Counter Strike: Global Offensive

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
johhnymlatic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2013
Bydliště: Pardubice,Ústí nad Orlicí

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od johhnymlatic »

Někdo na úrovni MG+ kdo pravidelně hraje a hodil by se mu jeden článek do teamu?
PC - CPU: Intel i5-4690k 4,6GHz MB:ASUS B85-Pro Gamer GK:RX570 4gb RAM:8GB KIT 1333MHz PSU:Cooler Master G450M Case: Cooler Master Elite 311 Cooling System: SilentiumPC Zephyr 140, SilentiumPC Fera 2+Gelid GC03-EXTREME,1x 120mm random ventilátor.
NTB - MSI-ex623 - umřel :-(
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od LoCo99 »

můžeš si mě přidat http://steamcommunity.com/id/tunakovazmrzlina, muzem nekdy dat competitive, i v pěti kdyžtak
Blizzard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2012
Bydliště: Brno

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Blizzard »

Nevíte, co může způsobovat padání CSka? Když dám hru do lišty, a pak jdu třeba na net, tak potom až se vrátím do hry, tak sama od sebe padá zase do lišty.
maXXmilian
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2004
Bydliště: JBC

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od maXXmilian »

Kdyby nahodou vedel nekdo jak to fixnout, dejte vedet, pekne mi to leze na nervy....

CPU: Ryzen 5900x + Fera3 RGB, MB: MSI Tmahawk MAX B450 , GPU: Sapphire GTX1070 GAMING 8GB , RAM: DDR IV - 2x 16 GB HyperX Fury RGB 3200MHz, HDD: Samsng Evo PRO 258 GB + Crucial MX500 - 500GB + WD BLUE 4GB + WD RED 10GB, AUDIO: ASUS Xonar Phoebus , POWER: SEASONIC 650 Platinum, CASE: Fractal define R6 black window , MONITOR: Eizo Flexscan EV2436WFS + BenQ XL2546, Periferie: Logitech g400+Icemat 2nd edition + Rapture Delta Stealth
VeCkO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. říj 2008
Bydliště: Vratimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od VeCkO »

Ryzen 7 5800X3D -|- ASUS ROG Strix B550-F Gaming-|- RX 7900 XTX 24GB Nitro+ -|- G.SKILL 4x8GB 3600MHz CL14
3440x1440 UltraWide -|- SAMSUNG S24 ULTRA


>>>>INSTAGRAM<<<<
>>>>CBR1000RR / GoPro / POV / YOUTUBE<<<<
Evok
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. říj 2004
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Evok »

Můžete mě někdo poradit jestli nějak jde nastavit abych používal jen zbraně co mě padly z otevřených beden? Jde to nějak?
iPhone 11 Pro 256GB / SONY Playstation 4 Pro/ Xbox One X 1TB
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Frostys »

Inventář, dostaneš se do něj z menu a tam už si to naklikáš tak, jak chceš.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
maXXmilian
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2004
Bydliště: JBC

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od maXXmilian »

Podle me nejde (pokud jsem pochopil, co vubec chces).
Jinak vyber zbrani, ktere pouzijes je primo v zakladni obrazovce.
Klik na inventory (inventar), a nad prvnim radkem itemu jsou zalozky inventory a loadout(nevim jaky je cesky ekvivalent :P). Klik na loadout a tam zase zalozky pistols, guns atd. a tam si jde vse navolit.

CPU: Ryzen 5900x + Fera3 RGB, MB: MSI Tmahawk MAX B450 , GPU: Sapphire GTX1070 GAMING 8GB , RAM: DDR IV - 2x 16 GB HyperX Fury RGB 3200MHz, HDD: Samsng Evo PRO 258 GB + Crucial MX500 - 500GB + WD BLUE 4GB + WD RED 10GB, AUDIO: ASUS Xonar Phoebus , POWER: SEASONIC 650 Platinum, CASE: Fractal define R6 black window , MONITOR: Eizo Flexscan EV2436WFS + BenQ XL2546, Periferie: Logitech g400+Icemat 2nd edition + Rapture Delta Stealth
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Atapi »

Dělám pro někoho low end sestavu na CS GO, máte někdo zkušenosti s 5 ms TN? 1 ms stojí tak o 1500 víc, tak jestli to má smysl, nebo to bude neznatelný. Já mám 5 ms IPS 75 Hz (2209wa) a zdá se to v pohodě (rank LEM).
Obrázek
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Frostys »

Ještě nedávno jsem měl TN 23" samsung 60hz, 5ms.
Teď mám TN 144hz, 1ms a nemyslím, že by mi to u toho CSka až tak pomohlo. Nicméně na ten samsung bych zpět už jít nechtěl, všechno strašně neplynulé s těmi pouhými 60hz :) Odezvu u jiných monitorů jsem začal vnímat až když jsem poznal tu plynulost na 144hz a 1ms, takže někdo, kdo není zvyklý, může v pohodě mít 5ms, natož nějaký silver.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Atapi »

