Star Citizen

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

prave vydali novej "schedule list", kde si clovek udela dobrej obrazek o tom, kdy by to mohlo bejt hotovy
https://www.youtube.com/watch?v=qOjXfNnhxf0
spolecne s planem pro 3.0 patch june/july https://robertsspaceindustries.com/schedule-report

+ je jarni free flight s nejsilnejsi dostupnou jednomistnou lodi https://robertsspaceindustries.com/enlist ( muj referal STAR-5DGM-ZWPN )
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Star Citizen

Příspěvek od blaho »

Star Citizen už vyzbieral 150 miliónov dolárov, ukazuje nové video a stealth bombardér Eclipse
http://www.sector.sk/novinka/134944/sta ... clipse.htm

asi takto :-D :
Obrázek
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Star Citizen

Příspěvek od HafanPetr »

Je otázkou, jestli vyjde v tomto desetiletí, v plné verzi. :roll:
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Star Citizen

Příspěvek od HafanPetr »

Star Citizen - Gamescom Presentation 2017: https://www.youtube.com/watch?v=bCtdyNFwQWo
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Star Citizen

Příspěvek od HafanPetr »

CitizenCon 2947 - Chris Roberts' Gameplay demo: https://youtu.be/mGcG0g7GsOI?t=697
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Star Citizen

Příspěvek od stoRmjE »

Jestli můžu přistat kdekoliv v tom městě, tak klobou dolu.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

jo, pristat lze vsude, ale co tam bude clovek delat? planetu nenaplnis smysluplnejma questama, mozna par HUBu, kde budou npc, ale co bude ten zbytek? to tam rovnou mohl bejt skybox a loading mezi oblastma, vyslo by to funkcne na stejno
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Star Citizen

Příspěvek od HafanPetr »

Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od Paul »

Jo, to je to na co jsem čekal. A vypadá to výborně pokud to opolishujou, zoptimalizujou a dodělaj.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Star Citizen

Příspěvek od stoRmjE »

RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: Star Citizen

Příspěvek od RiCK »

Za víkend to ani nestiahnem :mrgreen:
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Star Citizen

Příspěvek od madPav3L »

RiCK píše:Za víkend to ani nestiahnem :mrgreen:
Proč, jakou to má velikost? Mně to zatím tahá 10 GB... nevím co bude pak.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Star Citizen

Příspěvek od stoRmjE »

Tušim že kolem 60GB, horší je ta zabugovanost, divný pohyby, zasekávaní a před chvilkou jsem se rozstřik v lodi :)
stylar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2014
Bydliště: Bučovice

Re: Star Citizen

Příspěvek od stylar »

já to zkoušel, ale mám slabý PC nebo 20fps je nic moc, určitě to chce na SSD a 32GB RAM
nejvíc mi to najebalo windowsy, že mi to připadlo jak kdybych hrál Boiling Point v roce 2005 na 512 MB RAM :-D sotva mi pak šel restart přes příkazový řádek.
DISPLAY: LG OLED48CX 3840x2160@120Hz 4:4:4 HDR 10bit GPU: MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24GB GDDR6X CPU: AMD Ryzen 7 5800X 3,8GHz@4,7GHz boost CPU COOLER: ARCTIC Liquid Freezer II 420 MB: MSI X470 GAMING PLUS - BIOS 7B79vAM1 - ComboAm4v2PI 1.2.0.A. RAM: Corsair Vengeance RGB RT 64GB (4x16GB) DDR4 3200MHz@CL22 STORAGE: Samsung 970 EVO 1TB@PCIe x4 3.0 (OS), Samsung 980 1TB@PCIe x4 2.0, Crucial MX500 1TB@SATA, Crucial BX500 480GB@SATA, HDD Seagate BarraCuda - 4TB (ST4000DM004) PSU: Corsair RMx Series RM850x (v.2021) - 850W CASE: Corsair iCUE 7000X RGB Black (5x Noctua NF-A14 PWM) KEYBOARD: SilentiumPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB MOUSE: Glorious Model D Wireless (+Grip Tape) SPEAKERS: Edifier R1280T (42Watt RMS) OS: Microsoft Windows 11 Pro CZ 64-bit v22H2
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

16GB ram je urcite na hranici pouzitelnosti, 32 je optimum, hra ma dohromady cca 38GB
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Star Citizen

Příspěvek od Sobo »

Hra je momentalne na tyden zdarma, kdy po jednotlivych dnech je mozne postupne vyzkouset ruzne lode.

