím, že se vzájemně vyhazovali z auta, ale nevím jak se to dělá...
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: GTA V

Příspěvek od GROO »

Marek4 píše: modování vzhledu aut, jak to bude vypadat nebo fungovat ?
Zřejmě jako v předchozích dílech a velmi pravděpodobně jako s češtinou, tj. pouze u offline.
Václav Sedlář píše:minule se spoluhráči bavili tím, že se vzájemně vyhazovali z auta, ale nevím jak se to dělá...
Z vlastního auta tím, že omezíš práva vstupu do auta (přes M) a v ukradeném autě tuším klávesou Y.
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: GTA V

Příspěvek od Bez_n1ck »

Když nastupuješ a F podržíš dýl, tak si sedneš na sedačku řidiče.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
0martas0
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. led 2013

Re: GTA V

Příspěvek od 0martas0 »

Hmm, tak už se objevují modely aut. Aventador, 458 Italia atd.
Marek4
Červená karta
Červená karta
Registrován: 26. čer 2014
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: GTA V

Příspěvek od Marek4 »

patchoval někdy ty auta ? zkoušel jsem to dělat podle různých návodů a celé jsem to podělal a teď se mi znova stahuje cca 2,5 gb.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: GTA V

Příspěvek od LoCo99 »

Random xujovina co sem zkusil v editoru, konečně chápu jak se s tim dělá, ikdyž stejně sem při renderu něco udělal špatně :D
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: GTA V

Příspěvek od Octopuss »

V září prý další update, to jsem zvědavej. Jestli to ani tentokrát alespoň částečně neodjebou (teda převážně online), kašlu na to a jde to z disku.
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: GTA V

Příspěvek od GROO »

Tak já to musím zaklepat, ale nemám s hrou (zatím) žádný problém. Jediné problémy, které jsem měl byly v ammunation nákup vest a po Il gotten updatu mi celý den jela hra jako by se to odehrávalo pod vodou. Framerate byl ok, ale hra taková vláčná. No a díky mému připojení mne to občas kope ze seasons kde je víc jak 25lidí, ale s tím těžko někdo něco udělá.
A od té doby, co se dají vkládat nová auta už ani cheatery tolik nepotkávám.Takže u mne dobrý... 8-)
Marian
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 23. led 2004
Bydliště: Brno

Re: GTA V

Příspěvek od Marian »

vkládat auta?
A64 Winch 3000+@4050+, 285x9, 1.58V, AC freezer 64 PRO @ 5V, ABIT AV8, Dual 2x 512MB A-DATA Vitesta 500@510Mhz 3-4-4-7-1T, Raptor powa! SATA 16MB cache, MSI NX6600-VTD128 Diamond @ 550/1100 + Primecooler VGA-HG1 Blue @ 5V, 20" LG FLATRON 204WT, Genius 5.1 HT, Levicom Visible Power 450W/30A, Logitech MX400, WinXP prof. SP2
Casemod
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: GTA V

Příspěvek od GROO »

Jasně, vykopneš nějaké auto od R* a vložíš místo něj nějakou krutopřísnou káru, kterou někdo vymodeloval. To už bylo v GTA Vice City... 8-)
3482
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: 49°31¨ - 16°40¨
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V

Příspěvek od 3482 »

Když ve hře zmáčku ALT a mám na výběř z těch tří postav co znamejí ta čísla u těch jejich xichtů? Jenom u černocha mám 6 o ostatních 1.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: GTA V

Příspěvek od LoCo99 »

počet misí který můžeš plnit za tu osobu. A ten člověk se jmenuje Franklin
3482
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: 49°31¨ - 16°40¨
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V

Příspěvek od 3482 »

jo dík a ještě se zeptám jak ty mise rozjedu protože sem v 23%hry ted sem sehnal 3masky,popelářský vůz a odtahovku a další část míse nikde na mapě není(myslím tím ty velký barevný počáteční písmena pro jednotlivý postavy pro kampaň)
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: GTA V

Příspěvek od LoCo99 »

jsou to i barevný otazníky a možná ještě něco

ale spíš chceš asi postoupit v hlavní dějový linii a ted budto na něco čekáš nebo si dostal instrukce v mobilu něco udělat (nějaký auto někam zaparkovat nebo tak)
Xnovic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. zář 2007
Bydliště: Plzeň

Re: GTA V

Příspěvek od Xnovic »

Pokud se dobře pamatuju, tak teď musíš najít libovolný auto pro 4 lidi a zaparkovat ho na skrytém místě. Jestli máš správné auto a jestli parkuješ na správném místě se ti vždy zobrazuje v levém horním rohu..
CPU:Ryzen 7 5800xMB:ASUS ROG Strix X570 - F GamingChladič:Noctua NH-D14 RAM:Kingston HyperX Black 2x16Gb 3600MHzVGA:Asus RTX 3080 TUFCase:ASUS ROG Strix HeliosHDD:Samsung 960 Evo 500GB+2TB WD Red+2TB SSD AData+4TB Seagate Zdroj:EVGA Supernova P2 1000W
zaxxon
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. zář 2007

Re: GTA V

Příspěvek od zaxxon »

Zdravim, včera jsem si pořídil Gta v a zjistil, ze moje karta Gainward gtx 560ti s 1gb vram jaksi nepostacuje k hraní s rozlišením 1600x1200, které používám a to kvůli nedostatku video paměti. Může mi někdo poradit nějakou vhodnou kartu v ceně cca4-5tis, která bude dostačovat, nejlépe od nvidia. Diky
jagoda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. pro 2012
Bydliště: Bratislava

Re: GTA V

Příspěvek od jagoda »

podla mna by to stacit malo, zalezi aj na zvysku zostavy... ale inak 750ti je v pohode, alebo 280x
i7 2600k / 16GB DDR3 / GTX760
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: GTA V

Příspěvek od Blizzard »

Má GTA 5 nějaký cloud? Potřeboval bych to smazat, ale nechci ztratit savy (ve story mod ani v Online)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“