Jo asi to nemá smysl, koukal jsem že je nějakej 2 ms 75 Hz benq za asi 3k, tak asi to bude ten, víc nemá smysl a 8k na levnější 144 Hz není (i když pro sebe to plánuju :D).
Obrázek
oneb1t
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2010

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od oneb1t »

skoro vsechny 60hz benq jdou OC na 75-85hz takze neni nutny to specificky kupovat podle toho

co se tyka skillu tak ti to stejne v CSku skoro nepomuze :D celkove je sice obraz lehce plynulejsi ale nic "gamebreaking" to fakt neni
i7-12700K, 2x16GB DDR5-4800MHz, ASUS B660-I, 1TB WDS100T1X0E
i5-12400F@5.5GHz, 4x8GB DDR5-4800MHz CL40, Asrock B760M PG riptide, A-data 1TB XPG SX8200, Radeon MI25@WX9100 16GB, NZXT S340 Elite, X4071UHSU
HP ENVY x360 13" Ryzen 3 4300U
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Atapi »

ok, tak pro dmg to stačí :D
Obrázek
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Michal86 »

Kluci, mohl by jste mi někdo poradit? Mám 144hz monitor a teď trošku tuním CS:GO. FPS Mám 250-999. Grafika nvidia, monitor umí free sync, takže mě k prdu. Dotaz je směřovaný na to, jestli je lepší online hrát s vsync on (144fps stabilních) a nebo nechat 144hz + fps lítat od těch 250-999?
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od LoCo99 »

pokud sis koupil "herní" monitor tak si snad nebudeš nastavovat Vsync abys měl delší odezvu ne. Bez Vsync, to je jasný, stejně tam žádnej tearing neni vidět a i kdyby.
Fidor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. bře 2007
Bydliště: Praha

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Fidor »

Já mám také 144Hz monitor a FPS mam v CS:GO omezený příkazem MAX_FPS na dvojnásobek HZ monitoru = 288 FPS aby karta zbytečně nepeekovala do maximálních FPS. A možná je to jen pocit ale prostě mi pohyb v CS přijde při vyšších (pomerně stabilních) 288 FPS plynulejší než při nastavení na 144 FPS.
Dále mam nastaveno FPS_MAX_MENU na 60hz aby mi i v menu GPU nejelo naplno a flákalo se protože občas v menu/loby zevlim poměrně dlouho.
AMD Ryzen 5 5600x; NH-D15S; Gainward GTX 1080 Phoenix GLH 8Gb; 32Gb DDR4 (3600Mhz CL16); ASUS TUF Gaming B550-Plus, Kingston A2000 M.2 - 1TB, Fractal Design Tesla R2 500W; Fractal Design Define S; Samsung C27FG73 (144hz); Leopold FC750R PD (Cherry Mx RED); Logitech G pro X superlight (800 DPI); iFi ZEN DAC V2; Edifier R1280DB; Sennheiser HD560S + Antlion ModMic 4.0. - PS4 slim 2TB -.
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Michal86 »

OK, díky za tipy. Vypnu VSYNC a nastavím si 288, v menu mám 120.

edit: po reinstalu oken nemohu za boha přijít na to, proč mi nejde příkaz net_graph 1, mám ho zadaný ale statistiky se v pravém dolním rohu nezobrazují, nevíte čím by to mohlo být? Dokonce mi hra totálně vymrzla, kdy po spuštění zasekla celý PC, zkoušel jsem různý tipy / triky z internetu a nakonec jsem dopadl tak, že jsem hru odinstaloval a provedl novou instalaci přes steam.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Frostys »

Je tu někdo, kdo by mě chtěl naučit Train, Nuke a Overpass? :-D V rámci mého antinoob selfdevelopment programu jsem se zaměřil jen na Cbble, Mirage, Inferno a Cache, které už teda na nějaké té úrovni zvládám.
Tamty první tři jsem s úspěchem vynechal. U Trainu a Nuku mám výhodu, že ty mapy mám prochozené a tak se v nich vyznám, spot names, callouty a crosshair placement však takřka vůbec. S Overpassem jsem v prdeli úplně. Ten jsem hrál včera teprve podruhé, v těch chodbách se stále trochu ztrácím, crosshair placement mi tam přijde docela intuitivní, takže to nebude takový problém.
Takže, dobrovolníci? :-D
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od LoCo99 »

co se na tom chceš učit ? mapu si párkrát projdeš a znáš jí, na crosshair placement musíš mít zkušenosti a né si to vynucovat (protože ti nějakej jouda řekne že vždycky musíš mířit tam), granáty se můžeš naučit na youtube stejně jako callouty (nebo třeba na redditu, tam to bylo dobře zpracovaný)

pokud máš kamarády na premade lobby tak ti pomůžou, pokud ne tak je tohle stejně k ničemu protože dostaneš bandu kreténů z Turecka, Polska a Ruska, nedomluvíte se a celý to bude jenom o tom kdo má jakej aim jako většina competitivu.

Cesta nejmenšího odporu je hrát dust 2 only :D
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Michal86 »

Dust 2, hax rusaci only :-D
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“