Jelikoz nejsem backer, tak jsem si to vyzousel. Ve 1440p na very high se to zpravidla pohybuje mezi 60-110 FPS (i7 7820X @ 4.5Ghz, 32GB RAM @ 3600Mhz, RTX 2080 OC), vetsinou kolem 80, ale je to stale alpha, takze se deje ruzny stuttering a obcas frame dropy.

Co mi ovsem nejde do hlavy je vytizeni procesoru - i na 16 threadech na 4.5Ghz ve 1440p se to bezne pohybuje kolem 70%, v narazech i vice:

Obrázek

To by me teda zajimalo, co se stane, kdyz to nekdo pusti na starsim Intel quad coru...

Co se tyce gameplay: Je to strasne pomale. Star Marine je jak Call of Duty nebo Battlefield ve slow motionu. Nerikam, ze to je nutne spatne, ale po dvaceti minutach me to zacalo nudit. Space combat v lodich mi prisel taky takovy nemastny-neslany, ale mozna to bude zachranovat velka varieta lodi (ruzne velikosti, turrety apod.).

Co by mohlo byt pro spoustu lidi problem je pohyb po univerzu. Ta hra je v podstate space simulator, takze dostat se z jedne planety na druhou v ramci stejneho systemu zabere klidne pul hodiny realneho casu. To je pul hodina, kdy v podstate cumite na skoro staticky obrazek na monitoru a nemate co delat... Neni to vubec casual friendly a jestli chce clovek nekam doletet a neco udelat, tak by si mel rezervovat tak 4 hodinovou play session.

K nakupu me to nepresvedcilo. Projektu jinak drzim palce, protoze se mi libi filozofie delani hry vlastnim zpusobem (tj. ne jen co nejvetsi recyckovany konzum za ucelem zisku ala Assassins Creed, CoD, BF apod.), a taky pristup fuck off konzole, protoze s jejich podporou by hra nemohla nikdy byt tak dobra, resp. by to toustovace nejspis ani nesputily a neumely ovladat.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Star Citizen

Příspěvek od HafanPetr »

Sorry, ale v čem konkrétně je Star Citizen nějaký Space simulator co se týče reálného vesmíru, skutečných planetárních soustav a systémů, nebo např. "kosmických lodí" včetně jejich fyzikálních vlastností a schopností cestovat planetárními soustavami a systémy, příp. galaxiemi (o reálném vesmírném "cestování" ani nemluvě)? Řekl bych že Star Citizen bude určitě svou rozsáhlostí a komplexností velmi zajímavá hra, pokud ovšem někdy vůbec vyjde (release údajně až 2021). Zatím to vidím jednoznačně na X4: Foundations.
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Star Citizen

Příspěvek od Sobo »

Mno, takhle to oznacuji hraci na jejich foru - "space sim". Asi to nebude do puntiku vystihovat podstatu her typu simulator, ale soucasny gameplay design proste neni moc casual friendly. Jak presne tam funguji soustavy nevim, ja to tedka jeno vyzkousel na dve hodiny. :)
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Star Citizen

Příspěvek od Atapi »

Tak míchat x4 offline hru a tohle moc nejde, tohle si vyberou spíš lidi co si najdou zábavu v interakci s ostatními (sandbox hra se single kampaní). Já už to popravdě ani moc nesleduju, z počátku jsem byl nadšenej, protože jsem v tom viděl modernější a rozsáhlejší (co se týče funkcí, ne velikosti vesmíru) eve online, ale to jsem ještě nevěděl, že to bude vydaný v ostrý verzi tak za 10 let od zahájení vývoje, jestli vůbec. :lol:
Obrázek
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Star Citizen

Příspěvek od HafanPetr »

Budou dvě verze, singleplayer - Squadron42 a online Star Citizen.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“