The Walking Dead

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

The Walking Dead

Příspěvek od Frostys »

Po víc jak měsíci jsem zabrouzdal na games.tiscali.cz, abych se podíval, co je nového a narazil jsem na Walking Dead. Jako fanda seriálu jsem se samozřejmě musel podívat blíže.
Podle screenshotů jsem si říkal, že to bude asi pitomost. Pak jsem si ale všiml, že je kladen velký důraz na příběh a na možnosti volby, tak jsem to teda zkusil.
Zatím je to velmi zábavné, i když jednoduché a spousta věcí by se dala vylepšit: přes kameru až po ovládání a kvalitu zvuku dialogů. Má to ale super atmosféru a jak jsem řekl, je to zábavné.

http://games.tiscali.cz/recenze/the-wal ... enze-59343
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Prometheus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. srp 2008
Bydliště: Aussig
Kontaktovat uživatele:

Re: The Walking Dead

Příspěvek od Prometheus »

Odehrána 3. epizoda a zase jsem zklamanej, proč pořád autoři zabíjí postavy :?:
Vždy prodávám i jinde.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: The Walking Dead

Příspěvek od Frostys »

3. jsem ještě nehrál, ale chystám se. Proč by je nezabíjeli? Myslím, že o umírání a přežívání v takové hře jde :) A nespoileruj :P
Druhá epizoda podle mně byla boží. Dost silná atmosféra.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
nou
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2009

Re: The Walking Dead

Příspěvek od nou »

Zacal som hrat tretiu epizodu a musim povedat ze zatial to ma hutnu atmosferu. Urcite je to vhodne na viacnasobne zahratie aby clovek videl aj alternativne priebehy. Urcite to skusim zahrat aj za grazla kedy bude vyberat tie najhorsie moznosti.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: The Walking Dead

Příspěvek od Frostys »

Bohužel tě musím zklamat, ale výběr nemá vůbec žádný vliv na příběh. Jediné, co můžeš ovlivnit alespoň trochu je výběr postav, které s tebou zůstanou...
I tak se ale jedná o super film/hru.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Prometheus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. srp 2008
Bydliště: Aussig
Kontaktovat uživatele:

Re: The Walking Dead

Příspěvek od Prometheus »

Přesně, tzv "volnost" je v tom koho necháš umřít. Jinak je hra lineární a konec je prakticky stejný a v ničem si nezadá s "RGB endingem" (pro neznalé původní mass effect 3 ending).
Vždy prodávám i jinde.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: The Walking Dead

Příspěvek od Frostys »

Season 2 je venku. První díl hodně super :) A předpokládám, že ending posledního dílu první sezóny - ty dvě postavy v dálce.. jsou naše známé postavy? Protože jinak mi není jasné, jak se v Season 2 tak snadno setkají.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Prometheus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. srp 2008
Bydliště: Aussig
Kontaktovat uživatele:

Re: The Walking Dead

Příspěvek od Prometheus »

Dohráno, opět zklamání. TTG nasliboval jak budou důležité volby, ale opět jsou jen kosmetického rázu.
Vždy prodávám i jinde.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: The Walking Dead

Příspěvek od Frostys »

Však nevíš, jaký budou mít vliv na další děj :P Ale mi to je jedno, žádné sliby jsem nečetl, nic lepšího než Season 1 jsem neočekával, takže jsem spokojený a celkem mi to stačí. Pořád lepší než seriál.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: The Walking Dead

Příspěvek od Alfajk »

par let jsem si pockal a dal si to v tahu a s cestinou...myslim ze bych nedokazal mezi epizodama cekat, "sjel" jsem celou serii v tahu a byla to jizda, nepamatuju si hru, ktera by me takhle "sejmula", iluze volby me nevadi, protoze to funguje docela dobre,(kdo ma umrit, stejne umre, coz je docela skoda, ale z hlediska tvurcu to chapu), shrnul bych to takhle:
nejfilmovější hra, kterou jsem kdy hrál; nejinteraktivnější film, jaký jsem kdy viděl
urcite nejemotivnejsi hra za posledni roky...a jsem zvedavej na treti serii, snad se povede jako tyhle dve

PS. kdo neuronil slzicku ma srdce z kamene :P
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: The Walking Dead

Příspěvek od Frostys »

Určitě bys měl zkusit The Wolf Among Us. Ten se mi líbil snad ještě víc.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: The Walking Dead

Příspěvek od Alfajk »

uz ho tu mam prichystanej, taky vysla cestina, jen ji nefunguje diakritika, predpokladam ze s tim nic delat nejde, ctu o tom samou chvalu, tak se uz tesim :)

TWD S2 byla taky povedena a uz se nemuzu dockat trojky, oni vedi jak zdimat emoce :idea: ...jestli to Klementynka neprezije, tak je asi zapalim :evil:
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: The Walking Dead

Příspěvek od HEAD »

Uz vysli prvni dve epizody 3sezony.Jinak hral jsem prvni i druhou sezonu a je to dobra hra, ale na life is strange to nema ani nahodou.
btw druha sezona spis klade duraz na psychiku-z kennyho se stava pomalu magor a je na hraci jak to nakonec vyresi.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: The Walking Dead

Příspěvek od Alfajk »

zase pockam, az to vyjde cely, mezi tim to bude ve sleve a jeste k tomu delaji na cestine, proste idealni stav :)
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: The Walking Dead

Příspěvek od HEAD »

Timhle tempem to asi nestihnou pred koncem roku.Druha epizoda uz vysla v prosinci.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“